Hisztéria Kávézó & Fagyizó - WestEnd City Center Budapest
1062 Budapest, Váci út 1-3.

Hisztéria Kávézó & Fagyizó - WestEnd City Center Budapest a térképen

Hisztéria Kávézó & Fagyizó - WestEnd City Center Budapest értékelése:

cukrászda, fagyizó, kávézó - kávéház

Hisztéria Kávézó & Fagyizó - WestEnd City Center Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Hisztéria Kávézó & Fagyizó - WestEnd City Center Budapest vélemények

2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 22.
Először ültünk be ebbe a cukrászdába a szüleimmel. Egy jó mozizás után szerettünk volna egy jó sütit enni. Egy göndör hajú srác, flegmán állt a pultban, nem köszönt és nem kérdezte meg mit kérek. Nem csináltam nagy ügyet ebből, inkább próbáltam kikérni a sütiket, de a srác meg sem mozdult. Kérdeztem, hogy beszél magyarul? Kollegina ott állt mögötte és tőle is érdeklődtem.

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
A kiszolgáló kérdésemre megerősítette, hogy a fagylaltot súly alapján árazzák. Úgy tűnt, rá is tette a mérlegre a fagyit, és egy fél pohárnyiért fizettem 980 forintot. Fél óra múlva megint arra sétálok, és látom, hogy valaki 1200 forintot fizet egy azonos méretű pohár fagylaltért, csak abban a pohárban púpozottan állt a fagyi, legalább háromszor annyi volt, mint az enyém.

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
Mámorító macaronok, szemet gyönyörködtető sütemények, jópofa elnevezések, változatos alapanyagokból készült fagylaltok. Csupa jó benyomás úgy első pillantásra. Kár, hogy a különlegesebb fagylaltokból nincs cukormentes, így aztán kérek egy gombócnyi epret. 65 Ft dekája, ki van írva. Meg az is, hogy várjuk meg a mérlegelést.

Mobilról küldte. | 2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 26.
Félrevezetően feltüntetett fagylaltár. Szemmértékre a dagolt fagylalt. A vendégek pofátlan átverése. Mostantól messze elkerülöm és minden fórumot megragadok negatív tapasztalatom ismertetésére. Ez a fagylalt nem érdemli meg. hogy ilyen üzlet árusítsa! Ennél sokkal többet érdemel. Remélem, a fogyasztóvédelem addiglátogatja őket, amíg becsületesek nem lesznek.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már írtam róluk korábban, de egy aktuális beszámolót azért megejtek, amíg friss az "élmény". A fagyikat és az újhullámos desszerteket már több értékelővel közösen kiértékeltük, viszont eddig a cukormentes kínálatról nem esett szó. A sütemények között mindösszesen 2 féle cukormentes volt (hétköznap késő délután), nagyon hasonlóak, csak egy színárnyalatnyi volt köztük az eltérés, amúgy félgömb alakú, sima, dísztelen kívülről.

2017. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. november 29.
Nagyon tetszik az új koncepciójuk a fagylaltos pultban. Mivel a fagyikat dekára mérik, akár kis adagokban is számtalan ízt kipróbálhatunk, én pedig kifejezetten szeretek új ízekkel kísérletezni, újabb különlegességeket felfedezni. 1 dkg fagylalt 50 Ft-ba kerül, azaz egy normál gombóc (5 dkg = 250 Ft) teljesen átlagos, sőt talán most már az alatti árfekvést jelent.

hdorcsi TOP fotófeltöltő
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 9.
Viszonylag gyakran megfordulok a Hisztériában, mivel nagyon jó, könnyen megközelíthető helyen van. A férjemmel vagy a barátnőimmel egyaránt szívesen ülünk be ide egy kellemes hangulatú beszélgetésre. A külső teret nem szeretjük, mivel a „plázázók” útvonalába esik. A belső tér viszont nyugodt, hangulatos.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fagyikelyhet ettem, a fagylaltok elég jól néztek ki. Sajnos azonban nem volt annyira finom, mint amennyire szép. Ez persze ízlés dolga. Ami furcsa volt: hárman ültünk be, a kishölgy kérdés nélkül egyben hozta ki a számlát (ami nem szokás), ami kb. egy tételt tartalmazott, és amit elég hamar el is vett. Érzésünk szerint kb.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 22.
Nem tudom, hogy képesek ilyen nevet adni egy cukrászdának, de hát legyen ez a tulajdonosok problémája. A Hisztéria a West End City Center egyik színvonalasabb egysége, ahová a nemrégiben a fiammal ütünk be a Black Sabbath koncert másnapján. A sütemények és a fagylaltok bizalomgerjesztőek. Egy Royal szeletet és egy citromos tarte-ot ettünk.

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. június 2.
A Westend 1999-es megnyitása óta működik a bevásárlóközpont alsó szintjén a Hisztéria Cukrászda. A honlapjuk alapján szimpatikus társaságnak tűnik, tápiószecsői családi vállalkozás, ott helyben egy fagylaltüzemük van, és nagykereskedelemmel is foglalkoznak, azonban szemmel látható, hogy a Westendben lévő egységet más vezetés és egészen más alkalmazottak viszik.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.08.31.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 16.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Locsolóbál belépővel, lovaskocsikázással, szauna és jacuzzi használattal, korai érkezéssel és késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.11. - 2020.04.13.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.31. - 2021.03.31.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.976 - 11.460,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2021.01.03.
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2020.12.31.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 14.200 - 14.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.11.23. - 2020.12.17.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 17.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.31. - 2021.03.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
2020.03.30. - 2021.03.31.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 20.761 - 34.878,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.07.12.
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.29. - 2020.05.03.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
3 nap/2 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, borospince látogatással, locsoló bállal, húsvéti kalács sütéssel, tájház látogatás lovas kocsival, kézműves foglalkozásokkal
2020.04.11. - 2020.04.13.

Szállodák Budapest környékén
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Napi ár 4 vagy több főre
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval

Hisztéria Kávézó & Fagyizó - WestEnd City Center BudapestX