Kakas Étterem Budapest

étterem, söröző
Kakas Étterem Budapest
Kakas Étterem BudapestKakas Étterem Budapest
Kakas Étterem BudapestKakas Étterem Budapest

Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
2026.04.01-ig
Hotel Villa Völgy Eger

Kakas Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2017. július 12.gyerekekkel járt itt
Másodszorra jártam itt. Gyönyörű kerttel, udvarias és profi személyzettel és mennyei ételekkel rendelkezik ez a kiváló étterem. Mindenki imádta a családból, főleg a gyerekek, akik a kertben lévő tónál (és a teknősökkel) töltötték az idő nagy részét.
Fontos,hogy legalább 1 hónappal a tervezett időpont előtt asztalt foglalj, mert népszerű a hely!
Kiváló 2017. május 10.családjával járt itt
Nagyon gazdag választék. Kíváló a koszt,udvarias a kiszolgálás. A 70. éves születésnapomat ünnepeltük. Még gyertyás tortát is kaptam és lefényképeztek. Felejthetetlen élmény volt. Nagyon gazdag a választék így mindenkinek kedvére való jutott! Már többször jártunk itt a fiamék ajánlották.
Gyenge 2017. március 26.gyerekekkel járt itt
Mi ma voltunk ebédelni a családdal.
Tyúkhús leves amit ettünk, inkább erőlevesre hasonlított.
Kacsa rágós volt, és ízetlen.
Harcsapaprikásba sajnos egy mezei poloska beköltözött evés közben .
Ételek nem olyan ízletesek , mi többet vártunk ettől a helytől , Sokan voltunk össze zsúfolva , és olyan szalagon ment az egész kiszolgálás, Nekünk nem volt olyan nagy élmény, mind amit , írnak róla.
Kiváló 2017. február 26.családjával járt itt
Ismét a Kakasban ünnepelt a család. Nem is akármit, jubileumi születésnapot, a 25. -et, a család legifjabb tagjáét. :) Minden kiváló volt ismét, az ételek, az italok, a kiszolgálás, a hangulat. Tortában is remeket alkottak és hozzá a meglepetés, a gyertyákkal díszített tortával az ünnepeltről a kedves felszolgálónk által készített fotó, ami pillanatokon belül az ünnepelt kezében volt, az étterem albumában. :) Remekül sikerült ünneplés, jövünk legközelebb is. :)
Kiváló 2017. február 5.gyerekekkel járt itt
Mint már többedszer itt tartottuk a család összevont születésnapi összejövetelt! Most sem csalódtunk. A személyzet rugalmasan kezeli az asztalfoglalást, mert bár közlekedési okokból fél órát késtünk, de ezt, miután jeleztük, simán korrigálták. A választék kiváló, az ételek finomak, a kiszolgálás gyors és udvarias! Jövőre is ide megyünk!
Kakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - Egyéb
Kiváló 2016. november 22.gyerekekkel járt itt
Az ételek finomak, bár volt ami kicsit sósabb volt a mi izlésünknél, de nem bántó módon. Kifejezetten bőséges adakokat kaptunk. A környezet lenyűgöző, nagyon kellemesen éreztük magunkat. Tiszta, igényes környezet. Asztalt érdemes foglalni, mert rendkívül sokan vannak, legalább is hétvégén. Gyerekeseknek mindenképpen ajánlom a helyet, érdemes kipróbálni.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2016. november 19.a párjával járt itt
Hétközben délután mentünk, nem voltak sokan, de asztalfoglalás minden időpontban ajánlott. Gyors kedves hozzáértő kiszolgálás fogadott. Borjúmájgombóc leves kiváló, a vargányagombás előétel szintén nagyon finom volt. Sült csülköt és őzgerincet rendeltünk, nagyon finom volt, mint ahogy a klasszikus, lángoló Gundel palacsinta is.
Kiváló 2016. október 19. járt itt
A húslevesek nagyon jók! A külön mellékelt húsoscsont és sárgarépa már a levest kiadóssá teszi.
Kiváló 2016. szeptember 19.családjával járt itt
Hosszú idő után, nemrég újra jártam a XVIII. kerületi Kakas étteremben. Ismét tökéletesnek ítéltem mindent. Fantasztikus a konyha, az étlap mindíg őjdonságokkal teli, de a klasszikus ételeknek is maradt hely. A felszolgálók rendkívül kedvesek és figyelmesek. Figyelembe véve a hely történetét, melyet a kezdetektől volt szerencsém ismerni, tapaszatlni.
Kiváló 2016. augusztus 23.családjával járt itt
,,Augusztus 18-án, a névnapomon vacsoráztun itt, immár sokadszor, férjemmel és fiammal. Ismételten megállapítottuk, hogy remek hely. Nagyon finom, izlésesen felszolgált ételek, udvarias kiszolgálás. Gyönyörű, igényesen berendezett étterem, romantikus kerthelyiséggel, kis tóval, padokkal, gyönyörű növényekkel.
Kakas Étterem Budapest a térképen
1184 BudapestJózsef u. 55.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség
H-Szo
V