Picante Étterem - Marcsa Néni Bisztrócsárda Budapest

Így is ismerheted: Marcsa Néni Családi Vendéglője
4,1
csárda, étterem, vendéglő
Picante Étterem - Marcsa Néni Bisztrócsárda Budapest
Picante Étterem - Marcsa Néni Bisztrócsárda BudapestPicante Étterem - Marcsa Néni Bisztrócsárda Budapest

Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Picante Étterem - Marcsa Néni Bisztrócsárda Budapest vélemények

2015. szeptember 28.a párjával járt itt
Kacsa-liba-csirke bőségtálat ettünk, és bizony nem tudtunk megbirkózni vele, egy részét hazavittük, és a bőséges ebéden kívül a vacsora is megvolt. A tál igen gusztusosan volt összeállítva, a pecsenyék és a köretek is finomak voltak. Az étterem szépen berendezett, régies, "falusias" bútorokkal és tárgyakkal díszítve.
Átlagos 2015. augusztus 19., csoporttal járt itt
Mi esküvőt tartottunk ott, volt pár fura dolog. Azt mondták a helyiség légkondicionált, ez igaz is volt, de csak az egyik légkondi működött, így nagyon meleg volt a tetőtéri terem. Az étel nagyon finom volt, a pincérek viszont nem voltak korrektek. A saját, bevitt röviditalt felvizezték, udvariatlanok voltak a vendégekkel, gyanúsan kevés volt a megmaradt, elcsomagolt étel (ők csomagolták). Ha még egyszer lenne esküvőm, nem ott tartanám.
Átlagos 2015. július 14.családjával járt itt
Családdal jártam itt, és az ételek kifogástalanok, a kiszolgálásra nem lehet panasz, a hely hangulata lehetne barátságosabb is. A választék hatalmas, és az adagok több mint elég. A maradékot becsomagolják, és egy otthoni vacsorára még elég is. Ezt figyelembe véve, nem is olyan drága. A hely megtalálása nem nehéz, bár messze van a város központól.
Picante Étterem - Marcsa Néni Bisztrócsárda Budapest - BelsőPicante Étterem - Marcsa Néni Bisztrócsárda Budapest - BelsőPicante Étterem - Marcsa Néni Bisztrócsárda Budapest - Belső
Kiváló 2015. március 21.családjával járt itt
Kuponnal voltunk Márton napi liba finomságokat enni. Nagyon ízlett minden, ami a tálon volt, sokféle hús, máj, köret. Egyszerűen ketten nem tudtuk megenni, még otthonra is jutott. kupon nélkül elég borsosak az árak, de az ételek kiválóak. a hely maga barátságos, kedves, családias hangulatú. Várom a következő kupont!
2014. november 11.gyerekekkel járt itt
Egy munkanapos szombat délben látogattuk meg ezt a kedves kis családias hangulatú vendéglőt. Kellemes hangulatú étteremre találtunk, ízléses berendezéssel. A felső szinten korlátlan ételfogyasztás lehetőségét kínálták, rendkívül kedvező áron. Örömmel tapasztaltuk a széles körű választékot. Az ételek nagyon ízletesek voltak.
Kiváló 2014. november 10.a párjával járt itt
Párommal egy csülkös ebédre tértünk be ebbe a vendéglőbe. Kellemes, meghitt, tiszta helység fogadott. A berendezés egyedi, nagyon szépnek mondhatom. Személyzet kedves, vendégfogadó és persze marasztaló is. Az árakat nem néztem az étlapon, így nem tudom mennyire pénztárcabarát mert, a Bonusz Brigádon keresztül nagyon kedvező áron vásároltuk a 2 személyre szóló ebédet.
Kiváló 2014. szeptember 18.a párjával járt itt
nyáron voltunk párommal aki meglepetésként vitt el ebbe az étterem beegy szombati svédasztalos ebédre. az ára tűrhetőnek mondható volt ezért kiváncsian vártam mi lesz a menü. hát meglepődtem mert volt minden mi szem-szájnak ingere a minőség nagyon is megfelelt és a mennyiséggel sem volt probléma.
Picante Étterem - Marcsa Néni Bisztrócsárda Budapest - Étel/ital
2014. július 29.a párjával járt itt
A párommal tértünk be egy ebédre ebbe az étterembe, mert korábban vásároltunk egy kupont, ami egy kétszemélyes bőségtálat tartalmazott. Annyit talán megjegyeznék, hogy a kupon nélküli ára az ételnek nem túl pénztárcabarát a 6000 forintjával. 3000 forintot viszont nagyon is megért.
Kiváló 2014. május 18.gyerekekkel járt itt
Rendkívül családias és barátságos étterem, vendéglő! Nagyon jól éreztük ott magunkat. Születésnapot ünnepeltünk és a választék is nagyon sok oldalú volt és főleg,hogy a desszertek után mindig van valami meglepetés finomság. Ismerőseimnek és rokonoknak is figyelmébe ajánlottam,hogy érdemes oda menni ünnepelni. Köszönet érte!
Picante Étterem - Marcsa Néni Bisztrócsárda Budapest - Étel/ital