400 Bár Budapest

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

400 Bár Budapest vélemények

2082
Átlagos 2017. szeptember 24.barátokkal járt itt
Ma odavitt az ügyem, el nem tudtam volna képzelni, miért olyan messze, végigkutyagoltam a Kazinczy utcát és végül megtaláltam. A legvégén. Hát, biztos van jobb megközelítés is. Úgy ránézésre teljesen semmilyen helynek tűnt, lehet, rossz időpontban voltam, de a szombat délután 16-17 óra azért mégsem kellene, hogy rossz időpont legyen.
2016. augusztus 20.barátokkal járt itt
A 400 nevű egységben jártam már vagy négy éve, akkor csak ittunk, most kipróbáltunk egy ételt is. A felszolgálástól nem voltunk oda, a pincér ritkán néz az asztalok felé, többet dumál szakácsokkal, a számlát is nagyon lassan kaptuk. Egyébként nem volt udvariatlan. A dizájn nem túl megnyerő, kevés a fény, rideg az érdemi dekoráció nélküli magas belterű helység.
400 Bár Budapest - Belső400 Bár Budapest - Étlap/itallap400 Bár Budapest - Belső400 Bár Budapest - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Kiváló 2016. április 10.barátokkal járt itt
Kétszer jártam már az étteremben. Mindkétszer baráti társasággal. Érdekes volt a változatos menüsor, melyben különböző nemzetek ételei szerepeltek. Én a délszláv mellett döntöttem: pljeskavicát rendeltem (majd másodszor is). Nagyon jó választás volt. Az ételt frissen készítették, olyan volt, amilyennek lennie kellett.
2015. január 27.barátokkal járt itt
Barátainkkal találkoztunk itt egyik péntek este, igazából nem vacsorázni jöttünk össze, hanem csak beszélgetni és meginni 1-2 sört. Mivel a társaságban dohányosok is vannak, így a fedett teraszon foglaltunk helyet (máshol nem is lett volna lehetőségünk, mert szinte teltház volt), amit elvileg fűtenek a magaslatra szerelt hősugárzókkal, és takarókat is adnak, de szigetelés hiányában egy időnyi üldögélés után már eléggé fáztam (nyilván lehet azt is mondani, hogy nem ittam eleget.
400 Bár Budapest - Külső kép400 Bár Budapest - Belső400 Bár Budapest - Külső kép400 Bár Budapest - Külső kép400 Bár Budapest - Külső kép400 Bár Budapest - Mosdó400 Bár Budapest - Belső400 Bár Budapest - Belső400 Bár Budapest - Egyéb400 Bár Budapest - Belső400 Bár Budapest - Belső400 Bár Budapest - Belső400 Bár Budapest - Belső400 Bár Budapest - Külső kép400 Bár Budapest - Külső kép400 Bár Budapest - Egyéb400 Bár Budapest - Külső kép
Kiváló 2014. március 13.a párjával járt itt
Nagyszerű hely fiataloknak és kevésbé fiataloknak, hogy megismerjék a finom szerb kajákat is. Jó dizájn, kellemes környezet, fiatal személyzet. A kritikus pont vagyis a toalettek is tiszták, rendezettek. Nagy csoportokat is tudnak fogadni egyszerre. Esténként pedig koncertek!
Hajrá!! :-)
Kiváló 2013. december 27., kollégákkal járt itt
Kolléganőim unszolására, rábeszélésére év végére megbeszéltünk egy esti kollektív (csak csajok) kikapcsolódást, így 2013. decemberében az osztályon dolgozók e hely mellett döntöttünk, itt ünnepeltünk. Nagyon jó környezet, kellemes, választékos az étel-ital, gyors kiszolgálás, kedves felszolgálók.
Kiváló 2013. április 18.a párjával járt itt
Remek hangulat, isteni Balkán ételek. Nagy adagokkal jön az áldás. Nyitás óta ismerem járok oda. A kiszolgálók általában kedvesek, és segítőkészek. Nyáron remek teraszos hely. A zene jó, bár semmi jellegzetes. Néha kicsit nagy a zaj, a tömeg. Bulis napokon estéken érdemes előre helyet foglalni.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 11.barátokkal járt itt
Egy jó barátom vitt el a 400. Akkor még nem hallottam erről a helyről, de azóta is megmaradt bennem, hogy volt bent egy srác a kutyájával. Amint észrevették, hogy ott egy kutyus, hoztak neki vizet. Nem sok helyen örülnek a négylábú kedvenceknek.
Kiváló 2013. március 26.barátokkal járt itt
A húsételek tisztességes alapanyagból készültek és megfelelően átsütve érkeztek. A zöldségköret és a saláta friss, a krumpli pedig nem mirelit. Szomorú, hogy ezt külön meg kell jegyezni, de sajnos Budapesten ez nem mindig általános. Az italok hamar érkeztek, az ételekre az átlagosnál kissé tovább kellett várni, de mivel nyilvánvalóan frissen készült minden, panaszra semmi ok. A kiszolgálás udvarias.
Átlagos 2013. március 23.barátokkal járt itt
Kellemes atmoszférájú belvárosi pub, ahová mindig érdemes betérni egy pohár Chardonnay-ra vagy kettőre.
Legutóbb barátaimmal jártam itt, sajnos szabad asztal hiányában a pultnál töltöttük az estét, de így is nagyon jól mulattunk.
A kiszolgálás teljesen rendben zajlott, alig várom, hogy újra meglátogassam a helyet.