6. helyezett

Napi árak reggelis ellátással
2022.08.05-ig
Duna Wellness Hotel Baja
18.900 Ft / 2 fő / éj-től reggelivel
Oázis Wellness Panzió Szigetszentmiklós - Augusztus 20.
Augusztus 20.
2021.12.31-ig
Sashalom Hotel Budapest
9.000 Ft / 2 fő / éj-től ellátás nélkül

Stefánia Pizzéria & Étterem Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. augusztus 9.a párjával járt itt
Már másodszor jártam itt és ezen a hétvégén kétszer is jártam itt. Mindannyiszor megelégedetten távoztam. Maga az étterem belsőnem semmi jellegzetessége nincs, azonban mindig tele van, ennek ellenére mindig sikerült asztalfoglalás nélkül helyet kapni. A kiszolgálás előzékeny, kedves. Széles az ételválaszték.
4Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Stefánia Pizzéria & Étterem Budapest - Étel/italStefánia Pizzéria & Étterem Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2020. január 25.családjával (gyerekekkel) járt itt
Sosem voltunk itt, de már 1 milliószor elmentünk előtte. Most úgy döntöttem kipróbáljuk, egy sima szombati ebédre. Már a fogadtatás is kedves, szívélyes. De semmi túlzás. Én ezt szeretem. 4-en mentünk, családosan, mindenki mást rendelt. Hamar megjött az ital, az ételre sem kellett túl sokat várni.
5Tisztaság
Kiváló 2019. augusztus 4.családjával járt itt
Augusztus első vasárnapján jártunk ott,négyen születésnapot ünnepeltünk. Nagyon kedves kellemes hely, a felszolgálok udvariasak,türelmesek.Az ételek finomak és gusztusosak.Az árak is megfelelőek. Bár sokan voltak a felvett rendelés után nem kellett sokat várni az ételekre. Ajánlom mindenkinek.Ide visszafogunk térni.
4Ár / érték arány
Kiváló 2019. május 7.családjával járt itt
Kellemes ünnepi ebédet ettünk húsvét hétfőn faxnis családommal. Válogatós sógorommal, glutén érzékeny testvéremmel, epediétás nénémmel. A kiszolgáló személyzet maximális segítséget nyújtott az ételek kiválasztásában, tolerálták, hogy végül a harmadik asztalnál találtuk meg az ideális helyünket.
3Ár / érték arány
3Tisztaság
Kiváló 2019. március 5.barátokkal járt itt
Remek, hangulatos hely, nagy adagok, finom ételek, kedves kiszolgálás. Nagyon kellemes, hogy nem óriási termek, hanem intim terek vannak. A hangos zenét kérésünkre lehalkították. Balesetet szenvedett barátnőmnek maximálisan segítettek. A Cézár-saláta mindkét változatát furcsállták a társaság tagjai, nem a megszokott, csak egyféle saláta van a hús ill.
4Ételek / Italok
5Tisztaság
Kiváló 2018. december 10.családjával járt itt
Születésnapot ünnepeltünk az étteremben. Az ételek nagyon finomak voltak, az adagok is megfelelőek. A pincérek segítőkészek, és kedvesek voltak. Végül még 2 ajándék muffint is kaptunk. 8 főre meglepően olcsó volt kb. 25500 Ft a számla. Könnyen megközelíthető, hangulatos hely. Széles a pizzaválaszték.