Tortuga Étterem Budapest

Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Tortuga Étterem Budapest vélemények

2016. február 20.a párjával járt itt
Évfordulós vacsoránkat töltöttük el itt. Nagyon tetszett a hely kalózos hangulata. Pincérünk kedves volt. Ételeink pedig kifogástalanok. Máskor is szívesen ellátogatunk ide és szvesen ajáljuk barátainknak ,rokonainknak is. A teknősös terem szuper de a kétszemélyes asztalok is nagyon hangulatosak. Köszönjük szépen a Tortuga kedves csapatának a vendéglátást.
Kiváló 2015. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
A hely igazán egyedi, mi már az asztal foglaláskor megadtuk, hogy olyan helyet szeretnénk, ahol a lábunk alatt víz van meg teknősök, ezért is mentünk ide! A hangulata a helynek szuper, a személyzet illedelmes, segítőkész, a kaja is nagyon ízlett!
Átlagos 2015. január 6.a párjával járt itt
Párommal jártunk az étteremben, karácsony után. Nem volt teltház, az asztalunkra max. 5 percet kellett várni. Az étlap szerintem elég bőséges választékot takar, nem igazán tudtam eldönteni, hogy melyik jól elnevezett finomságot válasszam. Végül egy gyümölcsszószos csirke mellett döntöttem.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2014. december 3.a párjával járt itt
Többen dicsérték a helyet, de számomra abszolút érthetetlen, h miért. . . A főételek(húsok)eszméletlen sósak voltak, míg a köretek abszolút íztelenek. A húsok 1 mm-nyire klopfolva, langyosan hozva. A krumplifélék meg szárazak és szintén hidegek voltak. Az ilyen ételt nem szabad frissensültnek nevezni !
2014. november 20.családjával járt itt
Párommal és unokahúgommal+barátjával voltunk egyik este. Ropogós csülköt ettünk. Az alap csülök, fokhagymás házi chipsszel kínálják, de a klasszikus párolt káposztás-törtkrumplis verziós is volt. Rettentő finom volt és óriási! Hangulatában nagyon ott van! Amíg ott voltunk kb 8 db szülinapi tortát vittek ki.
Kiváló 2014. október 10.családjával járt itt
Visszajáró vendégek vagyunk a párommal és a családdal. Az egyedi hangulat is visszacsábít, de emellett az ételek minősége sem elhanyagolható. Sajnos néha-néha levesznek az étlapról olyan fogásokat, amik miatt előszeretettel vágyunk vissza. De egyetlen igazi negatívumot tudok említeni, nem lehet kártyával fizetni évek óta.
Átlagos 2014. június 18.családjával járt itt
Sajnos évről-évre csökken a színvonal. Értelmetlen amuse bouche,főtt krumpli karikán íztelen csirkemell cafat és egy karika padlizsán. Tényleg nem értem, hogy mi volt ez. . . A főételek hidegek és szárazak, a bélszín jó esetben hátszín,de ebben sem vagyok biztos. Ja,és az öt percenként előkerülő sikolyemberes szülinapi tortás hidegrázást tényleg jó lenne már elfelejteni. Ciki, bár ha van rá igény. . .
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt, akár csak úgy, akár alkalom okán és mindig maximálisan meg voltunk elégedve. Az ételek nagyon finomak, a kiszolgálás gyors és kedves, az adagok hatalmasak. Szinte alig tudok választani, annyi finomságok kínálnak az étlapon. Még biztosan visszatérünk ide többször is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. május 29.gyerekekkel járt itt
Többször is jártunk már az étteremben, legutóbb házassági évfordulónkat ünnepeltük. A kalózos hangulatot nemcsak a berendezés, hanem a teknősök és halak is biztosítják, mivel az asztalok alatti tavakban élnek. A teknősök szabadon mászkálhatnak az étterem területén. Az ételek neve és jellege is tükrözi a kalóz tematikát.
Kiváló 2014. április 10.a párjával járt itt
Hangulatos, kalózos, teknőcös, vizes, halas, egyedi, finom és esztétikus. Minden alkalommal van valami új, amit eddig még nem fedeztem fel. Igazi élmény gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt. A kis teknősök a legrosszabb napomon is fel tudnak vidítani, ahogy a köveken, lépcsőkön mászkálnak, néha csobbannak.
Tortuga Étterem Budapest a térképen
1203 BudapestKossuth Lajos u. 73.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo