Tortuga Étterem Budapest

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Tortuga Étterem Budapest vélemények

2014. március 25. járt itt
Kisebb társasággal voltunk az étteremben. Kellemes a környezet,aranyosak a teknőcök. A kiszolgálás udvarias volt és pontos. Az ételek minősége rendben volt. Bőséges adagokat kaptunk,talán egy picit nagyobb odafigyelés kellett volna az ételekkel kapcsolatban. Azért a társaság nagyobbik része finom ételeket fogyaszthatott.
Kiváló 2014. február 14.családjával járt itt
Születésnapot tartottunk az étteremben egy kisebb társasággal. Nagyon tetszett az étterem dizájnja a teknősökkel és halakkal. Szépek a növények. Az ételek nagyon finomak és kiadósak (meglepetésként nyeles serpenyőben tálalták, ami tele volt). Enyhe negatívum, hogy egy órás ülés után már nem kényelmes a pad és nem lehet kinyújtani a lábat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. február 14.gyerekekkel járt itt
60. születésnapot ünnepelt a család, tökéletes volt minden. A kiszolgálás is és az ételek is kiválóak a környezet pedig igazán egyedi. Szerintem megéri az árát. A teknősök éhsége csillapíthatatlan és élvezik a törődést. Több szülinapos is volt, ahol szülinapi zenével és torta felszolgálásával tették felejthetetlenné az eseményt.
Kiváló 2014. február 13.gyerekekkel járt itt
Izgalmas, romantikus vacsorára voltam itt párommal. Udvarias, gyors kiszolgálás várt. Az ételek a maguk módján különlegesek, elkészítésük is csodás volt. Az ízekben, minőségben sosem csalódtam(tunk). Több ízben is megfordultunk itt kettesben, illetve a családdal. Mindig az elvárt, megszokott kiszolgálás, minőségi ételek fogadtak.
2014. február 5.a párjával járt itt
Az étterem a főváros belső kerületeitől jó messze található, szükség volt a GPS segítségére. A belső kialakítás egészen kiváló, egy hajó belsejében érezheti magát az ember. A lábunk alatt teknősök úszkálnak. Valentin nap alkalmából voltunk ott, emiatt - vagy talán más miatt - elég sokat kellett várni a rendelt 2 személyes tálra.
Kiváló 2013. december 28.családjával járt itt
Ez egy különleges, hangulatos étterem, ahol mindenki megtalálja a kedvére való falatokat. Az étkek ízletesek, az adagok bőségesek, a személyzet, rendkívül előzékeny, kedves, ugyanakkor a gyermek vendégekkel is megtalálják a közös hangot. Akár 3-4 fős szülinapi ebédnél is rendelhető torta, melyet kosztümös, maszkos alakok - nem akármilyen - dalos kíséretében kap meg az ünnepelt.
Kiváló 2013. december 20.családjával járt itt
Nem egy átlagos étterem! Rendkívül hangulatos a környezet,igazi kalóztanya papagájjal,lábunk alatt úszkáló teknőcökkel,kincsesládában tartott evőeszközökkel,serpenyőben tálalt ételekkel,és még sorolhatnám! Az ételek minősége,mennyisége is kielégíti a legkényesebb igényeket,az étlap pedig irodalmi élményként is olvasható.
Kiváló 2013. november 29.a párjával járt itt
Rendszeres visszajárói vagyunk az étteremnek! Mivel mi itt lakunk a kerületben ezért sokat számít hogy közel van! Az érdekessége hogy a belső teremben az asztalok alatt víz van,halak és teknősök úszkálnak benne! Az étlap és az ételkínálat is egyedi és sajátos! A pincérek kalóz ruhában szolgálnak fel, pohár helyett kerámia kupából szürcsölheted a nedűt!
Kiváló 2013. július 3.családjával járt itt
Idén kétszer voltunk itt, egy hónapon belül. Cuki teknősök között enni jó :) az étlap iszonyat ötletes, lelkesen olvasgattam. . . aztán. . . minden részletre figyelnek, a hangulat remek. érdemes helyet foglalni, mert elsőre nem volt hely a teknősös teremben. Az ételek igen bőségesek, egy főétel nekem bőségesen sok is volt, de annyira guszti desszertjeik voltak, h azt nem lehetett kihagyni.
Tortuga Étterem Budapest a térképen
1203 BudapestKossuth Lajos u. 73.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo