Tortuga Étterem Budapest

2024.06.28-ig
Alfa Hotel Miskolctapolca
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Yacht Siófok - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
Hotel Yacht Siófok

Tortuga Étterem Budapest vélemények

Átlagos 2018. március 23.gyerekekkel járt itt
A hangulata az étteremnek egyedi nem egy megszokott dizájn. Már belépéskor feltűnt, hogy nincs valami meleg a vendégtérben, ezért még én akinek mindenhol melege van is magamon hagytam a pulóvert amiben érkeztem. Az asztalhoz üléskor a szokásos körök, étlap, ki mit iszik stb-stb. .
2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Születésnapi ebéd helyszínéül választottuk a Tortuga éttermet. Két gyermekünkkel mentünk, akiknek mondanom sem kell, hogy nagyon tetszett a hely. Engem is lenyűgözött, hogy a teknősük szabadon ide-oda járkálnak. Szerintem ettől egyedi és különleges az étterem. Az ételek is nagyon finomak voltak, és a felszolgáló is kedves, udvaris.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2017. július 24.gyerekekkel járt itt
Pesterzsébeti családi nyaralásunk alkalmával az utolsó ebéd helyszínéül választottuk a Tortugát, ahol egyszer jártam korábban céges vacsorán, de annak már legalább 15 éve. Az étterem különlegességét az adja, hogy rengeteg élő teknősük van, akik az asztalok alatt kialakított kis medence-rendszerben úszkálnak, de szívesen kisétálnak a száraz részekre is, így mindig figyelni kell, nehogy véletlenül rátapossunk valamelyikre.
Kiváló 2017. május 8.gyerekekkel járt itt
2017. május 5-én jártunk az étterembe a családdal. A kisterembe kaptunk helyet,mivel 10 fővel voltunk. A pincérek udvariasak voltak, az ételek kiválasztása után nagyon gyorsan megkaptuk az ebédet. A család minden tagja elégedett volt a kiválasztott étellel. Az árak elfogadhatóak, nagyon jól éreztük magunkat. Ajánlom másoknak is, már többször jártunk ebben az éttelembe.
Kiváló 2016. október 11.gyerekekkel járt itt
Születésnapot ünnepeltünk az étterembe !! Udvarias ,készséges személyzet, és az ízletes ételek feledtették velünk , az előétel , és a főétel közötti hosszú várakozási időt !! Nagyon tetszett , hogy a tortát jelmezben , hozták !! Nagyon jól éreztük magunkat ! Jó szívvel ajánlom másoknak is az éttermet !
Kiváló 2016. május 24.családjával járt itt
Megint találtunk indokot egy Tortuga látogatásra ! Szűk családi ünneplést rendeztünk, telefonos előfoglalással. Emlékeink szerint az étterem konyhája nagyon jó, és mivel már jártunk itt, tudtuk mire számíthatunk. El kell áruljam a várakozás fölött teljesítettek.
2016. február 20.a párjával járt itt
Évfordulós vacsoránkat töltöttük el itt. Nagyon tetszett a hely kalózos hangulata. Pincérünk kedves volt. Ételeink pedig kifogástalanok. Máskor is szívesen ellátogatunk ide és szvesen ajáljuk barátainknak ,rokonainknak is. A teknősös terem szuper de a kétszemélyes asztalok is nagyon hangulatosak. Köszönjük szépen a Tortuga kedves csapatának a vendéglátást.
Kiváló 2015. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
A hely igazán egyedi, mi már az asztal foglaláskor megadtuk, hogy olyan helyet szeretnénk, ahol a lábunk alatt víz van meg teknősök, ezért is mentünk ide! A hangulata a helynek szuper, a személyzet illedelmes, segítőkész, a kaja is nagyon ízlett!
Kiváló 2013. december 20.családjával járt itt
Nem egy átlagos étterem! Rendkívül hangulatos a környezet,igazi kalóztanya papagájjal,lábunk alatt úszkáló teknőcökkel,kincsesládában tartott evőeszközökkel,serpenyőben tálalt ételekkel,és még sorolhatnám! Az ételek minősége,mennyisége is kielégíti a legkényesebb igényeket,az étlap pedig irodalmi élményként is olvasható.
Tortuga Étterem Budapest a térképen
1203 BudapestKossuth Lajos u. 73.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo