Új-Házi Vendéglő Budapest

Hunguest Saliris Egerszalók

Új-Házi Vendéglő Budapest vélemények

2082
Kiváló 2016. december 19.egyedül járt itt
Nekem meglepetés volt, mert nem ismertem a helyet. Ismerősömnek éppen arról beszéltem, hogy hol is fogok enni, amikor belebotlottam a sarkon a vendéglőbe. Nem is bántam meg, hogy bementem. Na jó, nem volt homár meg beluga kaviár, de amit a pulton találtam, abszolút kielégítette a pillanatnyi igényeimet.
Új-Házi Vendéglő Budapest - BelsőÚj-Házi Vendéglő Budapest - BelsőÚj-Házi Vendéglő Budapest - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
2016. november 12.családjával járt itt
Véletlenül kerültünk ide. Megéheztünk és becsalt a megállító táblájuk: 1. 100 forintért svédasztal? Azt hittem, hogy komoly gondok lesznek a választékkal és/vagy a minőséggel. Nem volt gond! Az árszintet túlteljesítették. Volt választék minden fogásból és a feltöltöttséget a konyháról folyamatosan ellenőrizték.
Új-Házi Vendéglő Budapest - Étlap/itallapÚj-Házi Vendéglő Budapest - Külső képÚj-Házi Vendéglő Budapest - Külső képÚj-Házi Vendéglő Budapest - Belső
Kiváló 2016. október 22.a párjával járt itt
***** és még **

A hely alapelvei egyszerűek, de zseniálisak: olcsón jó minőséget adni, pazarlás nélkül. Bevallom, nem számítottam valami nagy durranásra, de végül hatalmasat szólt. Minden étel ízletes, de a nagy kedvencek a raguleves, a süti és a rántott sajt lettek. Más, sokkal drágább éttermekben gyakran szolgálnak fel olyan sajtot, ami mintha nem is igazán sajt lenne.
2015. december 30.a párjával járt itt
Sajnos ablaktalan a hely, délben szeretnénk érezni a "világosságot". Az ételek választéka, minősége viszont jó. Többször ettünk már itt, minden esetben tisztaság volt. A párizsis csirkemell igazán finom, mindig friss, puha, mégis kellően megsütve. Sokféle savanyúságot kínálnak, öntetekkel. Szódavizet is felszolgálnak, ami nagyon pozitívum.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2015. október 28.gyerekekkel járt itt
Egy szép napsütéses napon (10. 28), késő déli ebédünket fogyasztottuk el a helyen. Véletlenül találtunk a helyre, a körúton kerestünk abrakolni valót. Már-már a Westendbe fordultunk volna, de jól tettük, hogy kipróbáltuk. Elég szűk az étterem, hátrafelé mély, kb. 3 szintes, a szintek közt 3-4 lépcső.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 8.a párjával járt itt
Tavasszal többször jártunk a környékén, mindig ide tértünk be ebédelni. Három fajta leves mindig volt, húsokból mindig volt sertés, csirkemell vagy comb, sajt, gomba, egytálétel, több fajta köret és savanyúság. A sütemények nem cukrászdai szintűek, de az már nem is nagy hiba annyi finom étel után.
2015. május 13.a párjával járt itt
Egy májusi hétköznap este mentünk el az étterembe. Svédasztalos rendszerben 1. 100 Ft-ért lehet étkezni, egy óra áll rendelkezésre nemcsak délben vagy hétköznap, hanem este és hétvégén is. 3 féle leves, és 8-10 féle főétel közül lehet választani, az ár miatt nyilván nem a legdrágább alapanyagokból.