Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest
1116 Budapest, Érem u. 2.

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest a térképen

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest értékelése:

söröző, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni, Edelweiss

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - vélemények, kritkikák

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest vélemények

2015. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártunk itt, párommal, gyerekkel, barátokkal is, és eddig nem csalódtunk benne. Jól megközelíthető, a lakótelep miatt sok a parkolóhely. Tetszik, hogy gondolnak a gyerekekre: van gyerek menü is, játszótér, játszósarok áll a rendelkezésükre, hogy ne unatkozzanak, míg az ételekre várnak. Az étterem igényes, van kerthelyisége is.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez az étterem nem lett a kedvencünk. Hiába ingyenes a parkolás, ha nincs szabad parkolóhely sehol a környéken, kb. 500 métert gyalogoltunk a tűző napon, mire eljutottunk a célig. Az éttermet szépen felújították, talán túl elegánsnak is tűnik a panelházak árnyékában. Az étlap csodálatos, vicces, színes, de kicst túl sokat sejtető, vagyis többet vár az ember, mint amit végül kap.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 16. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ma voltunk sokadszor, de utoljára a helyen. Az unott, kedvetlen személyzet ma végérvényesen kiverte a biztosítékot nálunk. Vasárnap délutáni csúcsforgalomban érkeztünk, a pincérek egyik fele próbált nem tudomást venni megjelenésünkről, akit pedig végül mi szólítottunk meg azzal a kérdéssel, hogy szabad-e az asztal,azt a választ kaptuk, hogy ha leszedi az asztalt, akkor lesz.

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. március 3.
Remek hely, nagyszerű ételekkel és kiszolgálással. Kétszer is jártam itt, a kiszolgálással soha nem volt gond. Remek étel választék van, az egyik legjobb ételük az erdei gombakrémleves. Emellett széles italválaszték van, és ha esetleg nem tud dönteni az ember, akkor a pincérek mindig remek ajánlatokkal állnak elő.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 1. - 4 látogató hasznosnak vélte
Igen, a várakozási idő. . . Mi cirka 1 órát vártunk egy levesre és egy főételre. Személy szerint nem örülök neki, hogy rendelnem kellett egy őrült adag ételt (levest), aminek kb a felét voltam képes megenni. A másik fele mehetett vissza. Próbálkoztam kis menüt kérni, de a pincér elég gyorsan lekezelte a helyzetet.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 14.
A környéken kábé az egyetlen "étterem", de szerencsére nagyon jól sikerült. Hangulatos, ízléssel berendezett, nagyon szép kerthelyiséggel bővített, van külön terem, boxok, és kisasztalok is. Gyermekbarát. A séf jó, a választék icipicit lehetne nagyobb, de igazából mindenki találni fog magának valót.

2013. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 23.
A közelmúltban kétszer ettünk a Vak Varjúban. Minden kívánságunkat teljesítettek, nagyon korrekt módon. Az ételek nagyon finomak, az adagok is rendben vannak. Igaz, az étterem nem mondható olcsónak, de ehhez képest minden rendben- és kedvünkre való volt. Biztosan visszamegyünk! Külön gratuláció a szakácsnak ( szakácsoknak ), mivel minden étel ízletes, finom volt!

2013. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. június 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyszer voltam itt, de nem nagyon voltam elragadtatva, olyan átlagos, semmilyen. Az ételválaszték elég gyér, és inkább "puccos". Mindenféle fennkölt szavakkal illetik az ételeket, de mögöttes tartalom nincs. Inkább jobb lenne egyszerűbben leírni mi is az adott étel valójában, alig tudtam választani, végül rántott hús, sültkrumplinál maradtam, mert nem akartam végigkérdezni a felszolgálót, hogy melyik étel mit takar pontosan.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Május elején ültem ki a bartnőmmel a kies albertfalvi Vakvarjú - főleg helyiek által látogatott - teraszára. Vacsoraidő volt, de világítás híján 5 perbe telt, amíg a pincérlány kiszúrt bennünket és hozta az étlapot. A kínálat nem volt túl bőséges, de azért volt miből választani. A flekkent, amit kértem, remekül fűszerezték, egy-két perc további sütés azért ráfért volna.

2013. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Kellemes hely, nekünk osztálytalálkozónk volt itt. Jól megközelíthető,de mégis nyugodt környéken található, remek parkolási lehetőséggel A kiszolgálás kicsit lassú,de egyébként ételek,italok nagyon rendben voltak (különösen ajánlom a rosé fröccsüket). Kert helység is van az étteremben, jó idő esetén remek lehetőség. Másoknak is ajánlom hasonló rendezvényekre.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.424 - 28.779,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2022.05.31.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.12.23.
Hotel Honti
2021.04.19. - 2021.12.31.
Hotel Bellevue
5 nap/4 éjszaka 17.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg szauna világ használattal, esztergomi Vármúzeum belépővel, gyermekek részére minden délután uzsonnával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.16. - 2021.08.31.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 30.000 - 31.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2022.04.28.
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.151,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Libra Hotel
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 17.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.19. - 2022.04.19.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.750 - 20.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.12.23.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 10.265,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.19. - 2022.04.19.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.581 - 32.710,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2022.10.31.
Homoky Hotels Bestline Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.060 - 6.950,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással
2021.04.01. - 2021.05.15.
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.240,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Vakvarjú Vendéglő - Buda BudapestX