Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest
Vakvarjú Vendéglő - Buda BudapestVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest
Vakvarjú Vendéglő - Buda BudapestVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest bemutatkozása

Budapest XI. kerületében az Érem utcában, nemzetközi-magyaros konyhával és különleges kenyérlángossal várja Vendégeit a VakVarjú Vendéglő.
Tudja Ön, hogy mi a vakvarjú?
A vakvarjú a kenyérlángos népi elnevezése és egyben éttermünk névadója is.

Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest vélemények

2015. március 19.gyerekekkel járt itt
Már többször jártunk itt, párommal, gyerekkel, barátokkal is, és eddig nem csalódtunk benne. Jól megközelíthető, a lakótelep miatt sok a parkolóhely. Tetszik, hogy gondolnak a gyerekekre: van gyerek menü is, játszótér, játszósarok áll a rendelkezésükre, hogy ne unatkozzanak, míg az ételekre várnak. Az étterem igényes, van kerthelyisége is.
Gyenge 2014. július 9.családjával járt itt
Ez az étterem nem lett a kedvencünk. Hiába ingyenes a parkolás, ha nincs szabad parkolóhely sehol a környéken, kb. 500 métert gyalogoltunk a tűző napon, mire eljutottunk a célig. Az éttermet szépen felújították, talán túl elegánsnak is tűnik a panelházak árnyékában.
Gyenge 2014. június 16.gyerekekkel járt itt
Ma voltunk sokadszor, de utoljára a helyen. Az unott, kedvetlen személyzet ma végérvényesen kiverte a biztosítékot nálunk. Vasárnap délutáni csúcsforgalomban érkeztünk, a pincérek egyik fele próbált nem tudomást venni megjelenésünkről, akit pedig végül mi szólítottunk meg azzal a kérdéssel, hogy szabad-e az asztal,azt a választ kaptuk, hogy ha leszedi az asztalt, akkor lesz.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 3.családjával járt itt
Remek hely, nagyszerű ételekkel és kiszolgálással. Kétszer is jártam itt, a kiszolgálással soha nem volt gond. Remek étel választék van, az egyik legjobb ételük az erdei gombakrémleves. Emellett széles italválaszték van, és ha esetleg nem tud dönteni az ember, akkor a pincérek mindig remek ajánlatokkal állnak elő.
Gyenge 2013. október 1.a párjával járt itt
Igen, a várakozási idő. . . Mi cirka 1 órát vártunk egy levesre és egy főételre. Személy szerint nem örülök neki, hogy rendelnem kellett egy őrült adag ételt (levest), aminek kb a felét voltam képes megenni. A másik fele mehetett vissza. Próbálkoztam kis menüt kérni, de a pincér elég gyorsan lekezelte a helyzetet.
2013. szeptember 14.a párjával járt itt
A környéken kábé az egyetlen "étterem", de szerencsére nagyon jól sikerült. Hangulatos, ízléssel berendezett, nagyon szép kerthelyiséggel bővített, van külön terem, boxok, és kisasztalok is. Gyermekbarát. A séf jó, a választék icipicit lehetne nagyobb, de igazából mindenki találni fog magának valót.
Kiváló 2013. augusztus 23.barátokkal járt itt
A közelmúltban kétszer ettünk a Vak Varjúban. Minden kívánságunkat teljesítettek, nagyon korrekt módon. Az ételek nagyon finomak, az adagok is rendben vannak. Igaz, az étterem nem mondható olcsónak, de ehhez képest minden rendben- és kedvünkre való volt. Biztosan visszamegyünk! Külön gratuláció a szakácsnak ( szakácsoknak ), mivel minden étel ízletes, finom volt!
Átlagos 2013. június 12.családjával járt itt
Egyszer voltam itt, de nem nagyon voltam elragadtatva, olyan átlagos, semmilyen. Az ételválaszték elég gyér, és inkább "puccos". Mindenféle fennkölt szavakkal illetik az ételeket, de mögöttes tartalom nincs. Inkább jobb lenne egyszerűbben leírni mi is az adott étel valójában, alig tudtam választani, végül rántott hús, sültkrumplinál maradtam, mert nem akartam végigkérdezni a felszolgálót, hogy melyik étel mit takar pontosan.
Átlagos 2013. május 31.a párjával járt itt
Május elején ültem ki a bartnőmmel a kies albertfalvi Vakvarjú - főleg helyiek által látogatott - teraszára. Vacsoraidő volt, de világítás híján 5 perbe telt, amíg a pincérlány kiszúrt bennünket és hozta az étlapot. A kínálat nem volt túl bőséges, de azért volt miből választani.
2013. április 24., csoporttal járt itt
Kellemes hely, nekünk osztálytalálkozónk volt itt. Jól megközelíthető,de mégis nyugodt környéken található, remek parkolási lehetőséggel A kiszolgálás kicsit lassú,de egyébként ételek,italok nagyon rendben voltak (különösen ajánlom a rosé fröccsüket). Kert helység is van az étteremben, jó idő esetén remek lehetőség. Másoknak is ajánlom hasonló rendezvényekre.
Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest a térképen
1116 BudapestÉrem u. 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar