Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest
Vakvarjú Vendéglő - Buda BudapestVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest
Vakvarjú Vendéglő - Buda BudapestVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest bemutatkozása

Budapest XI. kerületében az Érem utcában, nemzetközi-magyaros konyhával és különleges kenyérlángossal várja Vendégeit a VakVarjú Vendéglő.
Tudja Ön, hogy mi a vakvarjú?
A vakvarjú a kenyérlángos népi elnevezése és egyben éttermünk névadója is.

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest vélemények

Gyenge 2013. október 1.a párjával járt itt
Igen, a várakozási idő. . . Mi cirka 1 órát vártunk egy levesre és egy főételre. Személy szerint nem örülök neki, hogy rendelnem kellett egy őrült adag ételt (levest), aminek kb a felét voltam képes megenni. A másik fele mehetett vissza. Próbálkoztam kis menüt kérni, de a pincér elég gyorsan lekezelte a helyzetet.
Gyenge 2014. június 16.gyerekekkel járt itt
Ma voltunk sokadszor, de utoljára a helyen. Az unott, kedvetlen személyzet ma végérvényesen kiverte a biztosítékot nálunk. Vasárnap délutáni csúcsforgalomban érkeztünk, a pincérek egyik fele próbált nem tudomást venni megjelenésünkről, akit pedig végül mi szólítottunk meg azzal a kérdéssel, hogy szabad-e az asztal,azt a választ kaptuk, hogy ha leszedi az asztalt, akkor lesz.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
Kiváló 2016. december 29.barátokkal járt itt
Jó hely! - Ez a rövid verzió. A lényeges dolgok a helyükön vannak. A felszolgálók sokat mozognak, teszik a dolgukat, ott voltak amikor kellett. Tizenhárman voltunk, de hozták amit kértünk - csapatszinten - a személyenkénti beazonosítás időnként gondot okozott. A levesek finomak, a kecskesajtról ódát lehetne írni, a rosé kacsamell csodás.
Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - BelsőVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - BelsőVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - BelsőVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - BelsőVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - BelsőVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Belső
Kiváló 2019. szeptember 25.családjával járt itt
Rendkívüli kínálat és korrekt gyors kiszolgálás, minőségi alapanyagok és tálalás, minden részletre odafigyelő design. Remek hangulata van az étteremnek, egy élmény ott tölteni minőségi időt.
Az ételek pazarok mind küllemre mind ízvilágra, egyediségre; a felszolgálók maximálisan vendég-centrikusak és nagyon tájékozottak az étterem kínálatából.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. augusztus 23.barátokkal járt itt
A kiszolgálás megdöbbentő volt - negatív értelemben ! ! ! ! A felszolgáló hölgy tulajdonképp eldöntötte, h mit kérjünk, amikor 2 ételről kérdeztünk ! ! ! ! ! ! Könyörgöm: MI kérdeztünk és mi KÉRDEZTÜNK - azért, h döntsünk. Nagyon határozottnak is lehet nyilvánítani (főleg, ha férfi mondja. . .
Vakvarjú Vendéglő - Buda válasza
Nagyon sajnáljuk, hogy csalódnia kellett éttermünkben. Észrevételeit természetesen jelezni fogjuk üzletvezetőnk felé. Bízunk abban, hogy a jövőben ad nekünk még egy esélyt és újra a vendégeink között üdvözölhetjük majd. Üdvözlettel: VarjúCsapat
2017. augusztus 29., Vakvarjú Vendéglő - Buda, VakVarjú
2015. március 19.gyerekekkel járt itt
Már többször jártunk itt, párommal, gyerekkel, barátokkal is, és eddig nem csalódtunk benne. Jól megközelíthető, a lakótelep miatt sok a parkolóhely. Tetszik, hogy gondolnak a gyerekekre: van gyerek menü is, játszótér, játszósarok áll a rendelkezésükre, hogy ne unatkozzanak, míg az ételekre várnak. Az étterem igényes, van kerthelyisége is.
Átlagos 2013. június 12.családjával járt itt
Egyszer voltam itt, de nem nagyon voltam elragadtatva, olyan átlagos, semmilyen. Az ételválaszték elég gyér, és inkább "puccos". Mindenféle fennkölt szavakkal illetik az ételeket, de mögöttes tartalom nincs. Inkább jobb lenne egyszerűbben leírni mi is az adott étel valójában, alig tudtam választani, végül rántott hús, sültkrumplinál maradtam, mert nem akartam végigkérdezni a felszolgálót, hogy melyik étel mit takar pontosan.
2082
Gyenge 2021. április 4.a párjával járt itt
Hát, ez most nem sikerült. Nekem nagyon kellemes emlékem volt a pesti, meg a budai Vakvarjúról is, talán ezért esett a választásunk most is éppen rájuk, húsvéti lakoma reményében. Kétszemélyes Hímes tojás hidegtál. Meg is érkezett, jó korán, kissé gyanúsan kis adagnak látszott, de nem baj, mert biztos nagyon jó lesz.
Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - EgyébVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - BelsőVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - BelsőVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - BelsőVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - BelsőVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Külső képVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Külső képVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Külső kép
Átlagos 2020. február 12.családjával járt itt
Többször és több helyen sikerült már kipróbálni a VakVarjú étterem lánc vendéglátását. Voltunk a VakVarjú Pest és a VakVarjú Csónakház éttermükben is többedszer. Mindannyiszor teljes megelégedéssel távoztunk a helyekről. Gondoltuk kipróbáljuk a VakVarjú Budát is, egy születésnapos ünneplés apropóján. Nagy csalódás volt.
Kiváló 2019. október 22.barátokkal járt itt
A Vakvarjú egyértelműen átlag feletti hely, az ember erősen gondolkodik, hogy 4 vagy 5 pontot adjon neki. Végül is megadom az 5-öt, hogy ne nyomjam bele őket a négypontos tengerbe. A minap zártkörű rendezvényen voltunk itt, családi ünnepen. Az előétel-kör remek volt: paradicsom-salsa, erdélyi padlizsánkrém és juhtúrókrém.
Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - BelsőVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Külső képVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - BelsőVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Étel/italVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Étel/italVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Étel/italVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Étel/italVakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - Étel/ital
Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest a térképen
1116 BudapestÉrem u. 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar