Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest
1116 Budapest, Érem u. 2.

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest a térképen

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest értékelése:

söröző, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni, Edelweiss

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest - vélemények, kritkikák

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest vélemények

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kiszolgálás megdöbbentő volt - negatív értelemben ! ! ! ! A felszolgáló hölgy tulajdonképp eldöntötte, h mit kérjünk, amikor 2 ételről kérdeztünk ! ! ! ! ! ! Könyörgöm: MI kérdeztünk és mi KÉRDEZTÜNK - azért, h döntsünk. Nagyon határozottnak is lehet nyilvánítani (főleg, ha férfi mondja. . . ), de inkább SZEMTELEN ÉS TÜRELMETLEN volt.
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 29.
Nagyon sajnáljuk, hogy csalódnia kellett éttermünkben. Észrevételeit természetesen jelezni fogjuk üzletvezetőnk felé. Bízunk abban, hogy a jövőben ad nekünk még egy esélyt és újra a vendégeink között üdvözölhetjük majd. Üdvözlettel: VarjúCsapat
Vakvarjú Vendéglő - Buda, VakVarjú

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 1.
Nagyon udvarias személyzettel, jól felszerelt étterem. Sokféle helysége van, belsőtér, különterem, fedett terasz, nyílt terasz, gyerekjátszótér. Különleges és tradicionális ételek, bár a választék lehetne kicsit bővebb. Az asztalfoglalás néha nehézkes, volt olyan is, hogy várni kellett asztalra, pincérre ételre is, de ez csak akkor fordul elő, ha teltház van.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 19.
Többször látogattam már meg az éttermet, néha üzleti partnerrel, máskor családdal vagy barátokkal. Az ételek kifogástalanok voltak, a választék jónak mondható. Kifogást a kiszolgálásban találtam, szinte minden alkalommal "hosszú időre" eltűnnek a pincérek. A tisztaság elfogadható, bár azért javíthatnának rajta.

Alfoto TOP fotófeltöltő
2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jó hely! - Ez a rövid verzió. A lényeges dolgok a helyükön vannak. A felszolgálók sokat mozognak, teszik a dolgukat, ott voltak amikor kellett. Tizenhárman voltunk, de hozták amit kértünk - csapatszinten - a személyenkénti beazonosítás időnként gondot okozott. A levesek finomak, a kecskesajtról ódát lehetne írni, a rosé kacsamell csodás.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 11.
Családi szülétésnapot tartottunk az étteremben. Elsőre zsúfoltnak tűnik, de igazából barátságos, családias és nagyon jó ott lenni. A felszolgálók kedvesek, tájékozottak, és annak ellenére, hogy az étterem tele volt, és mi is 16-an mentunk, nem kellett sokat várni, és folyamatosan figyeltek ránk. Az ételek tökéletesek, nagyon finomak, az adag elég.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 3.
Sajnos nem voltunk megelégedve az étteremmel :( A RAM-ban lévőt már ismertük, a budaiban most voltunk először. Pénteken jártunk ott. Fiam születésnapját ünnepeltük. Senki nem köszönt ránk, mikor megérkeztünk, pedig a pultnál többen is álltak. Mivel 7en voltunk, elég feltűnően mutattunk az ajtóban toporogva. . .

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 18.
A fiam ballagását ünnepeltük itt. Hétköznap délután mentünk. Kedves volt a pincér, az ételek pedig finomak voltak. Különösen a csülökkáposztás sztrapacskával és a kenyérlángos ízlett.

Az étterem környezete is hangulatos - az éttermet körülvevő kis kertre gondolok. Szerintem biztosan visszatérünk még.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 31.
2016. áprilisába voltam az étteremben, férjemmel, másfél éves kislányommal és egy baráti párral. Vidéki révén bababarát étteremre vadásztam, ahol a 17 hónapos totyogó kislányom is jól érzi magát és nagyon jó választás volt ez az étterem. A baba vagy gyereksarok jól felszerelt, több asztaltól, boxból jól rá lehet látni.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 4.
Korábban már szerettük volna kipróbálni az éttermet, de akkor nem volt szabad asztaluk. Legközelebb már felkészültebben mentünk és előre foglaltunk asztalt, amit jól is tettünk, mert ismét tele volt a vendéglő. Parkolóhelyet sajnos vadászni kellett, de sikerült találni. Hangulatos étterem, a pincérek kedvesek, udvariasak voltak.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 2.
Tavalyi évfordulónkat ünnepeltük itt, már régóta terveztük a látogatást kettesben és nagyon klassz volt. Nagyon kellemes hangulatú étterem csak iszonyú sokan voltak így kevéssé volt meghitt a vacsora. Ennek ellenére az ételek mennyiek voltak, a kiszolgálás nagyon kedves, figyelmes, még kis varjas hűtőmágneseket is kaptunk. :-) Összességében mi elégedettek voltunk.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Benczúr
2 nap/1 éjszaka 7.863 - 33.549,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2021.12.28.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.654,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2021.05.20. - 2021.05.24.
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 4.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.19. - 2022.04.19.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.12.23.
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2022.10.31.
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.722 - 26.715,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.12.22.
Green Garden Plus Apartman
5 nap/4 éjszaka 13.673,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.29. - 2022.01.02.
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.428 - 32.358,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Vakvarjú Vendéglő - Buda BudapestX