Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest

3,4
cukrászda, étterem, kávézó - kávéház
Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest
Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda BudapestZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest

Alfa Hotel Miskolctapolca - Pünkösd
2024.12.30-ig
Barrico Thermal Hotel Demjén

Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest vélemények

Szörnyű 2019. szeptember 14.gyerekekkel járt itt
Családi összejövetelen voltunk itt, nem elöször, de valószínűleg sokáig nem jövünk vissza. A kellemes környezet ellenére nem éreztük jól magunkat, a pincérek 1 óra után vették fel az ital rendelést, mogorvák voltak, udvariatlanok. Az ételt 2 óra várakozás után hozták ki.
Ezüst fokozatú értékelő
Szörnyű 2018. január 30.családjával járt itt
Nem főidőben mentünk csak mi voltunk az étteremben, mégis a megrendelt üdítőt elfelejtette kihozni a pincér. Az üres étteremben annyira elfoglalt volt, hogy nem vette észre egy perce integetünk neki. A tatárt bekeverve hozták ki, a levesek elég jók voltak. Sajnos az étlapon szereplő bor nem volt. A főétel viszont csapnivaló volt.
Szörnyű 2013. szeptember 23.a párjával járt itt
Egy visszatérő vendéget sikerült elvesztenie az étteremnek, amikor kihozták a romlott libamájat és letették elém. Ezek után csak annyira volt ez számukra sajnálatos eset, hogy ezt az egy tételt vették le számlánkról. A pincér nem rohant ki a szakáccsal együtt sűrű elnézés kérések közepedte.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Gyenge 2019. június 15.barátokkal járt itt
Baráti találkozóra foglaltunk asztalt, mert a régi vendégek nagyon dicsérték. A kerthelyiségben nem volt hely,igy egy benti boxot ajánlottak. A légkondiciónáló nem müködőtt a 40 fokos hőségben. Hát most elvesztettek több vendéget. 6 fős asztalnál a felszolgáló csak 4 embertől kérdezte meg, hogy milyen italt hozzon.
Gyenge 2018. március 10.a párjával járt itt
Régebben többször ebédeltünk és vacsoráztunk itt, már inkább más helyet választunk. Ma már nem szívesen térünk be, mert az alkalmazottak nagy része lekezelően viselkedik. Legutóbb süteményt vásároltunk, amit elvitelre kértünk. Többféle édességet készültünk választani, végül csak pár darabot kértünk.
Ezüst fokozatú értékelő
Gyenge 2016. november 12.a párjával járt itt
Kissé hideg levest kaptunk , viszont kérésünket teljesítették, és két daragaluskát hoztak. A tatár bekeverve, finom volt. Sólet libamellel viszont nagy csalódás volt. Sólet helyett babfőzelék, és a mell szeletek nem voltak készen. A szeletek a főzelék tetején, vágni nem lehetett, rágós volt, omlósnak kellett volna lenni. Egy esélyt még adunk az étteremnek, lehet csak mi rendeltünk mellé.
Gyenge 2014. december 27.családjával járt itt
Családi vacsorának indult, mivel régebben már jártam itt és jók voltak a tapasztalataim. Megérkezés után láttam milyen szép hangulatos a hely, átkísértek minket a szomszéd terembe vacsorázni. A terem teljesen lapos, semmilyen hangulatu, azt is mondhatnám rideg, kevés asztal, nagy terek, kevés vendég, unatkozó pincérek.
Gyenge 2013. november 18.családjával járt itt
Sok mindenben és mindenkiben lehet csalódni. Egy eszmében, a hitvesben stb. Az egyik legfájdalmasabb csalódás az amikor az ember egy un. "minőségi" étteremben nem azt kapja, amit megszokott, amire számít. Márpedig a Zilában ez történt velünk. Vagy tucadszor jártunk már itt, jóllehet nem számítunk törzsvendégnek.
Átlagos 2016. augusztus 13.egyedül járt itt
Nagyon sok dicsérő szót hallottam már a Zila Cukrászdáról, amelyet a 18. kerület legjobbjaként szoktak emlegetni. Nemcsak fagyizó és cukrászda, hanem kávéház és étterem is egy helyen, a belső térben jobb oldalon került kialakításra az éttermi rész, a bal oldalon és a galérián (amely ottjártunkkor le volt zárva) kávéház jellegű, az udvaron pedig egy hatalmas terasz található.
Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső képZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - EgyébZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - MosdóZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső képZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - EgyébZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - MosdóZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső képZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső képZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső képZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső képZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső képZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső képZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső képZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső képZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső képZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső képZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. január 5.gyerekekkel járt itt
Egyszer korábban jártam a Zilában, egy céges rendezvény vendégeként. Akkor nagyon profinak tűnt az egész, a hely atmoszférája pedig lenyűgözött. Aztán most a környékre költöztünk, szóval gondoltam: itt a szuper lehetőség, hogy ide szokjunk. . . Hát nem fogunk :-(
Mivel nemrég született meg a kisfiunk, csak nagyon rövid látogatásokra futja hármasban.
Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest a térképen
1183 BudapestÜllői út 452.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü
H-Szo
V
magyar
Zene
Élőzene: könnyűzene, magyar slágerek, musical, nemzetközi slágerek
2600 Ft (kb. ár)
Dreher, Cseh sörök