Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest

3,4
cukrászda, étterem, kávézó - kávéház
Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest
Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda BudapestZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Alfa Hotel Miskolctapolca - Pünkösd
05.17-20.
Alfa Hotel Miskolctapolca

Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest vélemények

2014. július 13.a párjával járt itt
Legutóbb 2014. áprilisában jártunk az étteremben, korábban gyakrabban megfordultunk itt, de ahogy az évek múlásával egyre kevésvé vonzó a hely, mi is ritkítjuk látogatásainkat. Az étterem megjelenése elegáns, hangulatos, különösen a kerthelység az élő zenével. A kiszolgálásra is az elegencia jellemző, bár már nem annyira figyelmes, mint régen.
Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső kép
2020. augusztus 10.a párjával járt itt
A napokban házassági évfordulós vacsoránkat költöttük itt el, sajnos a zápor miatt a terasz helyett a belső étteremben. A terasz nyaranta rendkívül hangulatos, élőzene, árnyas fák teszik kellemessé az étkezést. Az ételválaszték nem túl hosszú, de minőségi, feleségem libamájjal töltött jércemellet evett, én hagymás rostélyos.
Gyenge 2014. december 27.családjával járt itt
Családi vacsorának indult, mivel régebben már jártam itt és jók voltak a tapasztalataim. Megérkezés után láttam milyen szép hangulatos a hely, átkísértek minket a szomszéd terembe vacsorázni. A terem teljesen lapos, semmilyen hangulatu, azt is mondhatnám rideg, kevés asztal, nagy terek, kevés vendég, unatkozó pincérek.
2014. június 30.barátokkal járt itt
A gyönyörködésből is megárt a sok, főleg ha ezt az időt nem önszántunkból, hanem kényszer-várakozásból tesszük. Pedig az az egyébként is tetszetős étterem valóban hangulatosan, nem hivalkodóan volt évvégére díszítve. Az öt fős társaságból kettővel itt találkoztunk, egy külföldit a repülőtéren fogadtunk, ezért előre asztalt foglaltunk.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. január 5.gyerekekkel járt itt
Egyszer korábban jártam a Zilában, egy céges rendezvény vendégeként. Akkor nagyon profinak tűnt az egész, a hely atmoszférája pedig lenyűgözött. Aztán most a környékre költöztünk, szóval gondoltam: itt a szuper lehetőség, hogy ide szokjunk. . . Hát nem fogunk :-(
Mivel nemrég született meg a kisfiunk, csak nagyon rövid látogatásokra futja hármasban.
Ezüst fokozatú értékelő
Szörnyű 2018. január 30.családjával járt itt
Nem főidőben mentünk csak mi voltunk az étteremben, mégis a megrendelt üdítőt elfelejtette kihozni a pincér. Az üres étteremben annyira elfoglalt volt, hogy nem vette észre egy perce integetünk neki. A tatárt bekeverve hozták ki, a levesek elég jók voltak. Sajnos az étlapon szereplő bor nem volt. A főétel viszont csapnivaló volt.
Átlagos 2016. augusztus 13.egyedül járt itt
Nagyon sok dicsérő szót hallottam már a Zila Cukrászdáról, amelyet a 18. kerület legjobbjaként szoktak emlegetni. Nemcsak fagyizó és cukrászda, hanem kávéház és étterem is egy helyen, a belső térben jobb oldalon került kialakításra az éttermi rész, a bal oldalon és a galérián (amely ottjártunkkor le volt zárva) kávéház jellegű, az udvaron pedig egy hatalmas terasz található.
Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső képZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - EgyébZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - MosdóZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső képZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - EgyébZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - MosdóZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső képZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső képZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső képZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső képZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső képZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső képZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső képZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső képZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső képZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső képZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső kép
2014. július 9.családjával járt itt
Túl sűrűn nem járunk "Zilázni" viszont az eddigi tapasztalataimat megosztanám veletek. Én eddig "csak" a sütiket és kávékat kóstoltam náluk amik isteniek! Viszont a kávénkra eléggé sokat kellett várni,úgy hogy rajtunk kívül kb 6-an voltak az étterem részen és azok is már megkapták a rendelésüket. Szóval kissé nehézkes a felszolgálás.
Szörnyű 2013. szeptember 23.a párjával járt itt
Egy visszatérő vendéget sikerült elvesztenie az étteremnek, amikor kihozták a romlott libamájat és letették elém. Ezek után csak annyira volt ez számukra sajnálatos eset, hogy ezt az egy tételt vették le számlánkról. A pincér nem rohant ki a szakáccsal együtt sűrű elnézés kérések közepedte.
Kiváló 2013. július 10.a párjával járt itt
Házassági évfordulónkat ünnepeltük a Zila Étteremben. Nem először jártunk itt, barátokkal ünnepeltünk itt már Szilvesztert, karácsonyi céges összejövetelt tartottunk, barátnőimmel rendszeres visszatérő vendégei vagyunk a Zila-nak. A kiszolgálás pontos, a pincérek figyelmesek és kedvesek, az étel kiváló a sütemények és fagylaltok pedig a csúcskategóriát képviselik.
Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest a térképen
1183 BudapestÜllői út 452.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü
H-Szo
V
magyar
Zene
Élőzene: könnyűzene, magyar slágerek, musical, nemzetközi slágerek
2600 Ft (kb. ár)
Dreher, Cseh sörök