Zila Vendéglő Budapest
1105 Budapest, Gergely u. 4.

Zila Vendéglő Budapest a térképen

Zila Vendéglő Budapest értékelése:

Zila Vendéglő Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Zila Vendéglő Budapest vélemények

boogi TOP étteremértékelő
2020. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. március 17.
Családi rendezvényt tartottunk itt. A menü összeállításától kezdve a kivitelezésig mindennel az egész család (35 fő) nagyon meg volt elégedve. Az ételek finomak voltak, a felszolgálás figyelmes, udvarias. Minden extra kívánságunkat készségesen teljesítették, praktikus tanácsokkal láttak el. Az árak pedig. . . nem hittük el, hogy csak ennyit fizettünk.

Sütő András TOP étteremértékelő
2019. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártam ezen a helyen hangulatos, nem voltam maradéktalanul megelégedve, se az ételekkel se a kiszolgálással. Az ételek gusztusosa voltak tálalva,de elég kis adagok,én egy fácánlevest ettem,és egy kacsamellet kacsamájjal töltve fő fogásként, valamint egy somlói galuskát.

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyalázatos! Születésnapi ebédre mentünk, barátságtalan, pofa vágós pincérnő. 73 perc alatt még egy levest sem sikerült kihoznia! Így kénytelenek voltunk elhagyni az éttermet. Vásárlók Könyve helyett, a műbőrbe kötött vendégkönyvet tették elém, amikor panaszt szerettem volna tenni a várakozás, és kiszolgálás miatt.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
Vidéki barátainkkal jártunk itt. Barátunk nagy Gurman, és igen kritikus az éttermekkel, ételekkel. Ezért izgultam, vajon megnyeri-e barátunk tetszését ez a program. Nem csalódtunk: az étterem szuper helynek bizonyult. A hely hangulatos, csendes, kényelmes. Valódi "békebeli" hangulat volt. A pincérek kedvesek, udvariasak, profik voltak.

2018. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. április 3.
Többször jártam már ebben az éteremben. Voltam családi születésnapon, volt kollégák találkozóján, munkahelyi karácsonyi összejövetelen többször is. Az étterem nekünk résztvevőknek minden alkalomra megfelelt, és az étterem minden alkalomra kellően fel is készült. A ételek mindig ízlettek, az adagok rendben voltak.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
Többször jàrtunk itt. Maradandó èlmèny. Szép, hangulatos. A bontott téglàs megoldàs nagyon kellemessè teszi. Ízletes ètelek, nagyon jó àr-èrtèk aràny. Figyelmes személyzet, bàr legutóbb a hölgy felszolgàló elég barátsàgtalan volt. A lörinci kàvéhàz tulajának testvèrèé.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szüleim hívták meg a családomat erre a helyre. Csak ezért nem csaptam oltári nagy balhét a kiszolgálás miatt. Három gyerekem van, két iskolás és egy óvodás, de ha beülök egy vendéglátó helyre akkor legyenek meg a feltételei annak, hogy ne nekem kelljen feszengenem, és kellemetlenül éreznem magam amiatt, hogy gyerekeim vannak.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Április 26 este fél kilenckor jártunk ott. Amájgaluska leveben 2 drb májgomboc melett egy grizgaluska volt . Májgaluska levesbe nem teszünk grizgaluskát. A brassoi a szakács szerint megmaradt főtt krumpli valamit zsülienre vágott hussal ez az egész leöntve paprikás létyóval . A lányom rostonszelete inas,rágós, volt az ő ételéhez járó mozzarela sajtot kifelejtette a drága séf.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
10 fős társasággal töltöttünk az étteremben egy délutánt szombaton. Előzetesen lefoglalva az asztalt. Előző napon 2x telefonált az étteremből valaki, hogy nem tudnak a társaság részére külön számlát készíteni. Fizessünk egyben és majd osszuk el. Nem lehet kártyával fizetni! ! ! Sajnos az előzetesen 14 főre foglalt asztalból 4-en nem tudtak eljönni, ezt telefonon jeleztük az étteremnek.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 16.
Édesapám születésnapját ünnepeltük, a helyet Ő választotta. Vegyes érzelmekkel mentünk az étterembe, mert korábban már jártunk a családdal itt, és akkor nagy csalódás volt. Most viszont nagyon jól éreztük magunkat, mert a kiszolgálásra, az ételekre sem lehetett egy rossz szavunk se! Hatalmas változás, csak így tovább!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 25.262 - 64.125,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2020.12.20.
MP Hostel Budapest
3 nap/2 éjszaka 14.782,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.29. - 2020.05.03.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 9.910,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.03. - 2021.04.03.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.778 - 18.103,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.03. - 2020.12.31.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 11.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.25.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2020.04.03. - 2020.09.02.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 15.396 - 25.859,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.03.31.
Duna Relax & Event Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 11.880 - 13.668,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2020.12.22.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
2 nap/1 éjszaka 18.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.04.05. - 2020.06.14.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 22.220,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, privát wellness és tekepálya használattal, gyermekprogramokkal, wellness-részleg használattal, belépővel Hollókőre, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Jagelló Business Hotel
2020.04.03. - 2020.07.02.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Május 1. (min. 2 éj)