Aquaworld Resort Budapest Budapest ★★★★

Aquaworld Resort Budapest Budapest
Aquaworld Resort Budapest BudapestAquaworld Resort Budapest Budapest
Aquaworld Resort Budapest BudapestAquaworld Resort Budapest Budapest

Az Aquaworld Resort Budapest legnépszerűbb csomagjai

Aquaworld Resort Budapest Budapest - Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással (1 éjtől)
Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással (1 éjtől)
2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest Budapest - Családi minivakáció (1 éjtől)
Családi minivakáció (1 éjtől)
2025.12.30-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel
Kristály Imperial Hotel Tata - Fedezd fel a hazád
Fedezd fel a hazád
2024.08.29-ig
Kristály Imperial Hotel Tata

Aquaworld Resort Budapest Budapest vélemények

Kiváló 2016. október 5.gyerekekkel járt itt
Autópályáról, könnyen, simán meg tudtuk közelíteni a szállodát. A parkolás sem jelentett gondot. Korábban többször is Budapestről, az ingyenes buszjárattal érkeztünk, az is nagyon kényelmes volt. A szálloda a szokásos hűs eleganciával, a személyzet kedvesen fogadott minket.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 23.a párjával járt itt
Autopályáról közelítettük meg a hotelt, így sima utunk volt, parkoló is volt bőven (nem fizetős). Az első benyomást egyetlen szóban tudnám összefoglalni: elegáns. A recepción mindig többen vannak, így gyors volt a be- és kijelentkezés is. A lobby nagy, szép. A szobánk elegáns stílusú, nagyméretű volt, erkéllyel, könnyen összetolható, kényelmes ágyakkal.
2016. május 24.gyerekekkel járt itt
Családi kikapcsolódás.Tágas szobák,modern stílusban berendezve.
Gyönyörű szálloda,a wellnes egy fantasztikus hely.Rengeteg csúszda kicsiknek és merészeknek,na és lifttel a csúszdákhoz!
Étkezéshez annyit füznék hozzá,hogy kevesebb mű étel/ami zacskós porból készül/ egy 4*-os szállodában elvárhatóbb lenne.
2016. május 22.gyerekekkel járt itt
Többször jártam már a fürdőben és csak egy kérdésem lenne.
Miért nem vesznek már fel olyan konyha főnököt vagy étterem igazgatót aki megköveteli az ízeket? ? ? ? ? ? A salátás és a desszert pálya szinte hibátlan , de amit meleg konyhai termékként értékesítenek száraz ízetlen valamiket , a 70-es évek menzájára emlékeztet.
H. Cs.
2016. május 11.kollégákkal járt itt
Az Aquaworldben és a hotel fürdőjében is jártam már többször, a szállodában először. /márc. elején/ A panorámás lift tetszett, a magas emeleti szobába lépve az erős csatornaszag kevésbé. /Éjjelre, hosszú szellőztetés után elmúlt. / Sok szállodai tv-t kezeltem már, eddig ez indult be legnehezebben. A szoba , ágy kényelmes volt.
2016. május 9.gyerekekkel járt itt
Az Aquaworld egy fantasztikus létesítmény, ahol minden család megtalálja a szórakozás, a kikapcsolódás élményét. A csúszdák és medencék varázslatos környezetben helyezkednek el, valóban európai minőséget képviselnek. Amennyiben az Aquaworld Resort Hotelt választjuk szálláshelyként, az élményfürdő belépőjét belekalkulálják az árba, így korlátlan fürdési lehetőségre tudunk szert tenni.
Átlagos 2016. március 13.családjával járt itt
Az étel hát. . Sokkal többet vártam egy 4*-os helytől. A választék nagyon kicsi egy 4*-os helyen 2 szer ennyi kéne, hogy legyen. Pár étel az iskolában a menzán jobb volt. A fürdők ajtaja nevetséges, meg csak be se lehet zárni. Ha még becsukni lehetne de azt sem, behajtod és kinyílik. . Hangyákkal van tele a fürdőszoba. Az aquaworld medencére ráférne egy felújítás.
Átlagos 2016. január 11.családjával járt itt
Hetedik karácsonykor mentünk ide. Elég sokat romlott a színvonal azóta. Először szép tisztaság, személyzet udvarias, a medencéknél is a gyerekmedencénél is több úszómester,tiszta víz,nagy választék a svédasztalos vacsorán. Erre most, a liftben ami a fürdőhöz vitt, ujjnyi vastagon a szösz, a por, a szobában foltos szőnyeg, a levegőben áporodott csatornaszag egész nap.
2016. január 5.a párjával járt itt
Először jártam itt és hatalmas élmény volt. Hangulatos, szép, tiszta szoba fogadott bennünket, nagyon tetszettek a színek és a képek melyek otthonossá varázsolták szállásunkat. A személyzet kedves és segítőkész volt. A hotel kicsit messze van mindentől de mégis négy csillagot adtam mert ingyenes buszjárattal könnyítik meg a közlekedest.
Gyenge 2015. szeptember 27.a párjával járt itt
Előre, SZÉP kártyás fizetéssel foglaltam szobát a szállodában. Első meglepetésként telefonos megbeszéléskor megkérdezték nem fizetnék-e bankkártyával. Érkezéskor rákérdeztem,hogy fizethetek-e mindent a szálláshely részről,erre a válasz: természetesen,ha a
szobára iratom a fogyasztást. Második meglepetés: 20.
Aquaworld Resort Budapest Budapest a térképen
1044 BudapestÍves út 16.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • masszázs • szépségszalon • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • hammam • sodrómedence • hullámfürdő • csúszda • bioszauna • jégkamra • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 3500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár • büfé