Aquaworld Resort Budapest Budapest ★★★★

Aquaworld Resort Budapest Budapest
Aquaworld Resort Budapest BudapestAquaworld Resort Budapest Budapest
Aquaworld Resort Budapest BudapestAquaworld Resort Budapest Budapest

Az Aquaworld Resort Budapest legnépszerűbb csomagjai

Aquaworld Resort Budapest Budapest - Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással (1 éjtől)
Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással (1 éjtől)
2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest Budapest - Pünkösd (min. 1 éj)
Kristály Imperial Hotel Tata - Kristály wellness
2024.11.16-ig
Tisza-tó Apartmanpark Kisköre

Aquaworld Resort Budapest Budapest vélemények

Átlagos 2015. július 22.gyerekekkel járt itt
A wellness része illetve az élmény fürdő esetén csalódtam, mert kopott csempék a medencéknél.A játékok használhatatlanok.A hullám nulla.Első ránézésre szép és jó, de aztán a tapasztalat után..Pedig biztos, hogy lehetne nagyon szuper. A szálloda maga szép, nagy parkolóval.Sajnos sok kivetni való van.
Átlagos 2015. február 1.a párjával járt itt
Érdekes meglepetéssel kezdődött az ott töltött hétvége. Megérkezésünk után azonnal bejelentkeztünk a szállodába, hogy minél előbb csobbanhassunk a medencéiről híres helyen. Legnagyobb megdöbbenésemre 20. 000 Ft kauciót kértek tőlünk az amúgy udvarias recepciósok. Ezt a pénzt a távozásunkat követő második héten utalták csak vissza. Keserű szájíz! ! ! Az étel kevés volt és gyenge minőségű.
Átlagos 2014. december 15.gyerekekkel járt itt
Egy hetet tartózkodtunk családommal augusztus végén. A szálloda berendezése igényes. A kondi terem minden igényt kielégítő "fullos". Étkezés: unalmas egyhangú reggeli és vacsora. ( félpanziós ellátás )
Az étteremben lassan zajlott az elfogyott ételek újratöltése. Sokat kellett várni, ha elfogyott valami.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 20.a párjával járt itt
Februárban jártam itt a párommal és nagyon jól éreztük magunkat. Tetszett, hogy többféle csúszdát lehet kipróbálni és nem volt egyhangú az egész. Nagyon kellemesen telt az ott létünk.
Külön öröm volt számomra, hogy ilyen egyszerű megközelíteni a helyet. (konkrétan a busz ott tesz lett előtte) Az ételekkel nagyon megvoltunk elégedve és abszolút nem mondható drágának a hely. Még vissza fogunk ide térni!
Gyenge 2014. június 5.családjával járt itt
Majáliskor töltöttünk a szállodában 4 napot a családdal. Az első hideg zuhany mindjárt érkezéskor ért amikor 30 ezer forint kauciót kért a recepciós, ha szeretnénk szobára íratni a fogyasztásainkat. A mélygarázs árát is előre ki kellett fizetni a 3 éjszakát mielőtt be parkoltam volna.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. május 24.kollégákkal járt itt
Ami nagyon tetszett, az a konditerem. Technogym gépek,kellemes környezet. A szoba: egyértelmű volt, hogy házaspárként érkezünk, 2 különálló ágy volt, az egyik ágyon az ágyterítő olyan koszos volt, hogy leírni nehéz. Sok-sok koszfolt volt rajta. A szoba nagyon pici volt, nem olyan, mint a fényképen. A kilátás: sok-sok autót láthattunk.
Kiváló 2014. március 19.gyerekekkel járt itt
Karácsonyt töltöttük itt. Egy szóval ÁLOM,ilyen gyönyörű helyen még nem jártunk. Kilátás csodás a kiszolgálás kiváló. Szerintem minden korosztálynak megfelelő. Az ételek különlegesek. Az élményfürdő valóban maradandó élmény marad egy egész életre. A személyzet nagyon kedves és rugalmas.
Aquaworld Resort Budapest Budapest - Külső képAquaworld Resort Budapest Budapest - Külső kép
Kiváló 2013. november 20.csoporttal járt itt
A szálloda hatalmas a szobák kényelmesek ,a kilátás csodálatos(amennyiben a budai oldalra néző a szoba),de az üveg falu liftből pesti oldal szobáiban lakó vendégek is gyönyörködhetnek a budai oldal szépségében! Az élményfürdő valóban élményt nyújt. Az étterem kínálata sokrétű a személyzet kedves ,segítőkész! Az árak sajnos nem közalkalmazotti fizetéshez vannak méretezve!
Kiváló 2013. július 6.barátokkal járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk el itt! Hatlamas élményben volt részünk. A wellness szálloda varázslatosan szép, minden csillog villog és a személyzet is rendkívül kedves és mindenben segítségünkre volt. A szoba és kiszolgálás kifogástalan. Aquaworld pedig a különleges díszítéseknek, csúszdáknak, temérdek medencének köszönhetően elvarázsolja az embert. Egyszerűen parádés csak ajánlani tudom mindenkinek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. május 20.a párjával járt itt
Érkezésünkkor én kissé elámultam a hatalmas méreteknek és a rendkívüli csodáknak köszönhetően,a párom azonban hidegvérrel állt mellettem és mosolygott az arcomat látva. Csodálatos élmény volt,és feledhetetlen. Egy napot töltöttünk itt,de egyszerűen lenyűgöző volt az érzés,és kissé a Pretty Woman című film női főszereplőjeként éreztem magam,ilyen élményben még nem volt részem,köszönöm a Szerelmemnek!
Aquaworld Resort Budapest Budapest a térképen
1044 BudapestÍves út 16.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • masszázs • szépségszalon • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • hammam • sodrómedence • hullámfürdő • csúszda • bioszauna • jégkamra • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 3500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár • büfé