Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő ★★★★

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Golf út 4.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő a térképen

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő értékelése:

1. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
7. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Akciós csomagok

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő - vélemények, kritkikák

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő vélemények

Értékelt: 2016. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már másodszor voltunk a szállodában. Most a négy éves unokánkkal. Tiszta, nyugodt szálloda. Barátságos, segítőkész személyzettel. Az étterem kiváló. Aki itt nem talál magának kedvére valót, az főzzön otthon. A gyermek medence a kis csuszdával nagyon ötletes. Panni rettenetesen élvezte.
Remélem, jövőre is eljutunk még ide.
Válasz az értékelésre - 2016. szeptember 1.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy megosztotta velünk örömteli tapasztalatait, köszönet kedves sorokért. Nagyon örülünk, hogy elégeddettek voltak szállodánkkal,szolgáltatásainkkal, különösen ételkínálatunkkal. Mi is reméljük, hogy visszatérnek még hozzánk; Önöket és Pannit is szeretettel várjuk vissza!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Reméltem, hogy történtek változások a hotelben előző évhez képest, de sajnos pozitív irányban nem. Nekem legfőképp az étkezés volt kritikus, azt, hogy allergénmentes étkezés, itt lehetetlen megvalósítani. Vagy akkor úgy, hogy 1 hétig ugyanazt eszed…. párolt hús/hal és natúr zöldség.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 24.
Kedves Katalin!

Köszönjük, hogy újra megtisztelt bizalmával és szállodánkat választotta szabadsága eltöltésének helyszínéül. Sajnálattal vettük tudomásul, hogy ezúttal csalódottan távozott. Igazán sajnálatos, hogy ilyen negatív tapasztalatokat szerzett ételkínálatunkkal és éttermi munkatársainkkal kapcsolatban, többnyire pozitív értékelésekkel találkozunk.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A legjobb hely, ahol eddig járt a családunk: mosolygós és kedves személyzet, kifogástalan étel/italválaszték, szuper és változatos programok nem csak gyerekeknek, csodálatos környezet, tisztaság, és még a pótágy is nagyon-nagyon kényelmes volt, amikor helyet cseréltem 2 éjszakára a gyerkőc kívánságára! Ide mindenképpen visszatérünk, de most már a nagyszülőket is hozzuk magunkkal!
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 12.
Kedves Ágnes!

Még egyszer is nagyon köszönjük kedves sorait, nagy öröm olvasni, hogy ennyire elégedettek voltak szállodánkkal. A hasonló kellemes napok ígéretével térjenek vissza mielőbb hozzánk!Addig is minden jót kívánunk Önöknek:Tóth Tímea és a Greenfield csapat

Értékelt: 2016. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendkívül elfáradva, morózusan érkeztünk meg 2 hete vasárnap Bükfürdőre, ahol csodák-csodájára napsütés várt minket. Már a kedvünk is jobb lett, hát amikor megláttuk az impozáns parkkal körülvett épület parkolóját, a szálloda lobbiját. Gondoltuk,hogy már voltunk ilyen helyen,ahol minden ilyen szép,de a szoba nem volt kényelmes, hát most nem volt ilyen.
Válasz az értékelésre - 2016. július 26.
Kedves Vendégeink!

Nagyon köszönjük a megtisztelő szavakat, hatalmas öröm ilyet olvasni. Ebben minden benne van, aminek egy szálloda -és annak személyzete- igazán örülhet és azt is köszönjük, hogy azt az egy-két Önök által tapasztalt apró negatívumot is megosztották velünk.
Nincs is más teendőnk, mint azt kívánni: térjenek vissza mihamarabb!

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 16.
A Hotel egy gyönyörű területen fekvő kíváló üdülési/pihenési lehetőség ,nemcsak kisgyermekesek számára. A személyzet udvarias,segítőkész!Csak ajánlani tudom minden pihenni vágyónak. Wellness részleg kifogástalan,étkeztetés változatos,ízletes. Jövőre ismét ,ugyanitt!
Válasz az értékelésre - 2016. július 20.
Kedves Vendégünk!

Nagyon köszönjük a kedves szavakat. Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal.
Mielőbb térjenek vissza hozzánk, hogy újra kellemes napokat tölthessenek el nálunk!
Üdvözlettel: Tóth Tímea és a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata
Tóth Tímea (Greenfield Hotel Golf & Spa)

Mobilról küldte. | 2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 7.
Tavaly májusban volt szerencsénk eltölteni egy hétvégét a hotelban. Nagyon jól éreztük magunkat,van összehasonlítási alapunk,mert szerencsére nagyon sok helyen megfordultunk már,külföldi,belföldi hotelokban egyaránt! Személyzet,animátorok kedvesek voltak ,szoba kényelmes,tiszta,wellness is kellemes volt. Ellátás,ételek finomak,bőséges választék volt.
Válasz az értékelésre - 2016. június 16.
Kedves Vendégünk!

Nagyon köszönjük visszajelzését. Örülünk, hogy tavalyi tartózkodásuk alkalmával jól érezték magunkat nálunk, elégedettek voltak szolgáltatásainkkal. Reméljük, idén is visszatérnek hozzánk!

Szívélyes üdvözlettel: Tóth Tímea, Guest Relation Manager és a Greenfield Hotel Spa csapata

Mobilról küldte. | 2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Nagyon szép ,tiszta, igényes hotel.Minden korosztály számára bátran ajánlom.Az ételek nagyon finomak.A személyzet segítőkész, udvarias.A wellness része nagyon nagy ,tiszta.Aki elmegye ide biztos,hogy sok élménnyel gazdagodik.
Válasz az értékelésre - 2016. május 24.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük visszajelzését.
Örülünk, hogy itt tartózkodásuk alatt elégedettek voltak szolgáltatásainkkal és kollégáink munkájával.
Reméljük, hogy hamarosan újra visszatérnek hozzánk!
Szívélyes üdvözlettel Bükfürdőről: a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Pár hete töltöttünk el egy fantasztikus hétvégét, nagy csapattal a Hotelben. Voltak Velünk kicsik, picik, idősek és fiatal párok is, de a Hotel maximálisan kielégítette mindannyiunk elvárásait.
Válasz az értékelésre - 2016. május 24.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük, hogy szállodánkban eltöltött pihenésük után megosztotta velünk tapasztalatait. Nagyon örülünk hogy itt tartózkodásuk alatt ilyen jól érezték magukat nálunk és elégedettek voltak szolgáltatásaink színvonalával illetve, hogy kellemes emlékekkel gazdagodtak szállodánkban.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
Többször is jártunk már a Greenfield-ben, de akár minden évben szívesen visszamennénk. Tavaly ősszel amikor kifelé jöttünk a parkolóból a kislányommal szinte egyszerre mondtuk a kedvesemnek, hogy mikor hazaérünk már foglalhatja is le jövő évre. A szobák tisztasága semmi kevetni valót nem hagy maga után és gyönyörű a kilátás a golfpályára.
Válasz az értékelésre - 2016. május 11.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük, hogy visszatérő vendégünkként, szállodánkban eltöltött pihenésük után megosztotta velünk tapasztalatait. Örülünk, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal és reméljük, hogy hamarosan újra visszatérnek hozzánk!
Szívélyes üdvözlettel Bükfürdőről: a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
Talán az első magyarországi " all inclusive" (soft all inclusive) szálloda, ahol már többször voltunk unokáinkkal.Aktív, változatos animációs programok,kiváló konyha minőségi italokkal ( üdítő italok is!) , hatalmas stranddal sok medencével.
Válasz az értékelésre - 2016. május 11.
Kedves Vendégünk!
Nagyon örülünk, hogy már többször szállodánk vendégei között üdvözülhettük Önöket és, hogy elégedettek voltak animációs programjainkkal illetve soft all inclusive szolgáltatásunkkal is.
Reméljük, hogy hamarosan újra visszatérnek hozzánk!
Szívélyes üdvözlettel Bükfürdőről: a Greenfield HotelGolf & Spa csapata.

Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 29.150,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.02-ig
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 24.368,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.04-ig
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 12.675 - 13.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 54.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jakuzzihasználattal és behűtött pezsgővel, infraszauna használattal, ingyenes kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.19-ig
Mika Vendégház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2020.10.10.
Fehérló Vendégház
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 5.185,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.19-ig
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 3.597,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, parkolással
2019.12.20. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 14.700 - 17.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 19.200 - 21.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 23.306 - 35.533,- Ft/fő/éj között: Napi árak, soft all inclusive, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.02-ig

Szállodák Bükön, Bükfürdőn és környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Szieszta az ünnepek között (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

Bük, BükfürdőX