Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő ★★★★

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Golf út 4.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő a térképen

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő értékelése:

1. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
7. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Akciós csomagok

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő - vélemények, kritkikák

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő vélemények

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Az megérkezéstől a távozásig rendkívül kedves személyzet mindenhol.
Gördülékenyen működő soft all inclusive szolgáltatás, jó ételek, csendes környezet.
A családbarát jelzőt kiérdemelték.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 24.
Nagyszerű élményt nyújt a hotel mind a gyerekeknek és a felnőtteknek is. Ez volt az első szálloda, ahol minden a gyerekek körül forgott pozitív értelemben. Örülünk, hogy ezt a szállodát választottuk és reméljük hamarosan visszamegyünk.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 2.
A 40. házassági évfordulónkat ünnepeltük a Greenfield Hotelban. Minden tekintetben maximálisan elnyerte a tetszésünket.Kényelmes és tiszta volt a szoba. Nagyon finomak voltak az ételek és segítőkész, kedves emberek az alkalmazottak.Kellemes és pihentető volt SPA részleg. Az esték is a szórakoztató zenének köszönhetően kellemesen teltek. Köszönjük.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 2.
Csodálatos három napot tölthettünk ismételten a Greenfieldben. Ötödik alkalommal is megállapítottuk, hogy mind a tisztaság, a személyzet, a wellness részleg, a környezet illetve az ételek is kiválóak. Teljes mértékben sikerült kipihenni magunkat és elengedni a hétköznapi stresszt. Jövőre is Greenfield!

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Tökéletes kikapcsolódás volt számunkra a Greenfield Hotel Golf. Tiszta, fantasztikus kiszolgálás egész nap, pihentető, üde zöld környezet, nem volt túlzsúfolt, soha semmire nem kellett várni. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
Baráti ajánlásra választottuk a szállodát, nagy reményekkel érkeztünk, de meglehetősen csalódottan távoztunk. A szálloda legnagyobb ereje a nagy wellness részleg. Megfelelő számú szaunával, medencével. Nagyon örültünk, hogy az úszómedence valóban úszásra alkalmas is volt!

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Összességében elégedett vagyok a szálloda szolgáltatásaival, kellemes, élménydús három napot töltöttünk el húsvét táján a családdal. A soft inclusive ellátás nagyon jó ötlet. Az étterem kissé hangos, főleg, ha a túl sok német nyugdíjas nagy asztaltársasággal vacsorázik, és magas jókedvében van.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 5.
Baráti társasággal toltottunk ott egy hosszabb hétvégét,nagyon jol éreztuk magunkat,személyzet illedelmes,ugyes,készségesek,segítokészek.Tobb éve látogatunk az év elején és még nem volt probléma.
Válasz az értékelésre - 2018. február 28.
Kedves Andrea!

Köszönjük szépen, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkat választották. Külön öröm számunkra, hogy nagyon jól érezték magukat és ezt egy pozitív visszajelzés formájában tudomásunkra is hozták. Reméljük hamarosan újra szállodánkban üdvözölhetjük Önöket!
Üdvözlettel,
a Greenfield csapat
Savanyó Krisztina (Greenfield Hotel Golf & Spa)

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 19.
Már a fogadtatás nagyon jó benyomást keltett,a személyzet rendkívül udvarias és segítőkész volt
Az étkezések alkalmával,mindig bőséges,nagyon finoman elkészült ételekkel találkoztunk.
Ide biztos hogy visszatérünk!Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Válasz az értékelésre - 2018. február 2.
Kedves Vendégünk!

Hálásak vagyunk kedves soraiért. Nagy örömmel vettük tudomásul, hogy minden tekintetben elégdettek voltak szállodánkkal, szolgáltatásainkkal egyaránt. Köszönjük, hogy a Greenfieldet választották és, ha tehetik mihamarabb térjenek vissza! Addig is minden jót kívánunk: a Szálloda csapata
Greenfield Hotel Golf & Spa, vendégkapcsolati manager

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 15.
Pozitívum:
A fogadtatás kellemes volt, rugalmas check-in. A szobánk 1 órával hamarabb kész lett. Az ételek kiválóak voltak,külön elismerés a konyhának. Ha kifogyott valami,azonnal feltöltötték. Pincérek az étkezéseknél figyelmesek,segítőkészek voltak. Wellnes részleg nagysága átlagon felüli. Negatívum:
Az élmény medence 26-28 Celsius foka elég hidegnek bizonyult.
Válasz az értékelésre - 2018. február 2.
Tisztelt Vendégünk!

Köszönjük, hogy időt szánt rá és megosztotta velünk észrevételeit. Nagyon örülünk, hogy megannyi pozitívumot tapasztalt a szállodánkban töltött pihenésük során. Egyidejűleg hálásak vagyunk a fejlesztési javaslatokért, a negatív észrevételekért is, mindenképp továbbítani fogjuk őket illetékes kollégáinknak és igyekszünk mindent megtenni szolgáltatásaink fejlesztése érdekében.
Greenfield Hotel Golf & Spa, vendégkapcsolati manager

Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 29.150,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.02-ig
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 24.368,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.04-ig
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 12.675 - 13.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 54.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jakuzzihasználattal és behűtött pezsgővel, infraszauna használattal, ingyenes kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.19-ig
Mika Vendégház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2020.10.10.
Fehérló Vendégház
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 5.185,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.19-ig
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 3.597,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, parkolással
2019.12.20. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 14.700 - 17.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 19.200 - 21.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 23.306 - 35.533,- Ft/fő/éj között: Napi árak, soft all inclusive, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.02-ig

Szállodák Bükön, Bükfürdőn és környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Szieszta az ünnepek között (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

Bük, BükfürdőX