Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő ★★★★

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Golf út 4.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő a térképen

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő értékelése:

1. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
6. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1060 szállás közül

Akciós csomagok

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő - vélemények, kritkikák

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő vélemények

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Tökéletes kikapcsolódás volt számunkra a Greenfield Hotel Golf. Tiszta, fantasztikus kiszolgálás egész nap, pihentető, üde zöld környezet, nem volt túlzsúfolt, soha semmire nem kellett várni. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
Baráti ajánlásra választottuk a szállodát, nagy reményekkel érkeztünk, de meglehetősen csalódottan távoztunk. A szálloda legnagyobb ereje a nagy wellness részleg. Megfelelő számú szaunával, medencével. Nagyon örültünk, hogy az úszómedence valóban úszásra alkalmas is volt!

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Összességében elégedett vagyok a szálloda szolgáltatásaival, kellemes, élménydús három napot töltöttünk el húsvét táján a családdal. A soft inclusive ellátás nagyon jó ötlet. Az étterem kissé hangos, főleg, ha a túl sok német nyugdíjas nagy asztaltársasággal vacsorázik, és magas jókedvében van.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 5.
Baráti társasággal toltottunk ott egy hosszabb hétvégét,nagyon jol éreztuk magunkat,személyzet illedelmes,ugyes,készségesek,segítokészek.Tobb éve látogatunk az év elején és még nem volt probléma.
Válasz az értékelésre - 2018. február 28.
Kedves Andrea!

Köszönjük szépen, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkat választották. Külön öröm számunkra, hogy nagyon jól érezték magukat és ezt egy pozitív visszajelzés formájában tudomásunkra is hozták. Reméljük hamarosan újra szállodánkban üdvözölhetjük Önöket!
Üdvözlettel,
a Greenfield csapat
Savanyó Krisztina (Greenfield Hotel Golf & Spa)

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 19.
Már a fogadtatás nagyon jó benyomást keltett,a személyzet rendkívül udvarias és segítőkész volt
Az étkezések alkalmával,mindig bőséges,nagyon finoman elkészült ételekkel találkoztunk.
Ide biztos hogy visszatérünk!Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Válasz az értékelésre - 2018. február 2.
Kedves Vendégünk!

Hálásak vagyunk kedves soraiért. Nagy örömmel vettük tudomásul, hogy minden tekintetben elégdettek voltak szállodánkkal, szolgáltatásainkkal egyaránt. Köszönjük, hogy a Greenfieldet választották és, ha tehetik mihamarabb térjenek vissza! Addig is minden jót kívánunk: a Szálloda csapata

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 15.
Pozitívum:
A fogadtatás kellemes volt, rugalmas check-in. A szobánk 1 órával hamarabb kész lett. Az ételek kiválóak voltak,külön elismerés a konyhának. Ha kifogyott valami,azonnal feltöltötték. Pincérek az étkezéseknél figyelmesek,segítőkészek voltak. Wellnes részleg nagysága átlagon felüli. Negatívum:
Az élmény medence 26-28 Celsius foka elég hidegnek bizonyult.
Válasz az értékelésre - 2018. február 2.
Tisztelt Vendégünk!

Köszönjük, hogy időt szánt rá és megosztotta velünk észrevételeit. Nagyon örülünk, hogy megannyi pozitívumot tapasztalt a szállodánkban töltött pihenésük során. Egyidejűleg hálásak vagyunk a fejlesztési javaslatokért, a negatív észrevételekért is, mindenképp továbbítani fogjuk őket illetékes kollégáinknak és igyekszünk mindent megtenni szolgáltatásaink fejlesztése érdekében.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 5.
Többször voltunk már a családommal ebben a szállodában, télen és nyáron is. Minden alkalommal nagyon jól éreztük magunkat. A wellness részleg nagyon jó:sok medence és többféle szauna ad lehetőséget mindenkinek a feltöltődésre. A fényterápiás részből gyönyörű kilátás nyílik a természetre. Az ételek nagyon változatosak és ízletesek.
Válasz az értékelésre - 2018. január 14.
Kedves Vendégünk!

Hálásan köszönjük megtisztelő értékelését. Igazán nagy örömmel vettük tudomásul, hogy visszatérő vendégként is minden alkalommal jól érzik magukat szállodánkban és hosszú ideje bizalmat szavaznak nekünk. Szívből reméljük, nem lesz ez másként a jövőben sem, mi mindenesetre szeretettel várjuk Önöket vissza.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 28.
A rossz idő ellenére kikapcsolódtunk. Az étkezés klasszikusan jó volt. A spa-t mint tolókocsis önerőböl is megtudtam közeliteni, sőt a kinti medencét is. A 124-es szobát
minden tolókocsisnak csak ajánlani tudom (esetleg plusz matraccal). Negativum csak
kettő volt: hajnalban néhány vendég nehezen tudott megegyezni a további programban illetve az elutazó kinaiak szerint már ideje volt felébredni.
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 28.
Tisztelt Takács Úr!

Először is hálásan köszönjük kedves bejegyzését, valódi mosolyt csalt az arcunkra. Egyidejűleg sajnáljuk, hogy egyéb nemzetiséghez tartozó kedves vendégeink esetlegesen korlátozták Önöket pihenésükben, sajnos ez bármikor, bármelyik intézményben megeshet.
Tóth Tímea (Greenfield Hotel Golf & Spa)

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
Júniusban már eltöltöttün egy pár napot a szállodában. Nagy örömünkre szeptemberben ismét eljöhettünk ebbe a kitűnő szállodába. Most sem kellett csalódni. Ráadásul a júniusi alkalommal a reggeli édes péksütemény elhelyezésével kapcsolatban volt egy javaslatunk amit nagy örömünkre figyelembe vettek. Tényleg ez a szálloda vendégekért van! Köszönjük!
Válasz az értékelésre - 2017. október 5.
Kedves Vendégünk!

Igazán nagy örömmel olvastuk kedves visszajelzését. Valóban igyekszünk mindent megtenni vendégeinkért, hiszen számunkra az Önök elégedettsége a legfontosabb. Köszönjük, hogy újra és újra bizalmat szavaznak nekünk, szívből reméljük, nem lesz ez másként a jövőben sem. Addig is üdvözletünket küldjük: a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Második alkalommal töltöttük a szabadságunkat a Greenfield hotelban és most is nagyon elégedettek voltunk mindennel. Az ételek, italok kiválóak a sütemény kínálat nagyon változatos a wellnes résznek nincs párja.A hotel körüli park igazi kikapcsolódást, pihenést biztosít.Amint lehetöségünk lesz, ide újra eljövünk.
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 28.
Kedves Vendégünk!

Nagyon köszönjük megtisztelő értékelését. Igazán nagy örömmel olvastuk, hogy minden tekintetben elégedettek voltak a szállodánkban eltöltött pihenéssel, szolgáltatásainkkal. Annak még jobban örülünk, hogy visszatérést terveznek. Bízunk benne, ez nem is várat sokat magára. Addig is fogadják őszinte jókívánságainkat!
Tóth Tímea (Greenfield Hotel Golf & Spa)

Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness- és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 20.342 - 29.433,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.160 - 15.280,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 15.300 - 58.995,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jacuzzi használattal, infraszauna használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 6.100 - 6.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.24-ig
Mika Vendégház
2020.03.01. - 2020.10.01.
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.02.24-ig
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 15.700 - 26.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 20.200 - 35.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Póczáné Vendégszobái
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.06. - 2021.02.24.
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 20.342 - 29.433,- Ft/fő/éj között: Napi árak, soft all inclusive, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Bükön, Bükfürdőn és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Valentin nap (min. 2 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Nyárköszöntő pihenés (min. 2 éj)

Bük, BükfürdőX