Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő ★★★★

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Golf út 4.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő a térképen

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő értékelése:

1. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
7. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Akciós csomagok

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő - vélemények, kritkikák

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő vélemények

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 5.
Többször voltunk már a családommal ebben a szállodában, télen és nyáron is. Minden alkalommal nagyon jól éreztük magunkat. A wellness részleg nagyon jó:sok medence és többféle szauna ad lehetőséget mindenkinek a feltöltődésre. A fényterápiás részből gyönyörű kilátás nyílik a természetre. Az ételek nagyon változatosak és ízletesek.
Válasz az értékelésre - 2018. január 14.
Kedves Vendégünk!

Hálásan köszönjük megtisztelő értékelését. Igazán nagy örömmel vettük tudomásul, hogy visszatérő vendégként is minden alkalommal jól érzik magukat szállodánkban és hosszú ideje bizalmat szavaznak nekünk. Szívből reméljük, nem lesz ez másként a jövőben sem, mi mindenesetre szeretettel várjuk Önöket vissza.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 28.
A rossz idő ellenére kikapcsolódtunk. Az étkezés klasszikusan jó volt. A spa-t mint tolókocsis önerőböl is megtudtam közeliteni, sőt a kinti medencét is. A 124-es szobát
minden tolókocsisnak csak ajánlani tudom (esetleg plusz matraccal). Negativum csak
kettő volt: hajnalban néhány vendég nehezen tudott megegyezni a további programban illetve az elutazó kinaiak szerint már ideje volt felébredni.
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 28.
Tisztelt Takács Úr!

Először is hálásan köszönjük kedves bejegyzését, valódi mosolyt csalt az arcunkra. Egyidejűleg sajnáljuk, hogy egyéb nemzetiséghez tartozó kedves vendégeink esetlegesen korlátozták Önöket pihenésükben, sajnos ez bármikor, bármelyik intézményben megeshet.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
Júniusban már eltöltöttün egy pár napot a szállodában. Nagy örömünkre szeptemberben ismét eljöhettünk ebbe a kitűnő szállodába. Most sem kellett csalódni. Ráadásul a júniusi alkalommal a reggeli édes péksütemény elhelyezésével kapcsolatban volt egy javaslatunk amit nagy örömünkre figyelembe vettek. Tényleg ez a szálloda vendégekért van! Köszönjük!
Válasz az értékelésre - 2017. október 5.
Kedves Vendégünk!

Igazán nagy örömmel olvastuk kedves visszajelzését. Valóban igyekszünk mindent megtenni vendégeinkért, hiszen számunkra az Önök elégedettsége a legfontosabb. Köszönjük, hogy újra és újra bizalmat szavaznak nekünk, szívből reméljük, nem lesz ez másként a jövőben sem. Addig is üdvözletünket küldjük: a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Második alkalommal töltöttük a szabadságunkat a Greenfield hotelban és most is nagyon elégedettek voltunk mindennel. Az ételek, italok kiválóak a sütemény kínálat nagyon változatos a wellnes résznek nincs párja.A hotel körüli park igazi kikapcsolódást, pihenést biztosít.Amint lehetöségünk lesz, ide újra eljövünk.
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 28.
Kedves Vendégünk!

Nagyon köszönjük megtisztelő értékelését. Igazán nagy örömmel olvastuk, hogy minden tekintetben elégedettek voltak a szállodánkban eltöltött pihenéssel, szolgáltatásainkkal. Annak még jobban örülünk, hogy visszatérést terveznek. Bízunk benne, ez nem is várat sokat magára. Addig is fogadják őszinte jókívánságainkat!

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 3.
Jól éretük magunkat a szállodában, a szoba kényelmes és tágas volt. Egyedül a tv, ami cserére szorulna, régi dobozós fajta. Az ebédek és vacsorák közepesek voltak, ennyi erővel finomak is lehetnének. A strandon az ingyen üdítő, kévé és fagyi remek ötlet! A masszázs is nagyon jó volt! A golfpálya szép, és kellemes! A személyzet nagyon kedves és segítőkész.
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 20.
Kedves Vendégünk!

Hálásak vagyunk kedves visszajelzéséért. Igazán örülünk, hogy többnyire elégedettek voltak szállodánk szolgáltatásaival. Technikai bejegyzéseit is köszönjük, mindenképp továbbítani fogjuk illetékes kollégáink részére. Szívből reméljük, az apró negatívumok nem szegték kedvüket és lesz alkalmunk Önöket itt, a Greenfield-ben köszönteni.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 3.
A szobánk szép és tágas volt, bár a tv nagyon elavult, régi dobozos. Az ebédek és vacsorák nem választékosak illetve nem túl finomak voltak. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. A golfpálya remek! Voltam masszázson is, ha jól tudom Niki nevű masszőrük nagyon ügyesen és jól masszírozott. A strandon a fagyi és korlátlan ital választék remek ötlet, gratulálok hozzá.
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 18.
Kedves Anita!

Hálásak vagyunk, amiért időt szánt értékelése megírására. Technikai bejegyzéseit is köszönjük, mindenképp továbbítjuk Őket illetékes kollégáinknak, munkatársunkhoz is el fog jutni kedves dicsérete. Örülünk, hogy összességében elégedettek voltak és bízunk benne, lesz még alkalmunk Önöket itt, szállodánkban köszönteni.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 25.
Mi egy hetet töltöttünk itt férjemmel és két gyermekünkkel. A szervezett gyermekprogramok, a wellnessrészleg, az ételek és a szolgáltatások kifogástalanok. Nagyon jó helyen van a szálloda, a város szélén, azonban a központ könnyen megközelíthető. Csomagunkban korlátlan italfogyasztás volt egész nap. A Hotel annak ellenére, hogy teltház volt, nem tűnt zsúfoltnak.
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 20.
Tisztelt Vendégünk!

Köszönjük, hogy időt szánt bejegyzése megírására. Nagy örömmel olvastuk, hogy minden tekintetben elégedettek voltak szállodánkkal, szolgáltatásainkkal. Ha lesz még rá lehetőségük, térjenek vissza hozzánk, nagyon örülnénk. Addig is minden jót kívánunk! A Greenfield Hotel Golf & Spa csapata

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 11.
Cél az abszolút pihenés volt. Így értelemszerűen azzal a "hátsó szándékkal", hogy lehetőleg minél kevésbé kelljen kimozdulni a szálláshelyről. Étkezés, gyerekprogram, pancsolási lehetőség stb. helyben legyen. Hát sikerült tényleg jól választani. A szoba mérete és berendezése teljesen rendben volt. Az étkezések soft all inclusive formában maximálisan megoldottak voltak.
Válasz az értékelésre - 2017. július 25.
Kedves Vendégünk!

Nagyon köszönjük, hogy időt szánt kedves és igazán részletes bejegyzése megírására. Nagy örömmel olvastuk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal, szolgáltatásainkkal és jól érezték magukat nálunk. Bízunk benne, hogy nem ez volt az utolsó látogatásuk és visszatérnek még hozzánk. Szívélyes üdvözlettel: a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 15.
A szálloda személyzete udvarias, segítőkész. Külön kiemelném, hogy gyermek méretű köntöst is bekészítettek, ami ritkaság. Az egyetlen kifogás, hogy a pótágy nem teljes méretű ágy volt, csak egy erősebb kempingágy.
Válasz az értékelésre - 2017. május 17.
Tisztelt Vendégünk!

Köszönjük, hogy szállodában töltött pihenése után megosztotta velünk véleményét. Örömmel vettük tudomásul, hogy jól érezték magukat szállodánkban, elégedettek voltak kollégáinkkal, szolgáltatásainkkal. A pótágyakkal kapcsolatban szeretném megjegyezni, hogy több típus is elérhető belőlük.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 25.
Nagyon Jól éreztük magunkat. A személyzet udvarias, az ételek kiválóak, a bőséges választék minden igényünket kielégítette! Tisztaság volt mindenütt, a Wellness részleget is nagyon élveztük, igen jól éreztük magunkat Köszönjük!
Válasz az értékelésre - 2017. május 1.
Kedves Vendégünk!

Nagy örömmel olvastuk, hogy jól érezték magukat szállodánkban, teljes mértékben elégedettek voltak kollégáinkkal, szolgáltatásainkkal egyaránt. Köszönjük, hogy kellemes tapasztalatait megosztotta velünk. Csak remélni tudjuk, nem ez volt az utolsó alkalom és hamarosan újra élvezhetik szállodánk vendégszeretét.

Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 29.150,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.02-ig
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 24.368,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.04-ig
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 12.675 - 13.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 54.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jakuzzihasználattal és behűtött pezsgővel, infraszauna használattal, ingyenes kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.19-ig
Mika Vendégház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2020.10.10.
Fehérló Vendégház
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 5.185,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.19-ig
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 3.597,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, parkolással
2019.12.20. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 14.700 - 17.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 19.200 - 21.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 23.306 - 35.533,- Ft/fő/éj között: Napi árak, soft all inclusive, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.02-ig

Szállodák Bükön, Bükfürdőn és környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Szieszta az ünnepek között (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

Bük, BükfürdőX