Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő ★★★★

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Golf út 4.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő a térképen

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő értékelése:

1. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
7. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Akciós csomagok

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő - vélemények, kritkikák

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő vélemények

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 26.
A szállodai szolgáltatások és az az ellátás minden igényt kielégített. A személyzet a vendégekkel maximális udvariasságot és előzékenységet tanúsított. A szobák berendezésében és felszerelésében javasolnánk némi korszerűsítést és változtatást. A tv készülék meglehetősen elavult. A szobai tágas tér ellenére kevés tárolóhely áll a vendégek rendelkezesére.
Válasz az értékelésre - 2016. november 30.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük megtisztelő értékelését. Nagy örömmel vettük tudomásul, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, kollégáinkkal. Technikai észrevételeit is köszönjük, fejlesztési javaslataikat mindig örömmel vesszük, hiszen a felújítások alkalmával ezek segítségével is korszerűsíthetjük szállodánkat.

2016. novemberben járt itt
Értékelt: 2016. november 6.
Szeretjük ezt a szállodát, mert tágas, kellemes környezetű, színes programok vannak, változatosak és finomak az ételek!
Válasz az értékelésre - 2016. november 18.
Kedves Vendégünk!

Igazán köszönjük kedves sorait! Nagy örömmel olvastuk, hogy ezúttal is jól érezték magukat szállodánkban, elégedettek voltak éttermi kínálatunkkal, szolgáltatásainnkkal. Remélhetőleg nemsokára újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket. Addig is üdvözletünket küldjük Bükfürdőről: Tóth Tímea és a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata

ádica TOP fotófeltöltő
Értékelt: 2016. október 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Férjemnek a szülinapját ünnepelni jöttünk ebbe a hotelbe, remélve, hogy olyan szép és jó lesz, mint amit a neten láttunk-olvastunk róla. Előzetesen csak annyi: nem most jártunk 4 csillagos hotelben először, van hasonlítási alapunk bőven! Foglalás telefonon udvarias hölgy, rendben minden. Előleg átutalva azonnal. Transzfert kértünk a buszpályaudvarhoz, rendben lesz.
Kedves Vendégünk!

Igazán köszönjük sorait, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk véleményét. Igazán sajnáljuk, hogy negatív élményekkel távoztak szállodánkból. A transzfert illetően valóban tévedés történt, amiért még egyszer is elnézésüket kérjük.

2016. októberben járt itt
Értékelt: 2016. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda tökéletesen rendben tartott környezetben, kedves személyzettel és rendkívül finom konyhával:-)
Kedves Vendégünk!

Nagyon köszönjük, hogy megosztotta velünk értékelését. Örömmel olvastuk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal, szolgáltatásainkkal. Remélhetőleg nemsokára visszatérnek hozzánk!Addig is minden jót kívánunk!Üdvözlettel Bükfürdőről: Tóth Tímea és a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két éve jártunk itt utoljára, akkor elég lesújtó véleménnyel voltunk, hiszen túl jókat "harangoztak be" nekünk, a hotel az átlagosat sem hozta, szóval csalódtunk. KIZÁRÓLAG A WELLNESS rész miatt adtunk még egy esélyt a hotelnek és a tapasztalatokkal felvértezve, ámde pozitívan hozzáállva érkeztünk. Nos, a szoba ugyanolyan retro, holott, most e-mailen előre jeleztem, milyet NEM szeretnénk.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy időt szánt rá, és szállodánkban eltöltött pihenése után megosztotta velünk tapasztalatait. Sajnálattal észleltük, hogy nem voltak maradéktalanul elégedettek. A szaunában tapasztaltakkal kapcsolatban szeretném jelezni, hogy mindkét szaunakultúrát kedvelő réteg számara biztosítunk fürdőruhás, illetve fürdőruha nélküli szaunát is, ennek ellenére a vendégek között akadnak félreértések.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy remek hétvégét töltöttünk (nagy családommal 3 csemete + nagyszülők) a Greenfield hotelben. . . Sokáig kerestem egy olyan hotelt, ahol megfelelő ellátás mellett akár rossz időjárás esetén is a hotelben maradva kiélvezhetjük a lehetőségeket. Nem csalódtunk, az Accent Hotels és Cégem között érvényben lévő partneri szerződés miatt különösen megérte a hétvége a lakóhelyünktől 400 km-re lévő hotelben.
Kedves Vendégünk,

Igazán köszönjük kedves sorait és a részletes értékelést. Örömmel olvastuk, hogy jól érezték magukat és elégedettek voltak szállodánkkal, szolgáltatásainkkal. Ha nem is biztos, hogy visszatérnek, mi azért szeretettel várjuk Önöket vissza. Üdvözlettel: Tóth Tímea és a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata

stupek TOP szállásértékelő
stupek TOP étteremértékelő
stupek TOP egyébhely értékelő
stupek TOP fotófeltöltő
Értékelt: 2016. október 15. - 6 látogató hasznosnak vélte
Az ittjártam. hu listája alapján választottam ezt a helyet. Annyi pozitív vélemény volt róla, gondoltam csalódás nem érhet. De! Már az előleg fizetése meglepett. Egy olyan szállodáról volt szó, amelyikben még nem jártam, így nem tudtam, hogy milyen élmény vár rám, de fizessem ki a foglalási összeg felét előre. Ez egy kicsit bizalmatlan megoldás.
Kedves Vendégünk!

Nagyon köszönjük, hogy a szállodánkban töltött pihenése után megosztotta velünk véleményét. Engedje meg, hogy az alábbiakban válaszoljak levelére.
Elsőként az előleggel kapcsolatban szeretném megosztani Önnel, hogy ez nem csak szállodánkban bevett gyakorlat és természetesen nem Ön ellen irányult.

Juca TOP szállásértékelő
Értékelt: 2016. október 9. - 4 látogató hasznosnak vélte
Kimondottan kellemes hétvégét szerzett nekünk ez a szálloda. Először jártam "golf" hotelben, és nem lesz könnyű dolog legyőznie egy esetleges következőnek majd. Nagyon szép helyen, golfpálya területén van, a szépen gondozott pályára néző kilátás igazán impozáns volt. Belekóstolhattunk a golfozás rejtelmeibe is, ami mint kiderült, sokkal több, mint amit eddig gondoltam róla.
Válasz az értékelésre - 2016. október 11.
Kedves Vendégünk!

Nagyon köszönjük, hogy szállodánkban eltöltött pihenése után megosztotta velünk tapasztalatait, észrevételeit. Külön öröm, hogy jól érezték magukat nálunk, elégedettek voltak a szállodával;kollégáink, éttermi kínálatunk, wellness részlegünk egyaránt elnyerték tetszésüket.

2016. augusztusban járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szinte minden tökéletes volt, egyetlen negatívumként az ételek változatosságát és elkészítésüket róhatnám fel. A levesek és desszertek tökéletesek voltak, a fő fogásnál sokszor száraz húsokkal és túlsütött ételekkel találkoztunk. A reggeli 5 napon át teljesen ugyanaz volt, ami nem baj, csak az eddigi tapasztalataink nem ezek voltak.
Válasz az értékelésre - 2016. szeptember 14.
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük, hogy szállodánkban eltöltött pihenése után megosztotta velünk véleményét. Örömmel észleltük, hogy elégedettek voltak szállodánkkal. Sajnálatos azonban, hogy éttermünk kínálata nem minden tekintetben nyerte el tetszésüket. Büfénk ajánlata jelenleg is átalakítás alatt áll, remélhetőleg legközelebb e tekintetben sem találnak kivetnivalót!

2016. augusztusban járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes szálloda. Ételek nagyon ízletesek. Minden nagyon rendben volt! Számomra nagyon kedves gesztus volt, hogy a születésnapomra is gondoltak, melyet tényleg nagyon köszönök!
Válasz az értékelésre - 2016. szeptember 1.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük, hogy szállodánkban töltött pihenése után megosztotta velünk véleményét. Igazán örömteli, hogy elégedett volt szállodánkkal, szolgáltatásainkkal. Következő születésnapját is töltse a Greenfieldben és ezúttal is , még egyszer, Boldog Születésnapot kívánunk!
Szívélyes üdvözlettel Bükfürdőről: Tóth Tímea és a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata

Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 29.150,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.02-ig
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 24.368,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.04-ig
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 12.675 - 13.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 54.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jakuzzihasználattal és behűtött pezsgővel, infraszauna használattal, ingyenes kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.19-ig
Mika Vendégház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2020.10.10.
Fehérló Vendégház
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 5.185,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.19-ig
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 3.597,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, parkolással
2019.12.20. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 14.700 - 17.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 19.200 - 21.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 23.306 - 35.533,- Ft/fő/éj között: Napi árak, soft all inclusive, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.02-ig

Szállodák Bükön, Bükfürdőn és környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Szieszta az ünnepek között (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

Bük, BükfürdőX