Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő ★★★★

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Golf út 4.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő a térképen

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő értékelése:

1. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
4. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1064 szállás közül

Akciós csomagok

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő - vélemények, kritkikák

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő vélemények

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Kellemes fogadtatásban volt részünk, a személyzet gyorsan elintézte a bejelentkezést és a vacsora időpontja is megfelelően lett kialakítva. A szoba elhelyezkedése jó volt, a tisztasága megfelelő, kellemes hangulatú. A fürdőben volt némi hiányosság. Szappantartó hiányzott, a mosdókagylón az előző vendégek fogkrém maradványai voltak megtalálhatóak.
Válasz az értékelésre - 2017. május 1.
Tisztelt Vendégünk!

Köszönjük, hogy időt szánt rá és szállodánkban eltöltött pihenése után megosztotta velünk tapasztalatait. Sajnálattal olvastuk, hogy egy-egy területen hiányosságokat vélt felfedezni, igyekszünk a jövőben ezekre még alaposabban odafigyelni. Különösen hálásak vagyunk, amiért a Húsvétra szervezett programjainkat is értékelték, illetve örülünk, hogy többnyire el is nyerték tetszésüket.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
3 éjszakát töltöttünk húsvétkor a férjemmel és a 12 éves fiammal a hotelben. Szép tágas szobát kaptunk, abszolút tiszta volt minden, a törülközőt is minden nap cserélték, az ételek teljesen kielégítőek voltak, ha valami extrát kértünk a konyháról, (pl. chili vagy parmezán ) azt is rögtön kaptunk. Elégedettek voltunk a személyzet hozzáállásával is.
Válasz az értékelésre - 2017. április 30.
Kedves Eszter!

Köszönjük megtisztelő értékelését. Nagyon örülünk neki, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk és igazán elégedetten távoztak. Hálásak vagyunk, amiért szállodánkat választották pihenésük eltöltésének helyszínéül, szívből reméljük, ez a jövőben sem lesz másképp. Addig is minden jót kívánunk Önöknek: a Greenfield csapat

2017. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. március 18.
Remek hely, remek szálloda. Figyelmes, kedves személyzet, igen jó konyha ízletes ételekkel. A szobákra sem lehet panasz, az ágyak különösen kényelmesek. Szép és tágas wellnes rész (csak egy észrevétel: talán ügyesebben lehetne megoldani a fürdőruhás és a fürdőruha nélküli szauna rész elválasztásáát, vagy tudomásul venni, illetve tudomásul vetetni a vendégekkel, hogy a szauna az bizony fürdőruhamentes terület, tessék törülközőt vagy fürdőlepedőt használni.
Válasz az értékelésre - 2017. március 28.
Kedves Vendégünk!

Nagyon köszönjük, hogy időt szánt rá és megosztotta velünk véleményét. Örömmel vettük tudomásul, hogy kellemes napokat töltöttek el szállodánkban, elégedettek voltak többek között éttermi kínálatunkkal is. Technikai bejegyzéséért is nagyon hálásak vagyunk, a jövőben igyekszünk a szaunahasználatra még alaposabban odafigyelni, bár ez sokszor kollégáink figyelmeztetése ellenére sem sikerül.

2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. február 27.
Remek hotel, remek személyzettel. A bárban és az étteremben is fantasztikus személyzet dolgozik. A szauna mesterek azonban még kicsit lehetnének aktívabbak a felöntések alkalmával. Más létesítményekben ahol voltunk szaunaszeánszon, ott vicces helyzetekkel és storykkal tették felejthetetlenné a szaunázás élményét.
Tisztelt Vendégünk!

Hálával tartozunk, amiért szállodánkban eltöltött pihenése után megosztotta velünk véleményét. Munkatársaink nevében is köszönjük megtisztelő sorait, hiszen egy, általunk eddig nem tapasztalt jelenségre / hiányosságra hívta fel figyelmünket, melyet bizonyosan eljuttatunk az illetékes részleg vezetőjének.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 24.
Nagyon kiváló személyzet ,mindent megoldott, egyedi kivágásainkat is. Kellemes 4 napot töltöttünk el.
Válasz az értékelésre - 2017. március 15.
Tisztelt Vendégünk!

Hálásak vagyunk kedves bejegyzéséért. Kollégáink nevében is köszönjük kedves sorait és reméljük, következő látogatásukra sem kell már sokat várni. Addig is fogadják jókívánságainkat! Üdvözlettel: a Greenfield csapat

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 21.
Nagyon rövid időt / két éjszakát / töltöttünk el a szállodában.A lányomék ajánlották
,mert ők már voltak két gyermekükkel .
Csodálatos hétvégét töltöttünk el,nagyszerű kiszolgálásban.Megbeszéltük a férjemmel, hogy legközelebb olyankor megyünk vissza, amikor kizöldülnek a fák
Tisztelt Pallagi Asszony!

Köszönjük, amiért időt szánt rá és megosztotta velünk véleményét.
Nagy örömmel olvastuk, hogy szállodánk elnyerte tetszésüket, kellemesen telt pihenésük. A fák kizöldülésére már igazán nem kell sokat várni, így talán visszatérésükre sem. Addig is fogadják jókívánságainkat. Üdvözlettel: a Greenfield Hotel Team

Értékelt: 2017. február 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba szép és tiszta,a fürdő kellemes,az ételek finomak,a személyzet kedves!Másodszor jártunk itt és nem csalódtunk!
Apróbb megjegyzésem az,ha már negatívumot kell említeni a televíziók minősége.
Kedves Zsuzsa!

Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban; éttermi kínálatunk és kollégáink ezúttal sem okoztak Önoknek csalódást. Technikai észrevételét is köszönjük, a televízió készülékek cseréje remélhetőleg a közeljövőben megvalósul. Igazán hálásak vagyunk, amiért megosztotta velünk örömteli tapasztalatait és bízunk benne, nemsokára ismét vendégeink körében üdvözölhetjük Önöket.

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 11.
Februárban töltöttünk 2 éjszakát a hotelben, de a környezet szemet pihentető volt. A hotelre a harmónia jellemző. A wellness részlegben sem hideg, sem pára nem volt, kellemes a légtér. A szaunatér hatalmas, minden igényt kielégít. Rengeteg lehetőséget biztosítanak még: edzőterem, fodrászat, kozmetika, masszázs, szolárium.
Kedves Katalin!

Köszönjük megtisztelő véleményét. Igazán nagy öröm számunkra, hogy ennyire elégedettek voltak szállodánkkal és kellemes napokat tudhatnak maguk mögött. Nincs is más teedőnk, mint szeretettel visszavárni Önöket! Szívélyes Üdvözlettel: a Greenfield Hotel csapata

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 28.
Két egybenyitható szobában laktunk két kisgyermekkel. Az egyik szobához erkély, a másikhoz francia erkély tartozott. Mindennel meg voltunk elégedve, kivéve az, hogy egy olyan szállodában, ahol a fürdőzés az egyik legfontosabb program nincs a fürdőszobában törölközőszárító radiátor, de még elég fogas sem, ahová a vizes fürdőköpenyeket, törölközőket, fürdőruhákat fel lehetett volna akasztani.
Válasz az értékelésre - 2017. január 11.
Tisztelt vendégünk!

Köszönettel megkaptuk értékelését. Örömmel olvastuk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal, különösen éttermi kínálatunkkal. Technikai észrevételeit is köszönjük, mindenképpen továbbításra kerülnek az illetékes kollégák részére. Az asztalfoglalással kapcsolatban szeretném megjegyezni, hogy van rá lehetőség.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 26.
A szállodai szolgáltatások és az az ellátás minden igényt kielégített. A személyzet a vendégekkel maximális udvariasságot és előzékenységet tanúsított. A szobák berendezésében és felszerelésében javasolnánk némi korszerűsítést és változtatást. A tv készülék meglehetősen elavult. A szobai tágas tér ellenére kevés tárolóhely áll a vendégek rendelkezesére.
Válasz az értékelésre - 2016. november 30.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük megtisztelő értékelését. Nagy örömmel vettük tudomásul, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, kollégáinkkal. Technikai észrevételeit is köszönjük, fejlesztési javaslataikat mindig örömmel vesszük, hiszen a felújítások alkalmával ezek segítségével is korszerűsíthetjük szállodánkat.

Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 21.900,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness- és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2021.01.06.
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 42.250,- Ft/fő/éj ártól: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 16.400 - 23.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 52.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jacuzzi használattal, infraszauna használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 6.100,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.06-ig
Mika Vendégház
Érvényes: 2020.10.01-ig
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 3.497,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, ajándék pezsgővel, parkolással
2020.12.31. - 2021.01.03.
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 21.300 - 30.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, sportprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Póczáné Vendégszobái
Érvényes: 2021.06.06-ig
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Bükön, Bükfürdőn és környékén
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 5 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Bük, BükfürdőX