Csikó Csárda Cák

Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.26-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Csikó Csárda Cák vélemények

Szörnyű 2018. június 7.gyerekekkel járt itt
1 hónappal ezelőtt voltunk családi születésnapi rendezvény alkalmából. Előre mindent telefonon és személyesen is megbeszéltünk a főnökkel aki egyben felszolgáló is! Nem akartunk a sörpados helyen lenni, ezért a benti éttermi részre kértünk asztalfoglalást. A megbeszéltek ellenére nem azt kaptuk, hanem a sörpados helyet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2018. június 22.a párjával járt itt
Aki a címből arra következtet, hogy azért rövid, mert villámgyors a kiszolgálás, nagyot téved. . . Az ételekre "átlagos" minősítést adtam, mert többször jártunk itt, és megfelelt a minőség. De most más történt. A parkolóban 4-5 autó, hétköznap. . . ebédidőben. meleg volt, nem ültünk le a"fapados"terszon, inkább bent, ill.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. szeptember 10.barátokkal járt itt
Hétköznap délben jutottunk el ezen kiváló hangulatú étterembe. A felülről és három oldalról zárt teraszon foglaltunk helyet. Ugyan csak padok voltak, rajtuk valami szőnyegszerű ronggyal, mégsem éreztem kényelmetlennek. A rongy kétes tisztaságú volt. Rajtunk kívül egy kisebb társaság fogyasztotta épp betevőjét.
2019. július 11.családjával járt itt
Bele olvastam az elöző értékelésekbe. Nagyon meg oszlanak a vélemények. De azzal tisztában kell lenni,hogy ez egy útszéli kiskocsma a falu mellet. Mi négyen ebédeltünk és szakácsként az a véleményem,hogy árban és minöségben elfogadhattó. Vannak drágább éttermek ahol a kockás abrosz már a retró desing és a fél liter limcsi 1ezres.
Szörnyű 2018. április 20.a párjával járt itt
1 hete voltam a csárdában, és az étlapról kértem volna egy hagymás rostélyost. Ez nem volt az étlapon, helyette ajánlották HAGYMÁS HÁTSZÍNT SÜLT BURGONYÁVAL, mondva, hogy ugyan az mint a hagymás rostélyos. EHETETLEN RÁGÓS HÚS VOLT! ! ! Az életben nem volt hátszín, valamilyen olcsó, öreg főtt marhahús volt.
Kiváló 2016. október 29.a párjával járt itt
Mondhatni, heti rendszerességgel járunk ide a feleségemmel, sosem csalódtunk. Állandó színvonal, kifogástalan minőség, pénztárcabarát árak. A mennyiség nem megy a minőség rovására. A Főnöknő, akárcsak a személyzet többi tagja, nagyon kedves, barátságos.
Kiváló 2018. április 6.barátokkal járt itt
Meghívásra, ismerősökkel voltunk itt, már nem először. Korábban családdal (gyerekekkel) jártunk itt. Korábban a teraszon ebédeltünk (ami közben félig zárt lett), most pedig bent vacsoráztunk. Ebédnél tele volt az étterem. A kiszolgálás mindkét esetben gyors, az ételek bőségesek és finomak voltak. Az árak barátságosak. A napokban újra megyünk :-) Ajánlom mindenkinek!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2017. július 6.barátokkal járt itt
Nekünk tetszett. Olvastam hogy a pincér udvariatlan, és az elején valóban "morcosnak" tűnt, de semmi probléma nem volt. Nagy volt a forgalom, sok a válogatós vendég. . . de a végén még mosolygott is :) 12 fős társasággal voltunk, teljesen érthető, hogy néha vannak kisebb fennakadások, vagy tévesztések, de semmi olyan, amit ne lehetne egy kedves mosollyal intézni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 16.gyerekekkel járt itt
Pár km-re élek a csárdától, rengetegszer voltam (és leszek) a vendégük. nem túlzás azt állítani, hogy évek során végigettük az étlapot (nem is egyszer). Csak maximálisan pozitívan tudok a helyről nyilatkozni: Nagyon kedves, baráti a személyzet, a tulajdonos. A kiszolgálás, és annak gyorsasága etalonnak tekinthető.
2082
Gyenge 2022. május 23.a párjával járt itt
Autózás Szombathely, Velem, Kőszeg vidékén, jó, jó, de hol eszünk, és hirtelen előállt ez a csárda. Nem volt az agyamban, nem készültem ré, egyszer csak ott volt. Jó, hát akkor netovább, itt van ez. Viszonylag sok autó ált a parkolóban, ez részben rossz jel, nincs bent hely vagy sokat kell várni, de lehet jó jel is, íme, milyen népszerű ez, akkor biztos jó is!
Csikó Csárda Cák - Külső képCsikó Csárda Cák - Külső képCsikó Csárda Cák - Étel/italCsikó Csárda Cák - Étlap/itallapCsikó Csárda Cák - Étlap/itallap