Deja Vu Panzió Celldömölk

2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Deja Vu Panzió Celldömölk vélemények

Átlagos 2019. szeptember 5.a párjával járt itt
A Panzióban érkezésünkkor eszméletlen csatornaszag terjengett, a vacsora bőséges volt, bár csak egyetlenegy ételből lehet választani, ami nem választás! a reggeli nagyon kevés és mindennap ugyanaz! A narancslé borzalmas vízízű volt! az esti kávéért kemény 650 ft -t számoltak fel! Már semmit sem mertem kérni, mert mindenért fizetni kellett !
Kiváló 2019. július 21.gyerekekkel járt itt
Remek kis hely. Kedves, segítőkész, barátságos vendeglátókkal, kiadós, nagyon finom ételekkel, rendezett szobával, hangulatos kerthelyiséggel! Vulkán fürdő 20 perces sétára.
Kiváló 2019. március 27.gyerekekkel járt itt
Kellemes 4 napot töltöttünk a panzióban férjemmel és 4 éves kisunokánkkal. Maximálisan elégedettek voltunk az elhelyezéssel ( rendezett, tiszta , jól felszerelt szoba) az ellátással ( teljes ellátást kaptunk, reggeli, leves- ill tésztaebéd és vacsora) az ételek frissek, bőségesek és ízletesek voltak.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. október 2.a párjával járt itt
Kellemes három napot töltöttünk itt a párommal, teljes panzióval. Nekünk tetszett az ételek minősége és mennyisége is. A második napot a Vulkán fürdőbe töltöttük és valóban kihozták az ebédünket, percre pontosan, mint ahogy azt kértük. Odafigyelő, kedves személyzet, minden kívánságunkat teljesítették. Tiszta, kényelmes szoba. Máskor is szívesen jövünk.
Deja Vu Panzió Celldömölk - Szobák
Kiváló 2018. szeptember 9.a párjával járt itt
Négy éve voltunk ebben a panzióban és gondoltuk, hogy ismét itt szállunk meg. A személyzet kedves szolgálatkész. Az étkezésben nagyon csalodtunk. Gondolom már nem ugyanaz a szakácsuk van, mert az ételek minősége nagyott romlott. Szerencsénkre az idő nagyon jó volt. Tudtunk túrázni a Ság hegyen és sokat fürődni a Vulkán fürdőben. Nagyon érdekes, tanulságos a vulkánokat bemutató látogatóközpont.
Deja Vu Panzió Celldömölk - Külső képDeja Vu Panzió Celldömölk - KörnyékDeja Vu Panzió Celldömölk - Medence/kertDeja Vu Panzió Celldömölk - Medence/kertDeja Vu Panzió Celldömölk - VendéglátásDeja Vu Panzió Celldömölk - Egyéb
2018. augusztus 24.a párjával járt itt
Januárban voltunk ebben a Hotelben. Nagyon meg voltunk elégedve a kiszolgálással, valamint az ételek minőségével. Egyedüli hátulütője volt, hogy a mellettünk lévő szobában kutya volt, melyet a gazdájuk ott hagyott, valahová elmentek. Ott nyüszített. El lehetne a kutyásokat valahová máshová helyezni. A falak nagyon vékonyak, minden áthallatszik.
Kiváló 2018. július 28.gyerekekkel járt itt
Most júliusban,újra pihenni szerettünk volna pár napot a 6 éves lányommal. Természetesen más nem is jöhetett szóba,csak is a Deja Vu panzió. Gyors telefonálás,Niki már intézte is a további teendőket. Nagy örömmel tapasztaltuk,hogy semmit nem változott ez a remek hely. Mint színvonalban,mint külsőre. Az ételek ugyan olyan finomak,és bőségessek.
Deja Vu Panzió Celldömölk - EgyébDeja Vu Panzió Celldömölk - Egyéb
Kiváló 2018. július 13.barátokkal járt itt
Barátainkkal töltöttünk el 2 éjszakát 2018 júliusában. Nem bántuk meg döntésünket, nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves és szolgálatkész, a reggeli még nagy étkű férfi szemmel is bőséges, a 3 fogásos vacsora is minden igényt kielégítő. A szoba kicsi, de 2 személyre és néhány éjszakára teljesen megfelelő.
Átlagos 2018. június 25.gyerekekkel járt itt
Összességében jól éreztük magunkat. A személyzet kedvessége és segítőkészsége igazán kiváló. Különösen kedves, figyelmes, segítőkész, udvarias volt Nikoletta nevű alkalmazott, akinek külön hálásak vagyunk a kölcsönadott ventillátorért, ugyanis az összes szoba tetőtéri volt, a klíma üzemeltetése éjszakánként 2.
Kiváló 2018. április 20.a párjával járt itt
2018. 04. 16. -20. között töltöttünk el pár napot a városban, illetve a panzióban. Leginkább az ár és a benne foglaltató tartalom miatt választottuk a helyet , mivel még nem ismertük. Utólag mondhatom, hogy nem volt rossz választás! A Panzió tulajdonképpen egy aranyos kis lakóteleppel körbevett területen található, de nincs ezzel semmi gond mert nagyon belesimul a környezetbe.