Deja Vu Panzió Celldömölk

04.26-09.29.
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Deja Vu Panzió Celldömölk vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2018. március 28.barátokkal járt itt
A barátnőmmel március 20-tól március 24-ig töltöttünk el 4 nagyon kellemes éjszakát. Mintha rokonoknál lettünk volna a vendégszobában. Remélem ami munkájuk a tulajdonosoknak bent van ebben a panzióban, azt a vendégek értékeléséből érezhetik, és a további sikerekhez erőt is adnak.
Deja Vu Panzió Celldömölk - VendéglátásDeja Vu Panzió Celldömölk - VendéglátásDeja Vu Panzió Celldömölk - Külső képDeja Vu Panzió Celldömölk - EgyébDeja Vu Panzió Celldömölk - BelsőDeja Vu Panzió Celldömölk - Egyéb
Kiváló 2017. december 18.a párjával járt itt
Ritkán éreztem úgy , mint ebben a panzióban: minden értem, a vendégért van, én itt nagyon fontos vagyok. Minden úgy van szervezve, hogy a vendég jól érezze magát. Van a helynek egy nagyon kellemes hangulata, ez részben a környezetnek, részben a vendéglátóknak köszönhető. Ár-érték arányban ennél jobb ajánlattal még nem találkoztam. Mindenkinek ajánlani tudom, ne hagyják ki!
Kiváló 2017. december 13.a párjával járt itt
3nap2éjszakát töltöttünk el,udvarias fogadtatás,kényelmes szoba 2főre. Kimondottan házias,kiadós ételeket ettünk. Igen odafigyelnek a vendégre.
Mindez egésznapos fürdőbelépővel. Ha jókat akarsz enni családias hangulatban,keresd fel. Közvetlen,kedves személyzet.
Kiváló 2017. október 15.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk férjemmel a panzióban. Az üdülést kerek szülinapomra kaptam a koleganőimtöl. Felejthetetlen élményekben volt részünk. A panzió nagyon kényelmes, tiszta, rengeteg virággal díszítve az udvar is. Az ételek finomak. Mindenkinek ajánlom. Biztosan még valamikor visszatérünk. Az árak is nagyon kedvezőek.
Deja Vu Panzió Celldömölk - Külső képDeja Vu Panzió Celldömölk - Külső képDeja Vu Panzió Celldömölk - SzobákDeja Vu Panzió Celldömölk - Szobák
2017. június 5.családjával járt itt
Három napot töltöttünk el kisgyerekkel.
Teljes ellátással vettük igénybe,az ételek nagyon finomak voltak és bőséges.
A szoba tiszta.
Központhoz közel van.
Kiváló 2017. március 11.gyerekekkel járt itt
Az ismerőseim ajánlására,foglaltunk helyet a panzióba. Olvastam a véleményeket és nekem megfelelt. Foglaltunk érkeztünk A hely hangulatos és tiszta! ! ! Szobák tökéletesen megfelelnek. Az étel nagyon finom és bőséges. A személyzet az utolsó emberig nagyon kedves. Ki szeretném emelni itt Nikoletta pincérnőt.
Deja Vu Panzió Celldömölk - EgyébDeja Vu Panzió Celldömölk - Egyéb
2016. november 22.a párjával járt itt
A város szívétől pár száz méterre, csendes, jó helyen található ez a fogadó. A parkolójuk elsőre kicsit nehezen található meg, de azután könnyen belejöttünk. . . Barátságos, segítőkész személyzet, kiváló, bőséges vacsora, gyors felszolgálással, változatos reggeli, friss péksüteménnyel!
Kiváló 2016. július 25.a párjával járt itt
Tiszta, rendezett szoba, kedves, segítőkész személyzet, kiváló ételek. Kedves fogadtatás, rugalmas problémamegoldás. Sajnos a fürdőtől messze van, de a központi rész könnyen elérhető. Bár légkondi nem állt rendelkezésre, ventillátorral kellemesebbé tudtuk tenni a szoba levegőjét. Nagyon hangulatos hely, pároknak, családosoknak egyaránt ajánlom.
2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Pünkösdkor jártunk ebben a picinyke panzióban, 2 felnőtt 2 gyermekkel. A konyhához közeli szoba elég szűkös volt 4 ember számára, de nem sokat tartózkodtunk a szálláson, jóformán csak éjjel. Akkor kezdődött csak igazán a parti! Húskloffolás éjnek évadján, nagy badellák mosogatása majd görgetése a folyosón, röhögcsélés, ajtócsapkodás.
2016. május 12.a párjával járt itt
Hangulatos,családias panzió élőzenés étteremmel. Az első vacsora nem tetszett,amit szóvá is tettünk ám a másodiknál igazán beleadtak apait
anyait. Kaptunk ingyenes belépőt a Jufa vulkán fürdőbe. Nahát ez mindent vitt. Modern tágas helyiségek sokféle szauna,gyógytornász irányította vízi torna pörgős zenével,élményelemek.