Deja Vu Panzió Celldömölk

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Deja Vu Panzió Celldömölk vélemények

Kiváló 2015. augusztus 5.a párjával járt itt
Kuponnal jutottunk el a szálláshelyre és maximálisan elégedettek voltunk mindennel. Nagyon kulturált, kényelmes, tiszta szálláshelyhez volt szerencsénk. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész volt, a reggeli és a vacsora is bőséges volt.
Kiváló 2015. július 6.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat.Csodálatos hétvégét töltöttünk ott.
Az ellátás pazar,nagyon kiváló volt étel.Nagyon kedves személyzet volt.A gyógyfürdőt mindenkinek ajánlanám.Remélem nemsokára vissza tudunk menni.A panziót csak ajánlani tudom olyan pároknak akik egy kellemes hétvégét szeretnének együtt tölteni.
Kiváló 2015. április 13.barátokkal járt itt
A szállás kényelmes,tiszta volt.A pincérek kedvesek,segítőkészek,udvariasak voltak.Félpanziós ellátást kaptunk ami bőséges és finom volt.Nagyon jól éreztük magunkat,köszönjük a panzió összes dolgozójának!
A gyógyfürdőt is csak ajánlani tudjuk,olcsó,tiszta és remek medencék vannak.
Kiváló 2014. október 3.családjával járt itt
Nagyon kellemes három napot töltöttünk el a panzióban áprilisban. A szoba nem volt túlságosan tágas hármunk számára, de azért kényelmesen elfértünk. Egyébként tökéletesen tiszta, és jól felszerelt volt. A reggeli és a vacsora kimondottan bőséges és finom volt. A kiszolgálás maximálisan gyorsan és udvariasan történt.
2014. augusztus 20.a párjával járt itt
Mi is kuponos foglalással voltunk itt augusztusban. A félpanziós ellátás és a kiszolgálás is kifogástalan volt, de a konyha fölötti szobát máskor kihagynánk, mert éjfélig húst klopfoltak, hangoskodtak, továbbá az ételszag vastagon áradt be az ablakon. Egyébként szép, tiszta városka, jó a fürdője is. Végülis jól éreztük magunkat, máskor is visszatérünk, ha tehetjük.
Kiváló 2014. április 24.családjával járt itt
Kuponos foglalással voltunk Húsvétkor, 2 felnőtt és egy gyermek. Egy kissé megkésve, este 3/4 9 órakor érkeztünk meg, a fogadtatás nagyon kedves volt. A szoba - amely nem volt nagy, de praktikusan berendezve - elfoglalása után a panzió éttermében nagyon finom és kiadós, 3 fogásos vacsorát kaptunk, de ez elmondható a másnapi vacsorára is.
2014. április 9.a párjával járt itt
Külsőleg alig észrevehető,ám belsőleg mind az étterem,mind a panzió szobája /amiben voltunk/ pozitív csalódást okozott. A szoba tiszta,rendezett,jól felszerelt. Az étterem belseje szintén szép a külső asztalokon a terítők azért hagytak maguk után kivetnivalót. . . Az ételek ízletesek,kimondottan nagy adagok,reális ár-érték arány.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat
Kiváló 2014. február 26.a párjával járt itt
AZ interneten találtam ezt a kis panziót,és egyből lecsaptam rá a neve miatt is,meg gondoltam 20e Ft-ot megér 1 próbát. Teljes ellátásért+ fürdőbelépő a vulkán fürdőbe 2 fő/2 éj próba szerencse,és a szerencse malac mellénk szegődött. A reggelit a főnök készíti,friss kávéval fogadva amíg elkészül a meleg,vagy hideg reggeli.