Royal Hotel Cserkeszőlő ★★★

Royal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő

Royal Hotel Cserkeszőlő bemutatkozása

A Royal Hotel Tiszazugban, Cserkeszőlőn található. Kellemes hangulatú szobáival és éttermével várja a pihenni vágyó családokat, barátokat.
Hotel minőségű szállás , panziós áron + wellness !

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Royal Hotel Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2013. augusztus 28.a párjával járt itt
Nagyon kedvesek a vendéggel,tiszta rendezett szobák, BŐSÉGES, ÉS VÁLTOZATOS A Reggeli, kitűnő a kiszolgálás. Szívesen jövünk máskor is. Idén már kétszer voltunk, márciusban, és júniusban is, mindkét alkalommal, nagyon elégedettek voltunk mindennel. Mindenkinek csak ajánlani tudom jó szívvel. A parkoló is nagyon jól van megoldva, és zárt. Mindenki biztonságban tudhatja az autóját is.
Kiváló 2013. augusztus 19.a párjával járt itt
Tetszett a beléptető rendszer, így tényleg csak az ment be az épületbe, aki ott lakott. Csengetésre pillanatok alatt nyílt az ajtó. A zárt udvaron biztonságban volt az autó. Reggelinél minden asztalon ott volt a szoba számot jelző táblácska, így mindenki tudta hol kell helyet foglalnia.
Kiváló 2013. augusztus 15.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes napokat töltöttünk a Panzióban, már több alkalommal. Kedves, vendégszerető, segítőkész a szemézet. Tiszta, kultúrált, minden igényt kielégítőek a szobák, az étkező és a kert. A fürdő közelsége is pozitív. Kifogástalan a büféreggeli mint minőségében, mint választékban.
Kiváló 2013. augusztus 12.családjával járt itt
Kellemes hétvégét töltöttünk a panzióban. Figyelmes, udvarias, előzékeny vendéglátók. Tisztaság, nyugalom, szuper reggeli! A jakuzzit is nagyon élveztük. A gólyafészek a ház előtt a kis gólyákkal nagy élmény volt a kislányunknak. A panziót jó szívvel ajánlom másoknak is. Télen még mindenképpen visszatérünk ide. Köszönjük!
Kiváló 2013. július 29.gyerekekkel járt itt
Közepes igényességgel berendezett szoba, a bejárati teraszon levő székek asztalok tisztasága nem volt megfelelő. Nagyon kedves és előzékeny volt a személyzet. Külön tetszett, hogy amíg ott voltunk nem zavartak bennünket a szobában távollétünkben sem. A reggeli választéka megfelelő volt és finom.
Kiváló 2013. június 3.barátokkal járt itt
Ami nagyon tetszett,hogy a fürdőkádakat gyógyvízzel is meg lehet tölteni. Ezenkívül nagyon kellemesek a színek,barátságos a személyzet és mindenhol tisztaság van. Közel van a fürdőhöz.
Finom ételeket kaptunk. Elég nagy a választék fürdőmedence szempontjából. Könnyen megtalálható, aránylag csendes helyen fekszik, nem közvetlenül a 4-es főút mellett.
Kiváló 2013. május 19. járt itt
Az egyik legkulturáltabb hely, ahol az utóbbi időben jártam. Tiszta, hangulatos, a tulajdonos előzékeny és segítőkész, a reggeli finom és bőséges. A jakuzzi kellemes. Az egész hely nagyon barátságos és vendégközpontú. A fürdő az egyik legjobb az országban és nagyon közel van a szálláshoz (kb. 4 perc). Még visszamegyünk! :)
Kiváló 2013. április 27.a párjával járt itt
Nagyon barátságos,közvetlen személyzet,tulajdonos,tiszta,kényelmes szobák. Az étel finom és bőséges. A fürdő közel van,az étel itt is nagyon jó. Biztosan elmegyünk mégegyszer oda,és ajánlani fogom barátainknak,ismerőseinknek. Semmi negatívumot nem találtunk,és ez nem véletlen,mert nincs is.
Kiváló 2013. április 25.családjával járt itt
Könnyen megtalálható, nagyon tiszta, rendezett környezet. A tulajdonos és az alkalmazottak minden igény kielégítésére törekedtek. A reggeli bőséges, nagy a választék és minden nagyon finom volt. Az ebéd a fürdő területén volt, ami szem szájnak ingere és nagyon bőséges volt. A szobák tágasak szép világosak nagyon tiszták.
Kiváló 2013. február 18.a párjával járt itt
Egy nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el itt, megérkezésünkkor kedvesen fogadtak, a reggeli változatos, és bőséges volt, a személyzet teljes mértékben odafigyelt a vendégekre. A szálláshelyet ajánlani fogjuk barátainknak, ismerőseinknek, biztosan visszatérünk még ide.
Negatívumot nem találtunk.