Royal Hotel Cserkeszőlő ★★★

Royal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő

Royal Hotel Cserkeszőlő bemutatkozása

A Royal Hotel Tiszazugban, Cserkeszőlőn található. Kellemes hangulatú szobáival és éttermével várja a pihenni vágyó családokat, barátokat.
Hotel minőségű szállás , panziós áron + wellness !

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Royal Hotel Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2015. november 11.a párjával járt itt
Ha igazán kikapcsolódni szeretnénk, mi mindig Cserkeszőlőt választjuk és a Royal panziót,ez a tökéletes választás. Tiszta szobák, kedves, segítőkész személyzet! Igazán hangulatos hely. A reggeli bőséges, minden igényt kielégítő a kínálat. Itt igazán jól lehet pihenni.
Kiváló 2015. november 10.a párjával járt itt
Nagyon szép szálloda tiszta a konyha kiváló az ételek finomak és bőséges a tulaj és a személyzet nagyon kedves ember barátok férjemtöl kaptam névnapomra az üdülést nem bántam meg hogy ide jöttünk. A szálásrol csak jót és szépet tudok irni ajánlom mindenkinek hogy jöjjön el a Royal panzióba nem fogja megbánni.
Royal Hotel Cserkeszőlő - Külső képRoyal Hotel Cserkeszőlő - Egyéb
Kiváló 2015. szeptember 29.a párjával járt itt
Egy fantasztikus hétvégét töltöttünk el férjemmel a panzióban.A házigazda nagyon kedves,segìtőkész.A panzió kényelmes és tiszta.
Kiváló 2015. szeptember 15.a párjával járt itt
Először amikor megláttam a képeket, azt gondoltam, ez csak jó lehet. . . . Miután megérkeztünk ugyanazt a szép, hangulatos helyet találtam kívül, s belül. A tisztaságról annyit, hogy véleményem szerint: "ott még a padlóról is lehetne enni. . . " :) Az "alap" ellátáson felül a plusz kérésem is MARADÉKTALANUL teljesítették! ! ! ! :)JÖVŐRE UGYANITT VELÜK! ! ! ! ! :)
Kiváló 2015. augusztus 19.a párjával járt itt
Royál panzió a fürdő szomszédságába.Barátságos,kedves személyzet.A panzió tiszta szép.Étkezés reggeli a panzióba gyönyörű teriték igazán bőséges svédasztal.Mindenben segítőkészek.Szép parkosított udvarral.Ajánlom,mindenkinek.Fürdőjegyet adnak.Fürdő pár perc sétával megközelithető.
Royal Hotel Cserkeszőlő - Vendéglátás
Kiváló 2015. augusztus 19.családjával járt itt
Minden szempontbòl a legjobb!!!Tiszta,csendes,családcentrikus!!! Biztosan visszamegyünk ès hosszabb időre!
Royal Hotel Cserkeszőlő - Külső kép
Kiváló 2015. augusztus 19.családjával járt itt
Idén áprilisban töltöttünk egy hosszú hétvégét a Royal Panzióban,előtte nem jártunk még itt,a személyzet nagyon kedves a szobák szépek és csodás kilátásunk volt egy gólyafészekre. A vendéglátónk nagyon kedves segítőkész volt. Imádtuk ezt a helyet! Az idei legszebb hétvégénk volt. Köszönöm Royal Panzió. Igyekszünk vissza térni!
Royal Hotel Cserkeszőlő - EgyébRoyal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - Szobák
Kiváló 2015. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Már több alkalommal jártunk a Royal Panzióban és egy biztos: még visszatérünk! Kívül-belül gyönyörű,igényes,tiszta! A vendéglátó egyszerűen egy remek ember,nem is lehet mással jellemezni! Mindenhol ilyen embereknek kéne működtetni a vendéglátó helyeket! Szuper jól éreztük magunkat minden alkalommal!
A legjobb hely Magyarországon,pedig már voltunk jónéhány helyen!
Kiváló 2015. június 22.a párjával járt itt
Kettesben, wellnessben! Otthagyva a hétköznapok "búját bánatát" a nyugalom szigetére érkeztünk párommal eltölteni egy hosszú hétvégét. A panzió egésze, beleértve a kiszolgálást, a kényelmet, a nyugalmat, teljes elégedettséggel töltött el bennünket. A kinti forróságból betérve több mint üdítő a légkondis szoba. . . A félpanziós ellátás mennyisége, minősége minden elvárásnak megfelel.
Kiváló 2015. június 21.a párjával járt itt
Csak ajánlani tudom mindenkinek. Teljes az elégedettség. A Szálláson semmiben nem szenvedtünk hiányt, tiszta rendezett körülmények között tölhettük el a szabadidőnket.