Royal Hotel Cserkeszőlő ★★★

Royal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő

Royal Hotel Cserkeszőlő bemutatkozása

A Royal Hotel Tiszazugban, Cserkeszőlőn található. Kellemes hangulatú szobáival és éttermével várja a pihenni vágyó családokat, barátokat.
Hotel minőségű szállás , panziós áron + wellness !

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Royal Hotel Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2015. június 19.barátokkal járt itt
Modern, világos, patika-tisztaságu szobák, nagyon jó reggelik, kedves személyzet, elfogadható árak. Nagyon jól éreztük magunkat, máskor is eljövünk. Az ebéd, vagy vacsora kényelmesen, a fürdőben a Napsugár étteremben fogyasztható. Jó a konyha, 15-18 étel közül lehet választani. A busz-vároterem és a fürdő is nagyon közel van.
Kiváló 2015. június 15.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el férjemmel a panzióban. Csak felsőfokon tudom jellemezni a panzió minden szolgáltatását. Borzasztó hőség volt a hétvégén, szerencsére a szobában van légkondi is, így kellemessé tudtuk tenni azt a rövid időt amit bent töltöttünk.
Kiváló 2015. június 1.a párjával járt itt
Vendéglátók nagyon figyelmesek, kedvesek. A Panzió helységei tiszták, a szobák szépek. A reggeli választékos, és bőséges. Bárki találhat kedvére valót. Az ebéd, vagy vacsora a fűrdő területén található Napsugár Étteremben van, 14-15 étel közűl lehet választani, melyek finomak, jó ízűek.
Royal Hotel Cserkeszőlő - KörnyékRoyal Hotel Cserkeszőlő - KörnyékRoyal Hotel Cserkeszőlő - KörnyékRoyal Hotel Cserkeszőlő - Külső kép
Kiváló 2015. június 1.a párjával járt itt
Kíváló szálláshely! Kedves, figyelmes személyzet, érezhető, hogy számunkra fontos a vendég.Tisztaság mindenhol.A félpanziós ellátás tökéletes.A Panzióban már nem elöször voltunk, és bíztosan megyünk még.Ismerőseinknek és ismeretlenül is csak ajánlani tudjuk, aki igényes pihenésre vágyik. Köszönjük: Lajos Ferenc
Kiváló 2015. május 3.a párjával járt itt
Végre az Anyák napját pihenéssel, feltöltődéssel tölthettem a férjemmel kettesben. Kedves figyelmes vendéglátók, szép tiszta kulturált szobák, nagyon bőséges ellátás és finom reggeli kávé. A szalvéta és törölköző hajtogatásokat nagyon szeretem! Az erkélyről a kilátás a gólyafészekre külön ajándék volt. Másodjára jártunk itt és egészen biztos jövünk majd újra!
Royal Hotel Cserkeszőlő - KörnyékRoyal Hotel Cserkeszőlő - Környék
Kiváló 2015. április 28.családjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk itt, nagyon jól éreztük magunkat. A két éves kislányom is hamar megbarátkozott a hellyel, élvezte a nyaralást. Az étkezések finomak, bőségesek voltak. Ennél kedvesebb személyzettel még nem találkoztam. A szobák jó elrendezésűek, kényelmesek, jól felszereltek voltak. Az élményfürdőhöz is nagyon közel van. Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2015. április 26.a párjával járt itt
Évente többször jártunk a panzióban. Minden alkalommal nagyon jól éreztük magunkat. A szobák, az ágynemű a berendezés ízléses. A tulajdonosok és a személyzet nem tolakodó, de ugyanakkor szolgálatkész. A reggeli választékos és bőséges, az ebéd nagyon jól meg van szervezve ( ha jól emlékszem 15 fajta fogás közül választva, mindenki akkor veszi igénybe amikor neki a tetszik). Egy szóban összefoglalva: tökéletes
Royal Hotel Cserkeszőlő - Környék
Kiváló 2015. február 7.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat az itt töltött három nap alatt. Nagyon kedves vendéglátók :-) A reggeli nagyon bőséges, a szoba szép és tiszta volt :-) Januárban jártunk a panzióban, és a kinti hideg ellenére a szobában kellemes meleg volt. Sajnos jártunk már olyan helyen ahol hideg volt a szálláson. Itt nagyon figyeltek a kényelmünkre vendéglátóink.
Mindenkinek ajánlom!
Royal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - Szobák
Kiváló 2015. január 25.a párjával járt itt
kellemes fogadás mivel az első találkozás nagyon fontos és azután agyönnyörüszálláshej. igazi vendégszerető házaspár és afinom reggelik ami után még kávéval is kedveskedtek nekünk. a születésnapomról sem feledkeztek el ugy hogy azóta is visszavágyunk megyünk hamarosan azóta sok embernek emondtuk és ajánjuk ezt a heljet
Kiváló 2014. november 10.a párjával járt itt
Köszönjük az élményt, amit a panzió adott. A szoba kifogástalan volt, a kiszolgálás tökéletes, közel van a fürdőhöz, nagyon szép hely, csak ajánlani tudom! Alig várom, hogy újra visszatérhessek. A reggeli nagyon finom volt, a berendezés modern, és tiszta. A levegő felüdülés volt Nekünk, nagyon elégedettek voltunk mindennel, ami Cserkeszőlőhöz köthető! ! 5*