Royal Hotel Cserkeszőlő ★★★

Royal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő

Royal Hotel Cserkeszőlő bemutatkozása

A Royal Hotel Tiszazugban, Cserkeszőlőn található. Kellemes hangulatú szobáival és éttermével várja a pihenni vágyó családokat, barátokat.
Hotel minőségű szállás , panziós áron + wellness !

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Royal Hotel Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2017. június 16.gyerekekkel járt itt
A Panzió szép, tiszta, rendezett, étkezője és családi szobája tágas. (mert mi azt vetük igénybe 3 Gyerkőccel,így csak arról tudok nyilatkozni). A helyszinen felszolgált reggeli, friss, finom, és mindenki talál kedvére valót. A tojásos ételeket frissen készítik. A "Házigazda" minden reggel felkínálja az alternatívákat.
Kiváló 2017. április 22.gyerekekkel járt itt
Kisgyermekkel voltunk itt, nagyon tetszett a panzió mindannyiunknak. Tiszta, rendezett az egész panzió, a személyzet is nagyon kedves, segítőkész. A szoba kényelmes, felszerelt (tv, klíma, hajszárító, hűtő, étkezőasztal, illetve tágas erkély). (Nekem külön tetszett az épület/szobák elrendezése.
Kiváló 2017. április 18.családjával járt itt
Minden rendbe volt! Kedves segítőkész személyzet,tiszta szoba,finom reggeli! Mi félpanzióval kértük a szállást ,reggelit a szálláson lehetett elfogyasztani az ebédet vagy vacsorát a strand területén található Napfény étterembe,mind két helyen maximálisan meg vagyunk elégedve a kiszolgálással az étel mennyiségével és az elkészítésével,nagyon jól éreztük magunkat!
Kiváló 2017. április 10.gyerekekkel járt itt
A panzióban az első perctől kedves és készséges volt a Személyzet! Kisgyermekkel érkeztünk és vele is nagyon barátságosak voltak! Háromágyas szobát kaptunk így a gyermekkel is kényelmesen elfértünk a szobában. (nem kérek érte plusz pénzt se! )
A szoba igényesen kialakított (tágas + erkély) és jól felszerelt (Tv, klíma, étkező asztal, hűtő.
2017. április 5.a párjával járt itt
Valóban kellemes kis panzió, és nem is okozott volna csalódást, ha nem olvastam volna a szuperlativuszokban írt véleményeket ezen az oldalon. 14 óráig rá sem néznek a vendégre, félszavakból megtudtam, hol lehet ebédelni, tény, máshol sem fogadják a korán érkezőket tárt karokkal.
Royal Hotel Cserkeszőlő - Külső képRoyal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - BelsőRoyal Hotel Cserkeszőlő - BelsőRoyal Hotel Cserkeszőlő - Vendéglátás
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2017. április 5.barátokkal járt itt
Igényes, tiszta szálláshely. Közel a fürdőhöz és a buszpályaudvarhoz. Díjtalan, zárt belső parkoló. Szeretjük, ha a reggeli meleg étel a kedvünkre készül. Kedves kiszolgálás, bőséges választék. A főétkezés a fürdőben biztosított. Igazi házias koszt, majdnem 20 féle menüből. Bőséges adagok.
Kiváló 2017. március 20.barátokkal járt itt
Barátokkal együtt érkeztünk márciusban egy kis pihenésre, ami tökéletesre sikeredett. A szálláshely tiszta, rendezett, igényes minden helyisége, a szobáktól kezdve a reggelizőhelyeken keresztül a recepcióig. A reggeli választékos, szerintem minden igényt kielégítő a fő étkezéssel együtt.
Kiváló 2017. február 28.barátokkal járt itt
2017. február 22-től, 2 éjszakát töltöttünk a panzióban barátnőmmel. Nagyon jól éreztük magunkat. Az épület a busz pályaudvartól, és a fürdőtől 2-300 m-re található. Tiszta, hangulatos az egész épület. A reggeli választék kiváló, a személyzet kedves, segítőkész.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 63 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. november 14.gyerekekkel járt itt
Nyáron kiválasztott és megvásárolt utazásra ősszel sikerült időt szakítanunk. Olvasva a korábbi értékeléseket, nagyon kíváncsi voltam a panzióra. Személy szerint nagyon szeretem az igényes és tiszta szálláshelyeket, ahol megbecsült vendégként érzem magam, nem utolsósorban a gyermekeket is szívesen fogadják, ezek részben teljesültek.
Royal Hotel válasza
Kedves Vendégünk !
Mi a vendég érkezésekor szóban tájékoztatjuk a vendéget az itteni lehetőségeiről, étkezésről stb. E tájékoztatás közben amit a feleségem mondott el önöknek, a gyermek ordibálva, (valami karatés beállásokat csinált közben) különböző hörgő hangokat kiadva rohangált a panzióban a recepció előtt, amitől nem lehetett értetni a beszélgetést.
2016. november 20., Royal Hotel, tulajdonos
Kiváló 2016. november 13.a párjával járt itt
Két éjszakás akciós csomagot vettem a férjem szülinapjára. Tömegközlekedéssel jól megközelíthető Cserkeszőlő, a panziót is könnyen megtaláltuk. A szállásadók kedvesek, segítőkészek, de egyébként szinte észrevétlenül voltak jelen. A szoba kényelmes, erkélyes volt.