Royal Hotel Cserkeszőlő ★★★

Royal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő

Royal Hotel Cserkeszőlő bemutatkozása

A Royal Hotel Tiszazugban, Cserkeszőlőn található. Kellemes hangulatú szobáival és éttermével várja a pihenni vágyó családokat, barátokat.
Hotel minőségű szállás , panziós áron + wellness !

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Napi árak önellátással
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Royal Hotel Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2014. október 29.a párjával járt itt
2014. okt. ben jártam férjemmel a Royal Panzióban csendes nyugodt környezetben . A panzóban tisztaság van a panzió kivül belül nagyon szép. A tulajdonos és a személyzet oly annyira vendég szerető hogy ilyennel még nem találkoztam pedig elég sokat járunk szállodába. A reggeli bőséges és hogy a kávét is felszolgálják.
Royal Hotel Cserkeszőlő - Külső képRoyal Hotel Cserkeszőlő - Egyéb
Kiváló 2014. augusztus 30.egyedül járt itt
A panzió csendes nyugodt és környezetben a fürdővel szemben lévő utcában található,alig 5 perc kényelmes sétálva el lehet menni a fürdőbe. Új, tiszta szobák, biztonságos parkolás, a szobák terasszal rendelkeznek. A reggeli választékos, a félpanzió a fürdő területén fogyasztható,( 15 féle ételválasztékkal) A tulajdonos és a személyzet nagyon kedves és barátságos.
Kiváló 2014. augusztus 27.családjával járt itt
2014.márciusában jártunk itt a családommal. Maximálisan elégedettek voltunk mindennel. Családias hangulat,csendes környezet, ahova az ember szívesen vonul el a nyüzsgő világ elől. A felszolgálás nagyon jó - köszönet a tulajdonosnak és az ott dolgozóknak mindent!
Ide megéri visszatérni :)
Royal Hotel Cserkeszőlő - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat
Kiváló 2014. augusztus 14.a párjával járt itt
Hosszabb szünet után ismét a cserkeszőlői Royal Panzióban töltöttem néhány napot, és ismét nem csalódtam. A már korábban is tapasztalt kedvesség és tisztaság fogadott, a szobába ingyenes klíma és hűtőszekrény is került időközben, és sok szép virág teszi még kellemesebbé a képet.
Kiváló 2014. augusztus 8.a párjával járt itt
Ragyogó tisztaság , a reggeli bőséges svédasztalos választék mellé kérhető egyéb étkek. A tulajdonos és a családja illetve a kollégái udvariasak kedvesek, segítő készek. A fürdő nagyon közel, és a vacsora is ott fogyasztható az étteremben. Ajánlom mindenkinek! ! ! A képek magukért beszélnek a honlapjukon, nem máshol készültek. Állítom aki egyszer kipróbálja az vissza tér majd újra és újra. . . . .
Kiváló 2014. augusztus 4.családjával járt itt
A panzió tiszta, udvarias a személyzet, a reggeli többfogásos, külön kérésre bármit elkészítenek, ami nincs tálalva, / rántotta, stb. /
A tulajdonos megbízható, az előre megbeszéltek szerint történt a szoba választása.
Nem jutna eszembe másik szállást keresni legközelebb sem.
Köszönjük a tulajdonosnak, és személyzetének.
Kiváló 2014. augusztus 3.a párjával járt itt
Márciusban töltöttünk el 3 napot a panzióban. Ragyogó tisztaság mindenütt, csodás svédasztalos reggeli, mintaszerű teríték. A tulajdonos és családja kedves, barátságos. A vacsorát a termálfürdő egyik éttermében kaptuk. 9 fajta ételből választhattunk, nagyon ízletes volt és az adag korrekt. Csak ajánlani tudom.
Royal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - Szobák
Kiváló 2014. augusztus 3.egyedül járt itt
Álmaim szállása!
Imádom Cserkeszőlőt! Gyermekkoromban mindig itt nyaraltunk, de sajnos az évek alatt ez elmúlt. Idén jutottam el újra, hosszú évek után. Véletlenül akadtam a Royal Panzióra. Nagyon megtetszett a képek alapján és nagyon olcsó is. Gondoltam próba szerencse! Nem bántam meg! Örülök,hogy rátaláltam erre a panzióra! Nekik köszönhetően újra itt fogom tölteni minden nyaram egy részét!
Kiváló 2014. július 27.családjával járt itt
Csend, nyugalom, tisztaság, kedvesség, kényelem, figyelmesség ez mind jellemző erre a panzióra és valamennyi dolgozójára. Bőséges svédasztalos reggeli és főétkezés. A főétkezést menü választásos volt, amit a strand területén lévő étteremben tudtunk elfogyasztani 12 és 19 óra között, ez a rugalmasság nekünk tetszett.
Kiváló 2014. július 1.egyedül járt itt
Márciusban töltöttem itt pár napot. Jót tesz a termál víz, az egészségemnek. A panziót mindenkinek emlegetem azóta is. A kávéjuk, és a kenyerük felejthetetlen. A félpanziós ellátás meleg étkezését úgy oldották meg, hogy 9 fajta ételből lehet választani, a fürdő éttermében, déltől, estig. Máskor is itt szállok meg.
Lénárth Mária