Royal Hotel Cserkeszőlő ★★★

Royal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő

Royal Hotel Cserkeszőlő bemutatkozása

A Royal Hotel Tiszazugban, Cserkeszőlőn található. Kellemes hangulatú szobáival és éttermével várja a pihenni vágyó családokat, barátokat.
Hotel minőségű szállás , panziós áron + wellness !

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Napi árak önellátással
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Royal Hotel Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2016. október 26.a párjával járt itt
Mi először voltunk a Royal panzióban és Cserkeszőlőn is. Csodálatos és felüdítő napokat töltöttünk itt. A szállásnál különleges kívánságunkat teljesítették amit ezúton is köszönünk. A reggeli bőséges volt a személyzet kedves és szolgálatkész volt.
Átlagos 2016. október 17.a párjával járt itt
Még soha nem írtam értékelést,pedig már nagyon sok helyen megfordultunk az ország különböző pontjain,előnyben részesítve a kisebb településeket és a kisebb családias panziókat. Indulás előtt sokszor elolvasom az előttem értékelőket bár csak kevéssé szokott befolyásolni.
Átlagos 2016. október 3.családjával járt itt
A hely szép helyen van,tisztaság van. Amiért kevés pontot adtam bizonyos dolgokra: a panzió adottságai miatt minden áthallatszik a szomszéd szobákból,pl ha valaki leteszi a poharát a mosdóra,vagy reggel 3/4 5-kor nekiáll a kádba vizet engedni. A jakuzzi kifejezetten hideg,a tea mivel gondolom termálvízből van,konkrétan ihatatlan.
Kedves volt vendégünk !
Mi sem értjük miért volt ilyen rossz véleménnyel rólunk, mivel a többi értékelő jobb véleménnyel van mint ön, valószínűleg nem véletlenül !
Mi szívesen beszélgettünk volna önnel is mint a többi vendéggel, de nem tudtunk , nem állt velünk szóba .
2016. október 4., Royal Hotel, tulajdonos
Átlagos 2016. szeptember 26.a párjával járt itt
Az egész panzió területén nagy a tisztaság, költségtakarékos megoldásokkal találkoztunk mindenhol. A kényelem nem az igazi, de két éjszakát ki lehetett bírni. A reggeli látszólag bőséges, szerintem mégsem volt választék. Hiányoltam a normális teát és az igazi gyümölcslevet, a gyümölcsöt és a péksüteményt.
Royal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - Belső
Kiváló 2016. július 7.a párjával járt itt
Udvarias, kedves és figyelmes kiszolgálás, szép és tiszta, kényelmes szobák, kicsit a főút zaja közel van, de összességében nagyon jó, kellemes hely. Ami nagyon tetszett: nem kellett keresgélnünk a reggelinél, hogy hová üljünk, az asztalunk ki volt jelölve. A reggeli bőséges, finom volt, ízlésesen tálalva.
Royal Hotel válasza
Köszönjük értékelését, várjuk vissza önöket !
2016. október 4., Royal Hotel, tulajdonos
2016. június 7.barátokkal járt itt
Baráti társasággal töltöttünk egy kellemes hétvégét a panzióban. A szobák tiszták, szépek és kifejezetten nagyméretűek (3 ágyasban voltunk ketten), előszoba, ízléses fürdő és egy kis erkély is tartozott hozzá. Az ágyak kényelmesek. A reggeli nem volt valami nagy durranás, átlagos, külön kellett jelezni, ha pl.
Royal Hotel Cserkeszőlő - Vendéglátás
2016. június 2.a párjával járt itt
Köszönjük szépen a lehetőséget, hogy ott lehettünk! Kedves fogadtatás, precíz tájékoztatás! Gyorsan elfoglalhattuk a szobát, ami nagyon szép! Ami miatt a kényelemre csak 3 szívet adtam, az azért van, mert az ágy a falhoz tolva nem jó megoldás, nem igazán tudtuk a belső felét használni! Ezért a másik ágyat is használtuk!
Royal Hotel Cserkeszőlő - KörnyékRoyal Hotel Cserkeszőlő - VendéglátásRoyal Hotel Cserkeszőlő - Külső képRoyal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - Külső képRoyal Hotel Cserkeszőlő - Medence/kert
Kiváló 2016. május 26.barátokkal járt itt
Megérkezésünkkor a tulajdonossal gyorsan megtaláltuk a közös hangot, nagyon segítőkész volt és informatív. A reggeli bőséges volt, egyedül a teljes kiőrlésű, magvas/rozsos zsemlét/ kiflit/ kenyeret hiányoltuk. Pozitívum volt, hogy a 2. nap reggelén már emlékezett a tulajdonos, hogyan isszuk a kávét :).
Royal Hotel Cserkeszőlő - VendéglátásRoyal Hotel Cserkeszőlő - Szobák
Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
Cserkeszőlőn most először jártunk a Royal Panzióba,a s szálláson nagyon kedvesek voltak. Nekem az nagyon pozitív,hogy a szálloda a közeli fürdőbe kedvező áron vagy ajándékba ad belépő jegyet. Félpanziós ellátás járt a csomaghoz. A reggeli elegendő,és a fürdő területén volt az étterem ahol egész délután bármikor /13-18óra között/ lehetett elfogyasztani a második étkezést.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelésüket,véleményüket!
Örömmel tölt el bennünket,hogy jól érezték magukat nálunk.
Várjuk vissza Önöket a jövőben is sok szeretettel!

Üdv: Royal Panzió
2016. május 12., Csontos Lajos, tulajdonos
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. április 21.a párjával járt itt
Még sosem jártunk Cserkeszőlőn,szerettük volna megismerni. Több napot töltöttünk a panzióban,ami tetszett benne-már aki szerette a cserkeszőlői fürdőt- a fürdő közelsége. A reggeli nagyon bőséges, de nem elég változatos. Nem kellene talán minden reggel mindent kipakolni,mert így mindig, minden nap csak ugyanabból lehet választani.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelésüket,véleményüket!