Royal Hotel Cserkeszőlő ★★★

Royal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő

Royal Hotel Cserkeszőlő bemutatkozása

A Royal Hotel Tiszazugban, Cserkeszőlőn található. Kellemes hangulatú szobáival és éttermével várja a pihenni vágyó családokat, barátokat.
Hotel minőségű szállás , panziós áron + wellness !

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Royal Hotel Cserkeszőlő vélemények

2017. április 5.a párjával járt itt
Valóban kellemes kis panzió, és nem is okozott volna csalódást, ha nem olvastam volna a szuperlativuszokban írt véleményeket ezen az oldalon. 14 óráig rá sem néznek a vendégre, félszavakból megtudtam, hol lehet ebédelni, tény, máshol sem fogadják a korán érkezőket tárt karokkal.
Royal Hotel Cserkeszőlő - Külső képRoyal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - BelsőRoyal Hotel Cserkeszőlő - BelsőRoyal Hotel Cserkeszőlő - Vendéglátás
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 63 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. november 14.gyerekekkel járt itt
Nyáron kiválasztott és megvásárolt utazásra ősszel sikerült időt szakítanunk. Olvasva a korábbi értékeléseket, nagyon kíváncsi voltam a panzióra. Személy szerint nagyon szeretem az igényes és tiszta szálláshelyeket, ahol megbecsült vendégként érzem magam, nem utolsósorban a gyermekeket is szívesen fogadják, ezek részben teljesültek.
Royal Hotel válasza
Kedves Vendégünk !
Mi a vendég érkezésekor szóban tájékoztatjuk a vendéget az itteni lehetőségeiről, étkezésről stb. E tájékoztatás közben amit a feleségem mondott el önöknek, a gyermek ordibálva, (valami karatés beállásokat csinált közben) különböző hörgő hangokat kiadva rohangált a panzióban a recepció előtt, amitől nem lehetett értetni a beszélgetést.
2016. november 20., Royal Hotel, tulajdonos
2016. június 7.barátokkal járt itt
Baráti társasággal töltöttünk egy kellemes hétvégét a panzióban. A szobák tiszták, szépek és kifejezetten nagyméretűek (3 ágyasban voltunk ketten), előszoba, ízléses fürdő és egy kis erkély is tartozott hozzá. Az ágyak kényelmesek. A reggeli nem volt valami nagy durranás, átlagos, külön kellett jelezni, ha pl.
Royal Hotel Cserkeszőlő - Vendéglátás
2016. június 2.a párjával járt itt
Köszönjük szépen a lehetőséget, hogy ott lehettünk! Kedves fogadtatás, precíz tájékoztatás! Gyorsan elfoglalhattuk a szobát, ami nagyon szép! Ami miatt a kényelemre csak 3 szívet adtam, az azért van, mert az ágy a falhoz tolva nem jó megoldás, nem igazán tudtuk a belső felét használni! Ezért a másik ágyat is használtuk!
Royal Hotel Cserkeszőlő - KörnyékRoyal Hotel Cserkeszőlő - VendéglátásRoyal Hotel Cserkeszőlő - Külső képRoyal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - Külső képRoyal Hotel Cserkeszőlő - Medence/kert
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. április 21.a párjával járt itt
Még sosem jártunk Cserkeszőlőn,szerettük volna megismerni. Több napot töltöttünk a panzióban,ami tetszett benne-már aki szerette a cserkeszőlői fürdőt- a fürdő közelsége. A reggeli nagyon bőséges, de nem elég változatos. Nem kellene talán minden reggel mindent kipakolni,mert így mindig, minden nap csak ugyanabból lehet választani.
Royal Hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelésüket,véleményüket!
Üdv:Royal Panzió
2016. május 12., Csontos Lajos, tulajdonos
2016. február 28.a párjával járt itt
Modern, szép szálláshely. Közel van a fürdőhöz. A reggeli a panzióban nagyon finom, bőséges, változatos. Az ebéd is bőséges és nagyon választékos- jó áron a fürdőben fogyasztható az étteremben tetszőleges időpontban. A panzióban a szobát két főre kértük de mivel három ágy van betéve egy kicsit túlzsúfolt a berendezéstől.
2016. január 5.barátokkal járt itt
Augusztus közepén jártunk először Cserkeszőlőn, barátainkkal. 2 hónappal előtte lefoglaltuk a szállást,hogy biztos helyünk legyen. A panzióra csak véletlenül esett a választás,vagyis a képek alapján megtetszett. Nem bántuk meg. A fürdő nagyon közel van,akár fürdőruhában is elmehetsz, ha útközben nem mész máshova.
2013. november 20. járt itt
Megfelelt az elvárásaimnak. Különösen a helyiségek tisztasága tetszett. Kiemelendő még, hogy a bejárati kapuk csak csengetésre nyíltak, ezért a biztonságos szálláshelyek közé sorolható. A környék csendes, nincs autó forgalom. Pihenés, kikapcsolódás szempontjából megfelelő. A közelben lévő gyógyfürdő korszerű és tágas.
2013. január 3.barátokkal járt itt
Kevésbé elégedett voltam a falhoz tolt franciaággyal, mert így a belsőnek át kell másznia a kívül fekvőn. Fiatalon ez nem probléma, de 60 évesen már nem kényelmes. Hiányoltam az olvasó lámpát, és ha vittem volna csíptetőset, akkor sem tudtam volna hova erősíteni, és hova bedugni.
Kiváló 2024. március 18.a párjával járt itt
A hotel gyönyörű,a szoba kényelmes tágas erkélyes és kristálytiszta . Minden kérésünket maradéktalanul teljesítették. Mindenben segítettek a hotel nagyon kedves dolgozói:Nagyon kedves fogadtatás és ott tartózkodás alatt is mindig magas szintű vendéglátásban volt részünk. Egyszerűen minden téren csillagos ötöst érdemel összességében minden.