Pollushof Panzió étterme Csolnok

2024.08.01-ig
Öreg Halász Étterem és Fogadó Tát

Pollushof Panzió étterme Csolnok vélemények

Szörnyű 2020. február 5.a párjával járt itt
Hazafelé tartottunk feleségemmel közeli lakhelyünk felé. Éhesek voltunk, így gondoltuk ebédelünk egyet az útbaeső Pollushof étteremben. A hely egy romantikus, erdei úton fekvő, magát "kívántató" vendéglátóhely. Megálltunk. Az ajtón való benyitás után először egy állatkereskedésben éreztem magam, majd amikor áthaladtunk az akváriumok és terráriumok között.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. augusztus 7.a párjával járt itt
Mindenkitől elnézést kérek,aki a korábbi értékelésem alapján választotta a helyet,néhány hete férjemmel vacsorázni mentünk,ami borzalmasan sikerült,gyakorlatilag rosszul lettem,alig birtam ki a fél. órás utat hazáig. A citromhabos gyümölcslevesre gyanakodtunk,ami meglehetösen savanyú volt,de gondoltam azért citromhab,hát a második fogást már meg sem ettem,iszonyuan sietve mentünk hazafelé.
Átlagos 2015. augusztus 21.a párjával járt itt
Rendszeresen visszajáró vendégként már többedik alkalommal adok egy utolsó esélyt a helynek, de most már tényleg nincs tovább, amíg új személyzet nem lesz, biztosan nem megyünk ide többet. Egy teljesen kongó étteremben várni kell a pincérnőre. Várni, mert épp a pultot támasztva cseveg a többi alkalmazottal.
2022. június 23.gyerekekkel járt itt
A panzió szállóvendégeként 2 alkalommal reggeliztünk, 1 á la carte vacsorát és egy hétvégi svédasztalos ebédet kóstoltunk. Az étterem Csolnok falu határában található, nagy ingyenes parkolóval, egy szép parkos rész veszi körbe. Népszerű esküvő, ballagás, születésnapi helyszín. Hétvégén mindenképpen ajánlott az asztalfoglalás.
Pollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - EgyébPollushof Panzió étterme Csolnok - Egyéb
2013. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
2013 augusztusában családunkkal, 2 gyermekkel voltunk e panzióban. A parkolás a panzió udvarán egyszerű, van sok hely. Kétágyas, romantikus szobában voltunk, gyermekeink egy kisebb kétágyasban. A szoba tágas, talán inkább a klímaberendezést hiányoltuk az éjszakai melegben. A szobai italhűtő választéka bőséges, az árak barátiak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. szeptember 29.családjával járt itt
Közel Budapesthez, mi wellnessezni mentünk a szállodába..Jakuzzi van és szaunák nem egy nagy szám. Akkor jó ha kevesen vannak mert kicsi. A kaja finom és bőséges.
Kiváló 2019. február 2.gyerekekkel járt itt
Nagyon hangulatos a környezete, az udvaron nyáron élvezet kint enni a szép környezetben. Az előtérben az akváriumok külön figyelmet érdemelnek. Az étterem belső része hangulatos, szép a terítés az étteremnek, több helyisége is van, kedves kiszolgálás, finomak az ételek. Többször van kuponos kedvezmény.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 17.családjával járt itt
Kuponos rendelés volt. a hely kellemes a kiszolgáló személyzet kedves figyelmes. A kétszemélyes Álom tál mennyiségileg és minőségileg is kifogástalan volt. A hely szép tiszta van terasz és benti rész, a gyerekkel érkezőknek játszótér. Köszönet a személyzetnek és az étterme vezetőjének, hogy ilyen kellemes környezetet családias hangulatot tudtak teremteni. ja és ami nekünk fontos volt, kistestű kutyusunkat is bevihettük! :)
Pollushof Panzió étterme Csolnok - Külső kép
Kiváló 2016. február 12.családjával járt itt
Többször is ettünk már ebben az étterembe.És ahogy eddig,most is elégedetten távoztunk.Az ételek finomak és nagyon udvarias a személyzet is.Az árak megfizethetőek.A hangulat is mindig jó.Eddig sosem kellett sokat várakoznunk.Még a tegnap esti torkos csütörtökön sem.A személyzet pörgős és oda figyel mindenre.
Kiváló 2014. július 11., csoporttal járt itt
2014. áprilisában egy 17 fős csapattal ebédeltünk itt. Senkinek nem volt kifogása, mindannyian finom ételeket kaptunk, pedig igencsak változatosan rendeltünk! Ezután a családomat húsvéti ebédre vittem ide az utolsó SZÉP kártyás pénzemen. Szívesen fogadtak, remek ételekkel. Amikor a barátnőm éttermet keresett jó szívvel ajánlottam a Pollushofot és persze velük tartottam.
Pollushof Panzió étterme Csolnok a térképen
2521 CsolnokDorogi u. 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • billiárd, darts • csocsó • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi