Pollushof Panzió Csolnok
2521 Csolnok, Dorogi u. 1.

Pollushof Panzió Csolnok a térképen

Pollushof Panzió Csolnok értékelése:

1. helyezett az 1 csolnoki szállás közül
78. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Pollushof Panzió Csolnok képei

Pollushof Panzió Csolnok vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal érkeztünk ide, három éjszakát töltöttünk itt el. Kedves személyzet fogadott. A konyhájukon nagyon ízletes ételek készültek. A tisztaság megfelelő volt. A wellness részlege ugyan kicsi, de tiszta, szép és igényesen kialakított. Egyetlen negatív tapasztalat csak annyi volt, hogy a panzióra egy tatarozás kívül, belül ráférne.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 12.
Kedvesen fogadtak minket! :) 5-en érkeztünk, de 4 ágy volt a szobában. Rögtönk szóltunk és beraktak egy ágyat! Sajna az ágy nagyon nyikorgott ez elég zavaró volt, sőt még másnak a szomszédunk is hallotta és mondta is. A szolgáltatások rendben voltak. Nagyon jó volt a masszázs fotel. A gyerekek tudtak kicsit kondizni is.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étteremben a kiszolgálás remek volt. Kedves, ügyes felszolgálók voltak. Második napi vacsoránk Torkos csütörtökön volt. A teltház ellenére időben megkaptuk az ételt. Az ételek finomak, bár nem kiemelkedőek. A romantikus szoba nekünk tetszett, bár a szivecskés zuhanyfejet kicsit túlzásnak tartottuk :). Nagyon tetszett a "mini terrrárium".

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 13.
Szép hétvégét töltöttünk. Jó időtöltési lehetőség van helyben és a környéken. Személyzet és a kiszolgálás remek volt. Pihenéshez, kikapcsolódáshoz ideális. Nyári szezonon kívül KISgyerekeseknek nem az ideális célpont. Kirándulási célok a közelben: Esztergom, Visegrád. A wellnes részleg szuper, már csak a medence hiányozna.

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 18.
El kell hogy mondjam, hogy mérhetetlenül csalódtunk az elején segítőkész tulajban és éttermében. Esküvőnket tartottuk ott, senkinek nem ajánlom. Az étterem bejárata büdös állatanya. A megállapodások helyett félkész szobákat kaptunk amik koszosak voltak, szobabeosztást önhatalmúlag változtatták. Kompromisszumra csak a ceremónia mesterünk miatt voltak, mondván ez egy ".

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
9 éve voltunk már itt egyszer, azért esett megint ide a választás, mert nem messze Dorogon van egy nagyon szép tó, és itt szerettünk volna idén nyáron tölteni az utolsó standolásunkat. Szerencsére az idő teljesen aktuális volt hozzá. Hihetetlen hogy létezik még 400ft-os belépő!

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy esküvőre voltunk oda hivatalosak. A szobák csak nehezen lettek készek sajnos időre, és hagyj némi kívánnivalót maga után a takarítás. Sajnos az ágy alatt nálunk sok por és régi üvegkupakok voltak megtalálhatók. Egy-két pultos is elég passzívan állt sajnos hozzánk. Ez a hozzáállás nem oda való szerintem.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 8.
Nagyon kellemes napokat töltöttünk el a panzióban. A szobánk kényelmes, tiszta volt, az erkélyről szép kilátással. A reggeli elfogadható választékkal, a vacsora étlapról választva finom és nagyon bőséges. Szállóvendégként minden fogyasztásból 20% kedvezményt kaptunk. A wellnesz részleg korlátlan használata lehetőséget ad a kellemes kikapcsolódásra, felfrissülésre.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 28. - 4 látogató hasznosnak vélte
Kettesben jártam itt a párommal. Az étterem és a wellness részleg(igaz medence nincs) nagyon klassz volt. Masszázs, masszázsfotelek, konditerem, kétféle szauna és még számos egyéb szolgáltatás nagyon jó. Sajnos azonban a tisztaság sok kívánnivalót hagy maga után. Büdös ágynemű, kosztól ragadó szőnyeg, a fürdőszoba lepusztultsága, a közös terek koszossága nagyon sokat rontott az összképen és a konfortérzeten.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 31.
Zuhogó esőben érkeztünk ebbe a vonzó és érdekes panzióba. A személyzet minden tagja igen szívélyes volt. A rengeteg szolgáltatást alig győztük igénybe venni. Konditerem,szoláriumok,masszázsfotelek-ágyak stb. Ilyen bőség egy kis panzióban le a kalappal. Külön program a sok érdekes akvárium ,halakkal,mókusokkal,kígyókkal,különleges egyéb állatokkal.

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 11.453 - 23.579,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.04-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness- és fitness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Bory-vár belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000 - 4.222,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.11-ig
Globall Hotel
Telki
Érvényes: 2021.08.11-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Gottwald
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
Érvényes: 2020.09.02-ig
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
2 nap/1 éjszaka 7.900 - 9.300,- Ft/fő/éj között;belépővel., parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
2-3 éjszaka 18.317,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, gyermekeknek programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.23-ig

Szállodák Csolnok környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Royal Club Hotel Visegrád
Augusztus 20 - hosszú hétvége (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

CsolnokX