Pollushof Panzió Csolnok
2521 Csolnok, Dorogi u. 1.

Pollushof Panzió Csolnok a térképen

Pollushof Panzió Csolnok értékelése:

1. helyezett az 1 csolnoki szállás közül
85. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Pollushof Panzió Csolnok képei

Pollushof Panzió Csolnok vélemények

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy esküvőre voltunk oda hivatalosak. A szobák csak nehezen lettek készek sajnos időre, és hagyj némi kívánnivalót maga után a takarítás. Sajnos az ágy alatt nálunk sok por és régi üvegkupakok voltak megtalálhatók. Egy-két pultos is elég passzívan állt sajnos hozzánk. Ez a hozzáállás nem oda való szerintem.

icuska20 TOP szállásértékelő
2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 8.
Nagyon kellemes napokat töltöttünk el a panzióban. A szobánk kényelmes, tiszta volt, az erkélyről szép kilátással. A reggeli elfogadható választékkal, a vacsora étlapról választva finom és nagyon bőséges. Szállóvendégként minden fogyasztásból 20% kedvezményt kaptunk. A wellnesz részleg korlátlan használata lehetőséget ad a kellemes kikapcsolódásra, felfrissülésre.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 31.
Zuhogó esőben érkeztünk ebbe a vonzó és érdekes panzióba. A személyzet minden tagja igen szívélyes volt. A rengeteg szolgáltatást alig győztük igénybe venni. Konditerem,szoláriumok,masszázsfotelek-ágyak stb. Ilyen bőség egy kis panzióban le a kalappal. Külön program a sok érdekes akvárium ,halakkal,mókusokkal,kígyókkal,különleges egyéb állatokkal.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 27.
Erről a szálláshelyről, konyháról és a panzió szolgáltatásairól, csak szuperlatívuszokban tudok beszélni. Egyszerűen nem találtam semmit, amibe bele lehetne kötni. Köszönet érte a működtetőnek és a dolgozóknak, akik kedves, közvetlen jellemükkel és rugalmas, segítőkész munkájukkal, ottlétünk minden pillanatát élvezhetővé tették! Köszönet érte!

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 18.
El kell hogy mondjam, hogy mérhetetlenül csalódtunk az elején segítőkész tulajban és éttermében. Esküvőnket tartottuk ott, senkinek nem ajánlom. Az étterem bejárata büdös állatanya. A megállapodások helyett félkész szobákat kaptunk amik koszosak voltak, szobabeosztást önhatalmúlag változtatták. Kompromisszumra csak a ceremónia mesterünk miatt voltak, mondván ez egy ".

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal érkeztünk ide, három éjszakát töltöttünk itt el. Kedves személyzet fogadott. A konyhájukon nagyon ízletes ételek készültek. A tisztaság megfelelő volt. A wellness részlege ugyan kicsi, de tiszta, szép és igényesen kialakított. Egyetlen negatív tapasztalat csak annyi volt, hogy a panzióra egy tatarozás kívül, belül ráférne.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 12.
Kedvesen fogadtak minket! :) 5-en érkeztünk, de 4 ágy volt a szobában. Rögtönk szóltunk és beraktak egy ágyat! Sajna az ágy nagyon nyikorgott ez elég zavaró volt, sőt még másnak a szomszédunk is hallotta és mondta is. A szolgáltatások rendben voltak. Nagyon jó volt a masszázs fotel. A gyerekek tudtak kicsit kondizni is.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
9 éve voltunk már itt egyszer, azért esett megint ide a választás, mert nem messze Dorogon van egy nagyon szép tó, és itt szerettünk volna idén nyáron tölteni az utolsó standolásunkat. Szerencsére az idő teljesen aktuális volt hozzá. Hihetetlen hogy létezik még 400ft-os belépő!

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étteremben a kiszolgálás remek volt. Kedves, ügyes felszolgálók voltak. Második napi vacsoránk Torkos csütörtökön volt. A teltház ellenére időben megkaptuk az ételt. Az ételek finomak, bár nem kiemelkedőek. A romantikus szoba nekünk tetszett, bár a szivecskés zuhanyfejet kicsit túlzásnak tartottuk :). Nagyon tetszett a "mini terrrárium".

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 28. - 4 látogató hasznosnak vélte
Kettesben jártam itt a párommal. Az étterem és a wellness részleg(igaz medence nincs) nagyon klassz volt. Masszázs, masszázsfotelek, konditerem, kétféle szauna és még számos egyéb szolgáltatás nagyon jó. Sajnos azonban a tisztaság sok kívánnivalót hagy maga után. Büdös ágynemű, kosztól ragadó szőnyeg, a fürdőszoba lepusztultsága, a közös terek koszossága nagyon sokat rontott az összképen és a konfortérzeten.

City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2020.04.27-ig
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Medvefarm belépővel, wellness részleg használattal, gyertyafényes privát wellness használattal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.17.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
Érvényes: 2021.01.28-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.15-ig
Tavi Panzió
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 12.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üveg bor vagy pezsgő bekészítéssel, Medvefarm belépővel, ajándék szobai bekészítéssel, egy alkalommal a Libra Hotel wellness-részlegének használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 13.453 - 29.065,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.05.05-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 20.777,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig

Szállodák Csolnok környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)

CsolnokX