Pollushof Panzió Csolnok

2024.08.01-ig
Öreg Halász Étterem és Fogadó Tát

Pollushof Panzió Csolnok vélemények

2022. június 20.gyerekekkel járt itt
Csolnok egy csodás fekvésű egykori bányásztelepülés, Dorog és Esztergom közelében. Tényleg gyönyörű a környék és a falu fekvése is. A falu határában, egy benzinkútnál kell lekanyarodni a panzióhoz, jól láthatóan ki van táblázva. Nagy parkolója van, a földszinten több termes étterem, az emeleten a szobák, kb.
Pollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - Egyéb
Szörnyű 2019. november 18.családjával járt itt
El kell hogy mondjam, hogy mérhetetlenül csalódtunk az elején segítőkész tulajban és éttermében. Esküvőnket tartottuk ott, senkinek nem ajánlom. Az étterem bejárata büdös állatanya. A megállapodások helyett félkész szobákat kaptunk amik koszosak voltak, szobabeosztást önhatalmúlag változtatták.
2018. november 10.a párjával járt itt
A párommal érkeztünk ide, három éjszakát töltöttünk itt el. Kedves személyzet fogadott. A konyhájukon nagyon ízletes ételek készültek. A tisztaság megfelelő volt. A wellness részlege ugyan kicsi, de tiszta, szép és igényesen kialakított. Egyetlen negatív tapasztalat csak annyi volt, hogy a panzióra egy tatarozás kívül, belül ráférne. Ennek ellenére nagyon kellemes 3 éjszakát töltöttünk el itt.
2017. szeptember 12.gyerekekkel járt itt
Kedvesen fogadtak minket! :) 5-en érkeztünk, de 4 ágy volt a szobában. Rögtönk szóltunk és beraktak egy ágyat! Sajna az ágy nagyon nyikorgott ez elég zavaró volt, sőt még másnak a szomszédunk is hallotta és mondta is. A szolgáltatások rendben voltak. Nagyon jó volt a masszázs fotel. A gyerekek tudtak kicsit kondizni is.
Átlagos 2017. augusztus 30.családjával járt itt
9 éve voltunk már itt egyszer, azért esett megint ide a választás, mert nem messze Dorogon van egy nagyon szép tó, és itt szerettünk volna idén nyáron tölteni az utolsó standolásunkat. Szerencsére az idő teljesen aktuális volt hozzá. Hihetetlen hogy létezik még 400ft-os belépő!
Kiváló 2016. június 3.a párjával járt itt
Egy esküvőre voltunk oda hivatalosak. A szobák csak nehezen lettek készek sajnos időre, és hagyj némi kívánnivalót maga után a takarítás. Sajnos az ágy alatt nálunk sok por és régi üvegkupakok voltak megtalálhatók. Egy-két pultos is elég passzívan állt sajnos hozzánk. Ez a hozzáállás nem oda való szerintem.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 45 hasznos szavazat
2016. május 12.a párjával járt itt
Az étteremben a kiszolgálás remek volt. Kedves, ügyes felszolgálók voltak. Második napi vacsoránk Torkos csütörtökön volt. A teltház ellenére időben megkaptuk az ételt. Az ételek finomak, bár nem kiemelkedőek. A romantikus szoba nekünk tetszett, bár a szivecskés zuhanyfejet kicsit túlzásnak tartottuk :). Nagyon tetszett a "mini terrrárium".
Pollushof Panzió Csolnok - VendéglátásPollushof Panzió Csolnok - SzobákPollushof Panzió Csolnok - Szobák
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 8.a párjával járt itt
Nagyon kellemes napokat töltöttünk el a panzióban. A szobánk kényelmes, tiszta volt, az erkélyről szép kilátással. A reggeli elfogadható választékkal, a vacsora étlapról választva finom és nagyon bőséges. Szállóvendégként minden fogyasztásból 20% kedvezményt kaptunk. A wellnesz részleg korlátlan használata lehetőséget ad a kellemes kikapcsolódásra, felfrissülésre.
Pollushof Panzió Csolnok - EgyébPollushof Panzió Csolnok - VendéglátásPollushof Panzió Csolnok - VendéglátásPollushof Panzió Csolnok - Szórakozás/Sport
Átlagos 2015. augusztus 28.a párjával járt itt
Kettesben jártam itt a párommal. Az étterem és a wellness részleg(igaz medence nincs) nagyon klassz volt. Masszázs, masszázsfotelek, konditerem, kétféle szauna és még számos egyéb szolgáltatás nagyon jó. Sajnos azonban a tisztaság sok kívánnivalót hagy maga után.
2015. augusztus 13.a párjával járt itt
Szép hétvégét töltöttünk. Jó időtöltési lehetőség van helyben és a környéken. Személyzet és a kiszolgálás remek volt. Pihenéshez, kikapcsolódáshoz ideális. Nyári szezonon kívül KISgyerekeseknek nem az ideális célpont. Kirándulási célok a közelben: Esztergom, Visegrád. A wellnes részleg szuper, már csak a medence hiányozna.