Pollushof Panzió Csolnok
2521 Csolnok, Dorogi u. 1.

Pollushof Panzió Csolnok a térképen

Pollushof Panzió Csolnok értékelése:

1. helyezett az 1 csolnoki szállás közül
78. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Pollushof Panzió Csolnok képei

Pollushof Panzió Csolnok vélemények

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy esküvőre voltunk oda hivatalosak. A szobák csak nehezen lettek készek sajnos időre, és hagyj némi kívánnivalót maga után a takarítás. Sajnos az ágy alatt nálunk sok por és régi üvegkupakok voltak megtalálhatók. Egy-két pultos is elég passzívan állt sajnos hozzánk. Ez a hozzáállás nem oda való szerintem.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 8.
Nagyon kellemes napokat töltöttünk el a panzióban. A szobánk kényelmes, tiszta volt, az erkélyről szép kilátással. A reggeli elfogadható választékkal, a vacsora étlapról választva finom és nagyon bőséges. Szállóvendégként minden fogyasztásból 20% kedvezményt kaptunk. A wellnesz részleg korlátlan használata lehetőséget ad a kellemes kikapcsolódásra, felfrissülésre.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 31.
Zuhogó esőben érkeztünk ebbe a vonzó és érdekes panzióba. A személyzet minden tagja igen szívélyes volt. A rengeteg szolgáltatást alig győztük igénybe venni. Konditerem,szoláriumok,masszázsfotelek-ágyak stb. Ilyen bőség egy kis panzióban le a kalappal. Külön program a sok érdekes akvárium ,halakkal,mókusokkal,kígyókkal,különleges egyéb állatokkal.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 27.
Erről a szálláshelyről, konyháról és a panzió szolgáltatásairól, csak szuperlatívuszokban tudok beszélni. Egyszerűen nem találtam semmit, amibe bele lehetne kötni. Köszönet érte a működtetőnek és a dolgozóknak, akik kedves, közvetlen jellemükkel és rugalmas, segítőkész munkájukkal, ottlétünk minden pillanatát élvezhetővé tették! Köszönet érte!

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 18.
El kell hogy mondjam, hogy mérhetetlenül csalódtunk az elején segítőkész tulajban és éttermében. Esküvőnket tartottuk ott, senkinek nem ajánlom. Az étterem bejárata büdös állatanya. A megállapodások helyett félkész szobákat kaptunk amik koszosak voltak, szobabeosztást önhatalmúlag változtatták. Kompromisszumra csak a ceremónia mesterünk miatt voltak, mondván ez egy ".

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal érkeztünk ide, három éjszakát töltöttünk itt el. Kedves személyzet fogadott. A konyhájukon nagyon ízletes ételek készültek. A tisztaság megfelelő volt. A wellness részlege ugyan kicsi, de tiszta, szép és igényesen kialakított. Egyetlen negatív tapasztalat csak annyi volt, hogy a panzióra egy tatarozás kívül, belül ráférne.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 12.
Kedvesen fogadtak minket! :) 5-en érkeztünk, de 4 ágy volt a szobában. Rögtönk szóltunk és beraktak egy ágyat! Sajna az ágy nagyon nyikorgott ez elég zavaró volt, sőt még másnak a szomszédunk is hallotta és mondta is. A szolgáltatások rendben voltak. Nagyon jó volt a masszázs fotel. A gyerekek tudtak kicsit kondizni is.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
9 éve voltunk már itt egyszer, azért esett megint ide a választás, mert nem messze Dorogon van egy nagyon szép tó, és itt szerettünk volna idén nyáron tölteni az utolsó standolásunkat. Szerencsére az idő teljesen aktuális volt hozzá. Hihetetlen hogy létezik még 400ft-os belépő!

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étteremben a kiszolgálás remek volt. Kedves, ügyes felszolgálók voltak. Második napi vacsoránk Torkos csütörtökön volt. A teltház ellenére időben megkaptuk az ételt. Az ételek finomak, bár nem kiemelkedőek. A romantikus szoba nekünk tetszett, bár a szivecskés zuhanyfejet kicsit túlzásnak tartottuk :). Nagyon tetszett a "mini terrrárium".

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 28. - 4 látogató hasznosnak vélte
Kettesben jártam itt a párommal. Az étterem és a wellness részleg(igaz medence nincs) nagyon klassz volt. Masszázs, masszázsfotelek, konditerem, kétféle szauna és még számos egyéb szolgáltatás nagyon jó. Sajnos azonban a tisztaság sok kívánnivalót hagy maga után. Büdös ágynemű, kosztól ragadó szőnyeg, a fürdőszoba lepusztultsága, a közös terek koszossága nagyon sokat rontott az összképen és a konfortérzeten.

Full Moon
2 nap/1 éjszaka 4.799 - 26.317,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
Érvényes: 2022.09.14-ig
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
3 nap/2 éjszaka 7.350 - 7.900,- Ft/fő/éj között;belépővel., parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Castle Garden
2 nap/1 éjszaka 6.987 - 23.820,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportolási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.395,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 7.940 - 19.374,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.04-ig
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.28-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 34.777,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 30.783,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.18. - 2021.09.28.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig

Szállodák Csolnok környékén
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Veresegyház
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

CsolnokX