Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 212 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 729 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

2013. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi rendezvényeken voltunk már többször is, mindig kifogástalan a kiszolgálás, az ételek, a körülmények úgy általában is! Rendkívül udvarias, figyelmes kiszolgálásban részesül a kedves VENDÉG, mert itt tényleg mindenki a szó klasszikus értelmében vendég. Fantáziadús étlap, remek ételek, nagyon elegáns, hangulatos belső kialakítás.

2013. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. október 23.
Kolléganőmmel jártam itt, az ételekkel és a kiszolgálással nagyon meg voltunk elégedve, kellemes és hangulatos környezet van!A felszolgálok nagyon segítőkészek! A gesztenyés palacsintát ajánlottak desszertnek ilyet még nem ettünk de isteni finom volt, másoknak is nagyon ajánljuk ezt az éttermet!!!!!!

2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kisfiunk 1 éves születésnapját tartottuk az étteremben. Ezúton is szeretnénk megköszönni az étterem személyzetének a kedves és szolgálatkész hozzáállását. A család minden tagjának nagyon ízlettek a különleges levesek és főételek, de talán férjem oldalasa (mézes) volt a legfinomabb! Mi a borozó részben voltunk a többi vendégtől elkülönülve.

2013. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 15.
Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás is nagyon jó volt, de a helytől egy kicsit többet vártam. Ahol mi ültünk még zene sem volt, kicsit nyomasztó volt a helyiség. És ami a legjobban zavart minket, hogy a végösszeg nem stimmelt. Ott nem néztük át, de itthon átszámolva 1500 Ft-al többet számoltak fel.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Még csak egyszer voltunk itt, de akkor nem szereztem valami pozitív élményeket. Valamilyen évforulót ünnepeltünk itt. Mivel már sokan dicsérték és ajánlották izgatottan vártam. De soha nem felejtem el a dolgot. Emlékszem mit ettem: Csirkét hercegnő módra jázminrizzsel. Előtte még soha nem ettem jázminrizst, ekkor először.

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összejött a család, egyértelmű volt, hogy a Csokonai Söröző Éttermét választjuk. Még soha nem csalódtunk ebben az étteremben. Kedvesek a felszolgálók, segítőkészek a kiválasztásban is, türelmesek. Igazán finomak az ételek, amik a szakács igazi tudását és a vezetés odafigyelését jelenti. Remek volt a hangulat, az épület maga is nagyon szép.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 4.
2013 májusában voltunk a Csokonai Sörözőben vacsorázni a férjemmel. Ez az étterem facebook oldalán nyert vacsora volt. Már az érkezésünkor nagyon kedvesen fogadtak bennünket. Már az is meglepett,hogy felajánlották,hogy válasszunk mit szeretnénk enni. Mi természetesen megbízva a pincérbe az ő javaslatát fogadtuk el. Mondanom sem kell nem bántuk meg.

2012. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tavaly volt a nagyszüleim 50-ik házassági évfordulója és a család hatalmas meglepetésbulit szeretett volna csinálni mamának és papának. Nem szerettük volna ezt a ritka eseményt otthon megrendezni, ezért esett a választás a Csokonai sörözőre. Nagyon szép az egész épület, a hangulata az ünnepléshez illett. Letisztult, kifinomult, igényes.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem a belváros forgalmas központi utcájában a Kossuth utcán található egy beugró udvaros részben. A hely nagyon hangulatos, a XXI. század design elvárásainak eleget tesz. Bőséges a kínálat az ételekből, sok a különlegesség, melyeket csak ajánlani tudok, érdemes kipróbálni.

2012. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
A Csióokonai Söröző Debrecen belvárosában a Csokonai Színházzal közvetlenül szemben található pincehelyiség. Mi érettségi találkozó kapcsán ebédeltünk és vacsoráztunk itt. Az udvarban ingyenes parkolási lehetőség, igaz a kapu kicsit szűk, de ez egy patinás régi ház régi kapubeállója. A különteremben voltunk elhelyezve.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Nagyerdő
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.29. - 2020.12.22.
Termál Apartman Panzió
Nyírbátor
2 nap/1 éjszaka 7.250 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
4 nap/3 éj 9.000,- Ft/fő/ éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.20.
Attila Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, korai érkezéssel, ajándék bor bekészítéssel, korlátlan teafogyasztással, ingyenes tűzifa szabadtéri sütéshez
2020.01.16. - 2020.12.31.
Anna Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal
2020.12.22. - 2020.12.27.
Valentin Deluxe Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Járja
6 nap/5 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2020.12.22.
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 15.071 - 48.717,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2019.01.09. - 2021.01.31.
Hotel Pávai
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Margit Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.500 - 3.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Betty Apartman Hajdúszoboszló
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Négy Évszak Debrecen
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Napi árak
Őszi akció (min. 2 éj)