Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 197 debreceni étterem közül
2. helyezett Észak Alföldön - 680 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összejött a család, egyértelmű volt, hogy a Csokonai Söröző Éttermét választjuk. Még soha nem csalódtunk ebben az étteremben. Kedvesek a felszolgálók, segítőkészek a kiválasztásban is, türelmesek. Igazán finomak az ételek, amik a szakács igazi tudását és a vezetés odafigyelését jelenti. Remek volt a hangulat, az épület maga is nagyon szép.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 4.
2013 májusában voltunk a Csokonai Sörözőben vacsorázni a férjemmel. Ez az étterem facebook oldalán nyert vacsora volt. Már az érkezésünkor nagyon kedvesen fogadtak bennünket. Már az is meglepett,hogy felajánlották,hogy válasszunk mit szeretnénk enni. Mi természetesen megbízva a pincérbe az ő javaslatát fogadtuk el. Mondanom sem kell nem bántuk meg.

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2012. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tavaly volt a nagyszüleim 50-ik házassági évfordulója és a család hatalmas meglepetésbulit szeretett volna csinálni mamának és papának. Nem szerettük volna ezt a ritka eseményt otthon megrendezni, ezért esett a választás a Csokonai sörözőre. Nagyon szép az egész épület, a hangulata az ünnepléshez illett. Letisztult, kifinomult, igényes.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem a belváros forgalmas központi utcájában a Kossuth utcán található egy beugró udvaros részben. A hely nagyon hangulatos, a XXI. század design elvárásainak eleget tesz. Bőséges a kínálat az ételekből, sok a különlegesség, melyeket csak ajánlani tudok, érdemes kipróbálni.

2012. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
A Csióokonai Söröző Debrecen belvárosában a Csokonai Színházzal közvetlenül szemben található pincehelyiség. Mi érettségi találkozó kapcsán ebédeltünk és vacsoráztunk itt. Az udvarban ingyenes parkolási lehetőség, igaz a kapu kicsit szűk, de ez egy patinás régi ház régi kapubeállója. A különteremben voltunk elhelyezve.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Stop Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.450 - 6.650,- Ft/fő/éj között: választott ellátással
2020.06.12. - 2021.12.30.
Attila Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Járja Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 4.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2021.12.31.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Hotel Hőforrás Debrecen
Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre...
Csupa csoki csomag (min. 3 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
4=5 akció - aludjon rá egyet

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX