Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
Csokonai Söröző & Étterem DebrecenCsokonai Söröző & Étterem Debrecen
Csokonai Söröző & Étterem DebrecenCsokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Több mint negyed évszázada a tökéletes ízekért. Ételválasztékunkban nemzetközi, és hagyományos magyaros ételspecialitások gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Várjuk kedves vendégeinket Debrecen szívében a Kossuth utca 21. szám alatt vagy rendelje meg online ételeinket, hogy otthonában is élvezhesse éttermünk csodálatos ízeit.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Kiváló 2016. július 10.a párjával járt itt
Barátságos hangulat, nagy adag, ár érték arányban tökéletes. Magyaros ízvilág újra gondolva.
Kiváló 2016. július 9.családjával járt itt
Nagyon szép környéken van az étterem. Kedves es illedelmes volt a kiszolgálás. Az ételek finomak voltak. Megfelelően klimatizált hely volt.
2016. július 9.családjával járt itt
Hangulatos, ízléses hely. A kiszolgálás kicsit lassú. Az ételek nagyon finomak és bő adagot adnak.
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/ital
Kiváló 2016. július 6.barátokkal járt itt
Kulturált és az ár érték arány megfelelő. Ajánlom másoknak is. Vidékről érkeztünk de minden évben ellátogatunk barátainkkal. Fenséges hely.
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - Belső
Kiváló 2016. július 3.családjával járt itt
Kellemes hely,figyelmes felszolgálók,fantasztikus ételek!Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom!
Kiváló 2016. július 2.családjával járt itt
Rendkívül hangulatos étterem, az ételek nagyon finomak, a pincérek kedvesek, nagyon ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2016. július 2.gyerekekkel járt itt
Udvarias,készséges kiszolgálás mellett a gyerekkoromból ismert ízek vártak. A tatárbifszteket itt keverik a legfinomabbra, a vasalt bélszín mindig nagyon jó- nincs túlsütve, de nem is nyers.
Megtalálta a család minden tagja az ami neki kell, a gyerekeknek van pizza, alkoholmentes koktél, nekünk pedig maradtak a szokásos kedvencek, az előzőeken túl a Csokonai leves és a hal.
Kiváló 2016. június 9.a párjával járt itt
Igazi klasszikus, udvarias kiszolgálás, gyorsaság, minden évszakban kiváló, változatos- hagyományos és különleges egyaránt- ételek,kellemes környezet. Bivalytejfölben érlelt sertéskarajt rántva, remuláddal,steakburgonyával illetve mediterrán haltálat fogyasztottunk mindkettő nagyon finom volt. Szívből ajánlom, a város egyik legjobb étterme! Életem legjobb limonádéját is ittam!
Kiváló 2016. június 5.egyedül járt itt
A mai ebédemet az ittjartam. hu ajánlása alapján választottam ki, és jól tettem hiszen a címben is írtam nagyon egyben van és ez mindenre igaz! Már a belépésem pillanatában szívélyesen üdvözölt a pincér pedig nem voltam igazán kiöltözve, de teljesen vendégként kezelt! A mosdó is nagyon tiszta és kellemes illatú!
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - Külső képCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - EgyébCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étlap/itallapCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étlap/itallapCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étlap/itallapCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étlap/itallapCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étlap/itallapCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étlap/itallapCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Külső képCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - MosdóCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/ital
Kiváló 2016. május 17.családjával járt itt
Tőbbszőr jártunk már itt, nagyon kedves volt a vendég fogadás! Eddig sose csalódtunk.
Köszönjük!
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/ital
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen
4024 DebrecenKossuth u. 21.
+3652410802
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások
Zene
Élőzene: könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene: elektronikus, könnyűzene, nemzetközi slágerek
Különtermek
különterem - max. 20 fő