Pálma Étterem Debrecen

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Pálma Étterem Debrecen vélemények

2014. augusztus 25.barátokkal járt itt
Ha Debrecenben járok mindig felkeresem ezt az éttermet. Sajnos utóbb csak az éületen belül volt hely, amely sötét, nem túl barátságos. Az ételek finomak, az adagok megfelelőek.
A kiszolgálás utóbb is udvarias, de lassú volt. Ennek feltehető oka, hogy a hely tömve volt és csak igen kevés pincért láttunk szholgálatban.
Kiváló 2014. június 25.a párjával járt itt
Sajnos az étterem épületében nem igazán jártam, mivel tulságosan sötétnek itélem meg, s minden alkalommal a teraszon foglaltunk helyet. A Nagyerdő kapujába szép környezetbe, habár sajnos elég nagy az autós forgalom, ami egy kissé zavaró. De mindezekért kárpótlást nyújt a hihetetlen nagy választék az étlapon!
Szörnyű 2013. október 8.a párjával járt itt
Az ételek ízével igazából nem volt baj, ízletesen voltak elkészítve.
A steak adag nevetséges.
A pincérek figyelmetlenek,a rendelést elfelejtik kihozni.
Vacsora utána nem ajánlanak fel desszertet.
A WC-ben nem volt WC papír.
Nem ajánlom a pub -ot másoknak, ennyi pénzért van Debrecenben olyan hely is ahol mosolyognak a pincérek.
2013. október 7.a párjával járt itt
Mindenki nagyon kedves, a kiszolgálás gyors és igényes volt, az ételek nagyon finomak voltak. A kacsa comb körtével, valami lekvárral meg krumplival is nagyon finom volt, de nem bántam volna, hogy ha még van a tányéron +1 comb meg egy kis krumpli (kb 2. 500 Ft, nem emlékszek pontosan).
Kiváló 2013. október 4.gyerekekkel járt itt
Férjemmel itt volt az első randink :) 10 éve vagyunk együtt, jól sikerült randi volt. A helyet nagyon szeretjük, ha valami alkalom van, ha tehetjük ide jövünk ünnepelni. Az ételek finomak, nagyon finomak. Bár a pincérek között néha káosz van legutóbb is vagy 3-4 megfordult az asztalunknál. Amúgy a kiszolgálással is megvoltunk elégedve.
2013. július 1.a párjával járt itt
Debrecen egyik legrégibb étterme, és a mai napig az egyik legkedveltebb találkahely. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint hogy harmadjára kaptam csak helyet a teraszon. Asztalfoglalás ajánlott. A kozmopolita étlap pontosan tükrözi a vendégkört, számos náció (főként fiatal egyetemisták) megtalálja az ínyére valót a vastag étlapon.