Viktória Étterem Debrecen

Viktória Étterem Debrecen
Viktória Étterem DebrecenViktória Étterem Debrecen
Viktória Étterem DebrecenViktória Étterem Debrecen

Viktória Étterem Debrecen bemutatkozása

A Viktória Étterem Debrecen legszebb részén, a termálfürdő és a labdarúgó-stadion szomszédságában, a Nagyerdőn található.
Hírét, elismertségét annak köszönheti, hogy a Hajdúság nemes gasztronómiai hagyományainak folytatója, ugyanakkor a modern táplálkozás, vendéglátás nemzetközi trendjeit is igyekszik a legmagasabb színvonalon meghonosítani.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Viktória Étterem Debrecen vélemények

Kiváló 2016. január 26., kollégákkal járt itt
Munkatársaimmal a szokásos év végi buli helyszinéül választottuk az éttermet. Az ételek nagyon finomak voltak. Annyi féle volt hogy nem is tudtuk végigkóstolni valamennyit. Mindegyik sült frissen sülve volt feltálalva nem ám előre kisütve kihülve. A felszolgálók kedvesek segitőkészek voltak. Nem először voltunk az étteremben. Más alkalomkor is kitünő volt minden. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2015. november 9.a párjával járt itt
A férjemmel ebédeltünk az étteremben mindenről csak jót tudok írni, a felszolgálók segítő készek kedvesek az ételek csodálatosak, az biztos hogy a gyermekem diploma osztóját itt fogjuk tartani. Több vendéglátó helyen megfordultunk már az országban de a Viktóra az ÉTTEREM nagy betűvel az én szemembe. Az étterem munkájához további kitartást és sok sikert.
Kiváló 2015. augusztus 2.családjával járt itt
Nagyon jó étterem, finom ételekkel, bőséges választékkal, kedves kiszolgálással, nagyon finom desszertekkel! Ár érték arányban is megfelelő! a szamócaleves fagyival a legjobb amit eddig ettünk. Hangulatos kis teraszos hely. Mindennel meg voltunk elégedve. Felszolgálók segítőkészek. Visszatérünk!
Kiváló 2014. október 31.gyerekekkel járt itt
Ez a Nagyerdőben található étterem volt talán a legnagyobb pozitív meglepetés eddig. Családdal ebédeltünk itt immár többször is mikor itt jártunk a közelében az állatkertben, vidámparkban vagy élményfürdőben. Belépve egy teljesen egyszerű étterem képét adja. A pincérek nagyon udvariasan fogadtak minket.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 26.a párjával járt itt
Debrecenben nyugodt szép környezetben található az étterem. A zenés táncos mulatság mellet finom jóízű elegendő mennyiségű vacsorát fogyasztva, nagyon jól éreztük magunkat a kiváló zenés táncos estén. A személyzet kedves és udvarias volt. A tisztaság mindenhol jellemző. Az étterem előtt parkolási lehetőség van a gépjárművel érkezőknek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2014. január 20.családjával járt itt
Az étterem kellemes környezetben helyezkedik el. A betérő vendégeket nagyon kedvesen fogadják, a felszolgálók barátságosak, illedelmesek, a kiszolgálás kifejezetten gyors. Az ételek kiadósak, minőségük kimagasló. A zene nagyon hangulatos. A Viktória Étterem megfizethető árakkal várja vendégeit. Mi mindig elégedetten távoztunk, csak ajánlani tudom!
Kiváló 2014. január 17.barátokkal járt itt
Baráti társasággal voltunk szilveszterezni az étteremben. A vacsora ízletes, a mennyisége megfelelő volt. Az italválaszték bőséges. A pincérek kedvesek, udvariasak, segítőkészek. A zene és a műsor a korosztályunknak megfelelő volt. Teljesen véletlenül sok ismerőssel találkoztunk, akiknek szintén jó véleményük volt az étteremről és ők is jól szórakoztak. Jól éreztük magunkat, várjuk a pótszilvesztert.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2013. június 13.gyerekekkel járt itt
Több családi rendezvényt tartottunk az étterembe, névnap, szülinap, házassági évforduló, ebből látszik, hogy mennyire elégedettek vagyunk az ott kapott szolgáltatásokkal. A fogadtatás nagyon barátságos. Az ételek minősége kiváló, a mennyisége bőséges.
Viktória Étterem Debrecen a térképen
4032 DebrecenOláh Gábor u. 3.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • élő zene • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V