Aquaticum Mediterrán Élményfürdő Debrecen

4,3
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Aquaticum Mediterrán Élményfürdő Debrecen
Aquaticum Mediterrán Élményfürdő DebrecenAquaticum Mediterrán Élményfürdő Debrecen

Aquaticum Mediterrán Élményfürdő Debrecen bemutatkozása

A debreceni Aquaticum Mediterrán Élményfürdő hatalmas strandfürdőjében 16 különböző funkciójú medence gondoskodik arról, hogy a család minden generációja megtalálja a neki való helyet. Az egészen picik egy 0-40 cm mély, fokozatosan mélyülő gyerekpancsolóban tudják lehűteni magukat, amit fröcskölő állatfigurák és bébicsúszdák tesznek még izgalmasabbá.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Aquaticum Mediterrán Élményfürdő Debrecen vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2016. december 27.a párjával járt itt
Nagyon szép a mediterrán élményfürdő a sok növénnyel. Sokféle medencéje és élményeleme van. A csúszdák nagyon jók, kisgyerekek is bátran használhatják. Az élményfürdő rész medencéinek vize nekem egy picit hűvös volt, a hullámmedence vize inkább hideg és a hullám sem túl nagy, de azért érdemes kipróbálni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2016. november 1.családjával járt itt
A Nagyerdőben kellemes környezetben található ez a modern fürdőhely. Érdemes idejönni, mert minden korosztály megtalálja magának a kikapcsolódást, felfrissülést. A sodrómedence, az élményelemek, a csúszdák is. A szaunázás szerelmeseinek is van lehetősége a megújulásra.
A gyerekeknek nagyon sokféle lehetőség, hogy maradandó élményben legyen részük. Szép nap volt!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 63 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Érdekes 2016. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Kisebb, zsúfolt élményfürdő, az öltözők szűkösek a nyári forgatagban. Bár ez természetes nyáron az aquaparkokban. A gyerekmedence és a babapancsoló nagyon tetszett. Különösen a babamedence, egy félemeleten, elkülönítve a nyüzsgéstől alakították ki ülőhelyekkel a szülőknek. A csúszdák rendkívül gyorsak.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 24 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.