Hasik Hotel Döbrönte ★★★★

5. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Hasik Hotel Döbrönte - vélemények, kritkikák

Hasik Hotel Döbrönte vélemények

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 3.
A környezet gyönyörű,-szépen rendben tartott bakonyi zsákfalu a természet közepén. A hotel hangulatos tájba illő. A személyzet kedves és segítőkész, a konyha jobb a négycsillagos átlagnál,a vacsoránál nagyon kellemes háttér zene szól. Tetszett a fedett uszoda üveg teteje és a sok zöld növény. A masszázs kissé drága de első rangú. Jó volt, ajánlom mindenkinek.

2013. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 12.
Barátokkal voltunk itt, nagyon jól éreztük magunkat. Azóta is emlegetjük, hogy milyen kellemes környezet volt. Mindennel meg voltunk elégedve a szállodában. A személyzet kedves és segítőkész volt, a szobák nagyon kellemesek és tiszták, a wellness-részleg nagyon tetszett, valamint a külső medence is. Döbrönte pedig egy csodás kis falu a várrommal együtt.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 18.
Többször jártunk Náluk, mindig ! kiválóan éreztük magunkat gyönyörű szobák , kedves kiszolgálás, tiszta szép welness részleg, kisgyermekekkle is tökéletes gyermekbarát minden tekintetben. Lovaglási lehetőség, közel Vezsprém és a Balaton . Kinti medence tenisz pálya. . . kerékpár bérlés és ezáltal be lehet barangolni a környéket. . . . . jó levegőőő.
Válasz az értékelésre - 2014. június 19.
Kedves Pejung! Köszönjük méltató szavait. Bízva a mielőbbi viszontlátásban, maradok tisztelettel és üdvözlettel: Bezzeg József
Bezzeg József, igazgató

Mobilról küldte. | 2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
2 napig a szobank elotti ablakban hasznalt bugyi odadobva , undorito volt, kulon szolni kellett miatta. Az etteremben az etel mindig elfogyott pedig mindig ott voltunk 20 percel a kezdes utan. A recepion egy barna holgy kivetelevel az osszes nyegle es bunko volt. A megrendelt lovaglas sem jott ossze. Senkinek nem ajanlom.
Válasz az értékelésre - 2014. június 17.
Tisztelt Goldi!
Köszönöm, hogy időt szánt szállodánk értékelésére. Természetesen utánajártam észrevételeinek.
Az Ön által említett gyermek alsóneműt valószínűleg egy kisgyermekes család vesztette el a folyosón, egy kedves vendég pedig feltette a folyosó ablakpárkányára, hogy szem előtt legyen, és a gyermekes család megtalálja.
Bezzeg József, igazgató

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
2014. május 30-június 01-ig voltunk vendégei a hotelnek. Maximálisan csak jókat mondhatok, úgy az ellátásról, mint a személyzet munkájáról, a hotel tisztaságáról, a kertjéről, a wellness szolgáltatásairól, Külön pozítívum, hogy kutyás vendégeket (minket) is fogadnak. A falu és a környéke gyönyörű, nyugodt, csendes, tiszta. Mindenképpen vissza fogunk térni valamikor!
2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 20.
Egy borús hétvégén érkeztünk Döbröntére. Kicsit sajnáltuk,hogy az eső miatt nem tudtuk bejárni a környéket,de a szálloda annyi jó lehetőséget nyújtott bent is,hogy nem is bántuk igazán,hogy nem sütött százágra a nap. Ami nagyon tetszett,hogy hároméves kislányunk kedvébe tudtak járni egy nagyon jól felszerelt játszószobával,ahol nagyon sok időt töltöttünk:)
A személyzet nagyon kedves és figyelmes volt.
Válasz az értékelésre - 2014. június 18.
Kedves Sziklai-Bors Anita! Köszönjük, hogy vendégeink voltak!
Bezzeg József (Hasik Hotel)

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2014. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 6. - 8 látogató hasznosnak vélte
Elbővülő csendes és nyugalmas helyen található ez a „kis családias” szálloda. Kérem itt is szinte minden a gyerekeknek(ről) szól. A szoba tiszta, hangulatos, nagy és otthonos. A személyzet kedves és előzékeny. A reggel ízletes és szintén van egy két hazai íz „becsempészve”. A vendég kőr kulturált.

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eddig kétszer voltunk a Hasik Hotelben, egyszer decemberben és egyszer májusban. A személyzet közvetlen és roppant segítőkész, a szobák tiszták, az ágy és az ágynemű (akinek volt már "szerencséje" vacakhoz, az tudja hogy ez milyen fontos) kényelmes, jóleső; az ellátás pazar. A környéken jókat sétáltunk. Ami nekem egy picit a gyenge pont, az a wellness-kínálat.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Romantikus, zegzugos épület. Ideális hely gyerekes családoknak. Miközben a szülők kényelmesen pihennek a medence partján, vagy wellneszeznek, a gyerekek játszhatnak a szomszédos játszótéren. Gyönyörű a kert, erdővel körülvéve. A szálloda fölé magasodó domb, melyen a várrom található könnyen megmászható gyerekekkel is. Minden kényelem adott.

Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenés Valentin-vacsorával, romantikus túravezetéssel, Valentin-kvízzel, szabadidős lehetőségekkel, játszósarok és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, beltéri szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.01-ig
Vulcan Wine Resort
Celldömölk
Érvényes: 2021.01.24-ig
Astoria Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.24-ig
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 17.910 - 28.145,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.08.07.
Park Hotel Hévíz
8 nap/7 éjszaka 19.858,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szakorvosi konzultációval, masszázzsal, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Wolf Panzió
3-5 éjszaka 5.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 9.360 - 10.800,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
Érvényes: 2020.09.26-ig
Hotel Corvinus
Zalaszentgrót
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Döbrönte
4 nap/3 éjszaka 28.000,- Ft/ család/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Döbrönte környékén
Hotel Viktória Sárvár
Holiday Hotel Csopak Csopak
Palace Hotel  Hévíz
Wellness ízelítő (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)

DöbrönteX