Hasik Hotel Döbrönte ★★★★

2. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Hasik Hotel Döbrönte - vélemények, kritkikák

Hasik Hotel Döbrönte vélemények

2013. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 12.
Barátokkal voltunk itt, nagyon jól éreztük magunkat. Azóta is emlegetjük, hogy milyen kellemes környezet volt. Mindennel meg voltunk elégedve a szállodában. A személyzet kedves és segítőkész volt, a szobák nagyon kellemesek és tiszták, a wellness-részleg nagyon tetszett, valamint a külső medence is. Döbrönte pedig egy csodás kis falu a várrommal együtt.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 18.
Többször jártunk Náluk, mindig ! kiválóan éreztük magunkat gyönyörű szobák , kedves kiszolgálás, tiszta szép welness részleg, kisgyermekekkle is tökéletes gyermekbarát minden tekintetben. Lovaglási lehetőség, közel Vezsprém és a Balaton . Kinti medence tenisz pálya. . . kerékpár bérlés és ezáltal be lehet barangolni a környéket. . . . . jó levegőőő.
Válasz az értékelésre - 2014. június 19.
Kedves Pejung! Köszönjük méltató szavait. Bízva a mielőbbi viszontlátásban, maradok tisztelettel és üdvözlettel: Bezzeg József
Bezzeg József, igazgató

Mobilról küldte. | 2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
2 napig a szobank elotti ablakban hasznalt bugyi odadobva , undorito volt, kulon szolni kellett miatta. Az etteremben az etel mindig elfogyott pedig mindig ott voltunk 20 percel a kezdes utan. A recepion egy barna holgy kivetelevel az osszes nyegle es bunko volt. A megrendelt lovaglas sem jott ossze. Senkinek nem ajanlom.
Válasz az értékelésre - 2014. június 17.
Tisztelt Goldi!
Köszönöm, hogy időt szánt szállodánk értékelésére. Természetesen utánajártam észrevételeinek.
Az Ön által említett gyermek alsóneműt valószínűleg egy kisgyermekes család vesztette el a folyosón, egy kedves vendég pedig feltette a folyosó ablakpárkányára, hogy szem előtt legyen, és a gyermekes család megtalálja.
Bezzeg József, igazgató

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
2014. május 30-június 01-ig voltunk vendégei a hotelnek. Maximálisan csak jókat mondhatok, úgy az ellátásról, mint a személyzet munkájáról, a hotel tisztaságáról, a kertjéről, a wellness szolgáltatásairól, Külön pozítívum, hogy kutyás vendégeket (minket) is fogadnak. A falu és a környéke gyönyörű, nyugodt, csendes, tiszta. Mindenképpen vissza fogunk térni valamikor!
2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 20.
Egy borús hétvégén érkeztünk Döbröntére. Kicsit sajnáltuk,hogy az eső miatt nem tudtuk bejárni a környéket,de a szálloda annyi jó lehetőséget nyújtott bent is,hogy nem is bántuk igazán,hogy nem sütött százágra a nap. Ami nagyon tetszett,hogy hároméves kislányunk kedvébe tudtak járni egy nagyon jól felszerelt játszószobával,ahol nagyon sok időt töltöttünk:)
A személyzet nagyon kedves és figyelmes volt.
Válasz az értékelésre - 2014. június 18.
Kedves Sziklai-Bors Anita! Köszönjük, hogy vendégeink voltak!
Bezzeg József (Hasik Hotel)

2030 feltöltött fotó
varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2014. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 6. - 8 látogató hasznosnak vélte
Elbővülő csendes és nyugalmas helyen található ez a „kis családias” szálloda. Kérem itt is szinte minden a gyerekeknek(ről) szól. A szoba tiszta, hangulatos, nagy és otthonos. A személyzet kedves és előzékeny. A reggel ízletes és szintén van egy két hazai íz „becsempészve”. A vendég kőr kulturált.

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eddig kétszer voltunk a Hasik Hotelben, egyszer decemberben és egyszer májusban. A személyzet közvetlen és roppant segítőkész, a szobák tiszták, az ágy és az ágynemű (akinek volt már "szerencséje" vacakhoz, az tudja hogy ez milyen fontos) kényelmes, jóleső; az ellátás pazar. A környéken jókat sétáltunk. Ami nekem egy picit a gyenge pont, az a wellness-kínálat.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Romantikus, zegzugos épület. Ideális hely gyerekes családoknak. Miközben a szülők kényelmesen pihennek a medence partján, vagy wellneszeznek, a gyerekek játszhatnak a szomszédos játszótéren. Gyönyörű a kert, erdővel körülvéve. A szálloda fölé magasodó domb, melyen a várrom található könnyen megmászható gyerekekkel is. Minden kényelem adott.

Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.29-ig
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Sportpanzió Wagner
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.24-ig
Zalacsány
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, beltéri szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.03.01.

Szállodák Döbrönte környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Palace Hotel  Hévíz
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

DöbrönteX