Hasik Hotel Döbrönte ★★★★

5. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Hasik Hotel Döbrönte - vélemények, kritkikák

Hasik Hotel Döbrönte vélemények

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
Férjemmel és Unokáimmal töltöttünk kettő éjszakát a hotelben. Rossz idő miatt a benti uszodát használtuk, nagyon jó volt. Elfelejtettem időben lovaglást foglalni,pillanatok alatt elintézték ,Unokáim este és reggel is lovagolhattak. Nagyon köszönjük! Minden szuper volt,felnőtt-gyerek jól szórakozott,jól érezte magát.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
Másodszorra jöttünk ide vissza, nagyon meg vagyunk elégedve a szálloda szolgáltatásaival. Talán az éttermi kiszolgálás lehetne kicsit flottabb, mert a déli étkezésnél kicsit sokat kellett várni, bár az ételek minősége kárpótolt minket a várakozásért. Nagyon tettszett a lovasudvar szolgáltatása is.
2017. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vasárnap délután érkeztem. Már aznap lovagoltam karámban ahol felmérték lovas tudásom. Hétfő-kedd napokon szervezett lovastúrán vettem részt, kiváló személyzettel és lovakkal. Életem egyik legnagyobb élménye volt szinte Bakancs listás; úgyhogy pipa! Az étterem , a fogások igazi remekek voltak gazdag ízvilággal.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel Hasikban egy nagyon kellemes 2,5 napot tölthettünk el, főleg, hogy az időjárás is kedvezett a kinti programoknak is. Rengeteg lehetőség közül választhattunk ahhoz, hogy szép élményeket szerezhessünk a gyerekekkel (többféle sportolási, kirándulási és egyéb wellness lehetőségek álltak a rendelkezésünkre).

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez egy meseszép hely, egy csodás kis bakonyi falucskában, ahol tökéletes vendéglátásban volt részünk. A medence vize kristálytiszta, a szobák szépek és kényelmesek, a személyzet barátságos, az étterem kínálata kitűnő, az ételek isteni finomak, a teríték hibátlan és a sör jéghideg!

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátokkal töltöttünk egy hosszú hétvégét. Kiváló hely arra, hogy kikapcsolódjál, a külvilágot kizárd. Jókat ettünk, ittunk. Az idő is nekünk kedvezett 30 fok meleg volt. Használtuk wellness -részleget, fitnesztermet, a kültéri medencében úsztunk. Esténként nagyot sétáltunk. A szálloda tiszta,félpanziós ellátás kiváló.
2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Aki a csendet és a nyugalmat keresi,annak kiválő ez a hely, de a gyerekes családok is találnak maguknak sok érdekes elfoglaltságot.A személyzet barátságos és segítőkész. A szálloda tiszta, rendezett és az étterem választéka is kiváló. Nagyon finomakat ehettünk reggelire, és vacsorára is.
Remélem máskor is lesz alkalmunk pihenni a Hasikban !

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hétvégi szabadidőnk eltöltése kapcsán kerestem szálláshelyeket. Így leltem rá a Döbröntei Hasik Hotelre. Olvasgattam a véleményeket, és meg voltam győződve, hogy ilyen, mindenben jó minősítést adó és elégedett véleményeket, csalogató szándékkal, csakis a vezetőség írhat. Nosza! Menjünk nézzük meg! Elhívtuk barátainkat is. Nagy várakozással néztünk a hétvége elébe.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mivel az igazgató így értékelt engem " Ön nem egy könnyű vendég", én is szeretném az általa vezetett szálláshelyet értékelni. Kisállattal szeretne menni? Ne tegye! Azok a sötét, földszinti hátsó szobák, ahova besuvasztják a vendéget ilyen esetben -felárért! - , köszönőviszonyban sincsenek azokkal a képekkel, amiket a honlapjukon közzétesz a hotel.

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 25.
Családommal voltam itt. Gyermekeim is nagyon élvezték. Éttermük kifogástalan, a szoba gyönyörű és tiszta. Az Önök által szolgáltatott ételek mennyisége és minősége minden elvárás feletti maximálisan. A wellness részleg szuper bár kicsit lehetne melegebb a nagy medence:))) Ajánlom mindenki számára aki igazán pihenni szeretne. Gratulálok a személyzetnek::)))
Válasz az értékelésre - 2015. február 3.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Szeretettel visszavárjuk Önöket! Üdvözlettel:
Hasik Hotel, igazgató

Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenés Valentin-vacsorával, romantikus túravezetéssel, Valentin-kvízzel, szabadidős lehetőségekkel, játszósarok és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, beltéri szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.01-ig
Erdőalja Vendégház
Jásd
Érvényes: 2021.01.24-ig
Hotel Ovit
3 nap/2 éjszaka 14.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal vagy fürdőbelépővel, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.12. - 2020.02.23.
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Tokajer Wellness Panzió
2021.01.24. - 2020.01.24.
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
Napi árak, reggelivel, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Vének
2020.04.17. - 2020.10.17.
Club Dobogómajor
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 17.512,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kincskereső játékkal, bowling pálya használattal, szépalmás pólóval
Érvényes: 2020.02.28-ig
Döbrönte
4 nap/3 éjszaka 28.000,- Ft/ család/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Döbrönte környékén
Hotel Viktória Sárvár
Holiday Hotel Csopak Csopak
Palace Hotel  Hévíz
Wellness ízelítő (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)

DöbrönteX