Hotel Európa Gunaras Dombóvár

Hotel Európa Gunaras Dombóvár
Hotel Európa Gunaras DombóvárHotel Európa Gunaras Dombóvár
Hotel Európa Gunaras DombóvárHotel Európa Gunaras Dombóvár

A Hotel Európa Gunaras legnépszerűbb csomagjai

Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Nyári relax napok (min. 2 éj)
Nyári relax napok
05.17-08.31.
Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Hotel Európa Gunaras Dombóvár vélemények

Kiváló 2018. február 26.a párjával járt itt
Az elmúlt napokat a Hotel Európa Gunaras szállodában töltöttük édes kettesben a párommal. Most voltunk már hatodszor itt. Mindig meg voltunk és meg vagyunk elégedve a szálláshellyel és annak dolgozóival akik nagyon kedvesek és szolgálat készek az IGAZGATÓ ÚRRAL együtt. Amint tehetjük ismét eljövünk mert annyira jó ez a hely, hogy MINDENKINEK ajánljuk.
Kiváló 2018. január 22.a párjával járt itt
Párommal hétvégi pihenés céljából vettük igénybe a szolgáltatást,mindennel elégedettek voltunk,úgy a személyzet figyelmességével,mint az étel minőségével és mennyiségével... Szívesen ajánlom minden pihenni vágyó embertársamnak... Mi biztos visszamegyünk még párszor...
Kiváló 2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a 10 éves lányommal. Az első kellemes meglepetés a szobában a légkondi és a strandra ( árnyékos, csendes) oldalra néző terasz. A szoba ideális volt,az ágyon is matracok kényelmesek és nem volt felesleges nagy/vastag ágynemű a melegben. A közeli étteremben félpanzióval étkeztünk.
Kiváló 2017. április 5.a párjával járt itt
A legjobb hely, hogy kipihenjük tavasszal az elhúzódott tél borús napjait Bőséges reggeli és vacsora, ami nagyon finom is emellett. Sok a kikapcsolódási lehetőség, közel van a gyógyfürdő is. Készséges, de nem tolakodó személyzet, akik szívvel lélekkel azért vannak, hogy mi pihenjünk. Ha jól láttam, minden szobának saját erkélye van. Lehet, hogy nyáron is visszanézünk.
Kiváló 2017. április 1.a párjával járt itt
A környezet,maximálisa azt adta számunkra amit vártunk! Ha lehetőségünk adódik újra megismételjük a látogatást az ősszel! A szállás kényelmes ,tiszta,a személyzet szolgálatkész, a svédasztalos reggeli és vacsora izletes, változatos volt. Lehetőség volt kerékpározásra, gyógyfürdő használatra, még azt is elintézték,hogy gyönyörü időnk volt annak ellenére hogy márciusban voltunk vendégek.
2016. október 16.a párjával járt itt
2016. október közepén jártunk a Hotel Európa szállodában Dombóvár-Gunarasfürdőn. Gyors bejelentkezés után elfoglaltuk a szálláshelyünket. A lift éppen nem működött, de nem okozott gondot egy emeletet megtenni a lépcsőkön. A lépcsők csillogtak-villogtak. A szoba és a fürdőszoba is nagyon szép tiszta volt.
Hotel Európa Gunaras Dombóvár - KörnyékHotel Európa Gunaras Dombóvár - BelsőHotel Európa Gunaras Dombóvár - Külső képHotel Európa Gunaras Dombóvár - Vendéglátás
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. május 16.családjával járt itt
Nagy érdeklődéssel vágtunk bele, mert nem jártunk még a környéken. Megérkezésünkkor elcsodálkoztam, ennyi Gunaras? ? Egy utca. . 2 Hotellal. . és kiadó apartmanokkal. . Beharangozott tő körbe kerítve, nem lehet a partján sétálgatni, ilyent sem láttam még, tehát mintha nem is lenne. Egy kisebb termál fürdő, csak kívülről jártuk körbe.
Gyenge 2016. március 23.a párjával járt itt
3 nap, két éjszakát töltöttünk el a hotelban a párommal. Félpanziós ellátást vettünk igénybe, hogy a lehető legkényelmesebben tudjunk pihenni. Megérkezésünkkor és az első nap minden rendben volt. Elégedettek voltunk a szobával, az ellátással, az étkezéssel. Sajnos a hosszú hétvégénk még sem úgy telt, ahogy szerettük volna.
2015. április 14.a párjával járt itt
Az élményeink nagyon frissek mert, múlt hét csütörtökön jöttünk haza. 4 éjszakát 5 napot töltöttünk itt. A személyzet nagyon kedves segítőkész. Sajnos az idő igen szeles és eső is volt. Azért jól feltaláltuk magunkat. Végül még a kerékpár használatot is igénybe tudtuk venni, sőt felajálották, hogyha akrunk akkor még nem csak 1 órára, de akár többre is mehetünk kerékpározni.
2013. december 27.a párjával járt itt
A szálás aparkoló kiváló csak a kilátás atóra még az erkélyröl sem lehetséges . a tó megközelithetetlen magán terület? az ételek jók bőségesek. Sajnos a fürdőbe külön belépő kell és awelnesbe is. A szálón belül fedett medence nincs. A welnesbe czak egyszerre 2 üzemelt. Az ár értékarányos. Melegviz nem volt a fűrdőszobában csak este?
Hotel Európa Gunaras Dombóvár a térképen
7200 DombóvárTó u. 3.
• masszázs
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 6 kg-ig: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem
Wellness Hotel Szindbád