Forgó Étterem Dunabogdány

2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Forgó Étterem Dunabogdány vélemények

Átlagos 2017. május 28.gyerekekkel járt itt
Egy kellemes szombati születésnapi ebédr reményében foglaltunk asztalt. Az éttermet jól ismerjük. A személyzet minket is. Gyakori választás volt eddig az etterem. Már korábban is mindig voltak apró malőrök kellemetlen intermezzók a felszolgálásban. Az étterem kellemes dunaparti fekvése és a nem túl fantáziadús mondhatni unalmas étlep de finom etelek azonban mindig újabb próbákra sarkalltak minket.
Kiváló 2016. augusztus 16.családjával járt itt
2016. augusztus 14-én jártam családommal utoljára az étteremben, a kiszolgálás és az ételek minősége kiváló!
A limonádéjuk csodás, és mivel kibővítették a Duna part felé az éttermet, teljes kilátás nyílik a folyóra. Így nyáron kb. két hetente itt ebédelünk, a választák és a kiszolgálás is állandóan magas színvonalú, nagyon meg vagyunk elégedve.
2016. május 10. járt itt
Márciusban jártam itt legutoljára születésnapot ünnepelni,tavaly többször is megfordultam . Rokonom ajánlására döntöttem úgy,hogy letesztelem az étlapjukat. Természetesen,sikerrel jártak. Általában a szezonális kínálatot böngésztem,és találtam is számomra megfelelőt. a limonádéjuk elsőosztályú,sajnos! !
Kiváló 2015. június 4.családjával járt itt
Rendszeresen járunk ide már több éve. A pincérek mindig udvariasak, mosolygósak. A hét végén gyorsan kellett ennünk, így csak eperlevest és cézár salátát választottunk.
Gyorsan elkészült, és nagyon-nagyon finom volt minden.
A hely egyetlen "hibája" hogy nagyon sokan járnak ide hét végén, tehát jó előre kell foglalni. . . .
Sz. I.
Kiváló 2014. július 11.családjával járt itt
2013. februárjában tartottuk itt az esküvőnket! Gyönyörű hely, ízletes ételek, barátságos kiszolgálás! Nagyon segítőkészek voltak a pincérek, minden elfért az étteremben,nem kellett szorongani a násznépnek, az asztalok, a zenészek és még hatalmas hely maradt táncolni is! Szívből ajánlom minden helybelinek, arra járónak, friss jegyeseknek!
Kiváló 2014. április 16., csoporttal járt itt
2014 februárban jártunk itt, csoportosan farsangolni. Nagyon finom és nagy adag ételeket kaptunk. Húsleves gyönyörű aranysárga volt, a sült hús finom puha hozzá illő párolt káposztával én a desszertet már nem is tudtam megenni tehát erről csak a párom véleményét és a többi utastársamét tudom ide írni hát ők nagyon dicsérték a kiszolgálás meglepően gyorsan történt, pedig nem kevesen voltunk.
Kiváló 2014. március 25.a párjával járt itt
Visegrádot megjárva feleségemmel véletlenül keveredtünk ide. Hétvégén, de szerencsére még nem szezonban. Így is épp hogy találtak helyet nekünk. A kiszolgálás kedves volt. A választék pazar, és jók az ajánlások is. Az étel kiadós, és nagyon finom volt. Nem is kellett túl sokat várni. Az árak a bp-i étternekkel kb azonosak. Szívesen megyünk legközelebb is, de már előre fogok asztalt foglalni.
Kiváló 2014. március 23.családjával járt itt
Februáe végén egy hétköznapon jártam itt először. Rendkivül udvarias kiszolgálás mellett, kitűnő ételeket ettünk, bőséges mennyiségben. Ezután Március 9-én egy születésnapi ebédet fogyasztottunk, helyfoglalással. A hely a kért asztal volt, ami a kiszolgálást illeti szinte hihetetlen gyorsasággal, udvariassággal történt minden.
Kiváló 2014. március 5.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen csodaszép hely. . . . Vagyis a Duna parton, egy homokos szabad strandnál,üvegfalak és hatalmas terasz a tájra. Az ételek fantasztikusak, az elkészítésük és a tálalásuk terén a múlt és a jelen csúcstechnológiája találkozik. A zománcos kislábasban feltálalt dunabogdányi húsleves mellé jár a pirítós fogvájóra szúrt foghagymával és velős csonttal.
Forgó Étterem Dunabogdány - Étel/italForgó Étterem Dunabogdány - Étel/ital
2014. február 17.családjával járt itt
Nagyon jó választék, óriási adagok, gazdag tálalás,jó kiszolgálás! Hétvégén érdemes asztalt foglalni, mi legutóbb vasárnap voltunk,tele volt az étterem. A telt ház ellenére sem kellett a szokásosnál többet várni az ételre. A személyzet kiválóan helytált (igaz a mosdó tisztán tartására már nem jutott energia, ott azért elég nagy volt a baj.
Forgó Étterem Dunabogdány - Egyéb