Duna Residence Dunaszentmiklós

Duna Residence Dunaszentmiklós
Duna Residence DunaszentmiklósDuna Residence Dunaszentmiklós
Duna Residence DunaszentmiklósDuna Residence Dunaszentmiklós

Duna Residence Dunaszentmiklós bemutatkozása

Dunaszentmiklós büszkesége, a Duna Residence lépcsőzetes elrendezéssel kialakított teraszos házakból álló üdülőpark, mely a teljes kikapcsolódást és a luxuspihenést hivatott szolgálni. A Budapesttől 85 kilométerre található üdülőpark egyedülálló módon garantálja a feltöltődést az arra vágyóknak.

Hotel Kiss Tata - Pihenés 60 felett - senior ajánlat
Pihenés 60 felett - senior ajánlat
Hotel Kiss Tata

Duna Residence Dunaszentmiklós vélemények

Kiváló 2021. december 28.gyerekekkel járt itt
Nem hárman voltunk, hanem "négyen", ugyanis vittük a cicánkat is. Minden nagyon jó volt, igazából már harmadszor voltunk Önöknél, és biztosan nem utoljára! A személyzet különösen kedves, szolgálatkész volt! ! ! Nem találtunk olyat, amivel gondunk lenne. . .
Azazmégis. . . A medencénél, és a jakuzzinál hasznos lenne egy kapaszkodó. Gondolom, nem csak az "ugri-bugri" fiatalokra számítanak!
2021. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Csupán egy bő órányira Budapesttől, lenyűgöző panorámával, szuper wellness részleggel vár e szálloda. Egyedül az ételválaszték lehetne sokkal nagyobb.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. július 1.a párjával járt itt
1 napos 3 fogásos ebéddel egybekötött wellnessre érkeztünk ide. Azért választottuk a helyet, mert korábban nagyon jókat hallottunk a helyről. Hát ezért csalódtam én ekkorát. . . Odaérkezéskor még nagyon pozitív voltam, tetszett a kártyás beléptető rendszer, az öltöző. Aztán jött a wellness. . . nem is tudom mit mondjak?
Duna Residence Dunaszentmiklós - WellnessDuna Residence Dunaszentmiklós - WellnessDuna Residence Dunaszentmiklós - Medence/kertDuna Residence Dunaszentmiklós - WellnessDuna Residence Dunaszentmiklós - VendéglátásDuna Residence Dunaszentmiklós - Külső kép
Átlagos 2019. június 1.gyerekekkel járt itt
A szállás elhelyezkedése egy csodálatos adottságokkal rendelkező környezetben adott. Az aparman tágas volt, felszereltsége megfelelő, de a tisztaságra lehetne nagyobb hangsúlyt fektetni.
Szörnyű 2019. április 21.családjával járt itt
A szállásunkon az edények mocskosak voltak, a falak koszosak, az ágyak katasztrofálisak, tartás nélküli, ócska, szivacsosak. A félpanziós ételválaszték nulla, ízetlen. A sülthusok, mint a cipőtalp. A reggelinél a tojásrántottában egész, sületlen tojássárgája volt.
Duna Residence Dunaszentmiklós - Vendéglátás
2019. április 1.a párjával járt itt
Ajándéba kaptunk egy napos wellnes és 3 fogásos ebéd lehetőséget. Ismertük a helyet mivel már voltunk itt egy hetet más alkalommal. Kellemes környezet , bőséges választék az ételekben. Nagyon jó a wellnes részleg ,ami talán kifogásolható ,hogy a medence lejáratnál nincs korlát, kapaszkodó. . . . gondolni kellene az idősebb korosztályra is.
Kiváló 2019. február 24.a párjával járt itt
Dunaszentmiklós távol a világ zajától egy csendes, kedves üdülőfalu. Tágas , jól berendezett,modern apartmanok, tágas terasszal, garázzsal, udvarias személyzet, gyönyörű táj, hangulatos wellness. Ajánlom kipróbálni. A négycsillagot megérdemli. Közelben a tatai vár és mellette a tó, kellemes kirándulóhely. A község is hangulatos. Szívesen visszatérünk.
Kiváló 2018. november 10.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes napokat töltöttünk itt. A panoráma gyönyörű, kiválóan élvezhető a hatalmas teraszról. Az ágyak puhák, de nem volt rossz érzés rajtuk feküdni, bár lehetnének franciaágyak. A félpanziós étlapon kevés a választék, kicsit egyhangú ízekkel. A desszertek szuperek. A személyzet kedves és segítőkész. Szép a falu és sokféle kikapcsolódási lehetőség van 20 km-en belül.
Kiváló 2018. október 27.a párjával járt itt
Az étel nagyon finom volt egyedül az nem tetszett hogy a matrac nagyon vastag volt az első leszálláskor majdnem legurultunk az ágyról.az apartman nagyon szép és az a hatalmas terasz nagyon szuper.Jól éreztük magunkat.
Gyenge 2018. szeptember 12.a párjával járt itt
3 éve ismertem meg a Duna Residence-t (több mint 5-6x voltam). Sajnos azóta nagyon sok változás történt és nem előnyükre. Hosszú évek alatt azt láttam, hogy kicserélődött a személyzet, szerintem a vezetés is, és a Prémium szolgáltatás (főleg az utolsó alkalommal) nagyon nagyon átlagossá vált.
Duna Residence Dunaszentmiklós a térképen
2897 DunaszentmiklósÚj út 25.
+36 34 591300
• szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • csúszda
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya
• Mélygarázs, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 4 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár