Duna Residence Dunaszentmiklós

Duna Residence Dunaszentmiklós
Duna Residence DunaszentmiklósDuna Residence Dunaszentmiklós
Duna Residence DunaszentmiklósDuna Residence Dunaszentmiklós

Duna Residence Dunaszentmiklós bemutatkozása

Dunaszentmiklós büszkesége, a Duna Residence lépcsőzetes elrendezéssel kialakított teraszos házakból álló üdülőpark, mely a teljes kikapcsolódást és a luxuspihenést hivatott szolgálni. A Budapesttől 85 kilométerre található üdülőpark egyedülálló módon garantálja a feltöltődést az arra vágyóknak.

Hotel Kiss Tata - Pihenés 60 felett - senior ajánlat
Pihenés 60 felett - senior ajánlat
Hotel Kiss Tata

Duna Residence Dunaszentmiklós vélemények

2017. november 7.a párjával járt itt
Gyönyörű környezetben elhelyezkedő létesítményben töltöttük a pihenésünket. Az appartman tiszta volt a berendezése megfelelően szolgálta a pihenésünket. Különösen varázsba ejtő volt a hatalmas terasz és a kilátás. Az étterem személyzete kifogástalan udvariassággal és kedvességel végezte a munkáját.
Kiváló 2017. október 20.gyerekekkel járt itt
A holland falu a Gerecse szélén, csodálatos tájon, lenyűgöző kilátással fogadott minket.
Nagyon jól éreztük magunkat a tágas és jól felszerelt apartmanban, a wellnessben és az étteremben is. Az ételek finomak, a személyzet barátságos.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2017. szeptember 19.családjával járt itt
Fürdeni nem rossz,főleg nyáron ha nincsenek sokan, mert jo helyen van és kellemes a táj,de kicsit beképzelt az aki azt hangoztatja magáról h ez egy hiper szuper wellnes hotel. . nem is szálloda kezdjük ott. Mindig nevetek amikor sztárolják magukat. . Magukkal szemben ugy vélem kis önkritika nem ártana. Egyszer ettem az étteremben soha többet.
Gyenge 2017. augusztus 21.a párjával járt itt
Festői helyszínen pazar kilátással fogad minket a sajátos apartmanokból összeállított hotel. A wellnes részleg is jól felszerelt, jó kialakítású, korszerű, dizájnos és kényelmes. Sajnos itt vége a pozitívumoknak. A recepción a szobákat összekverik, simán beengednek mások lakásába kíséret nélkül.
Duna Residence Dunaszentmiklós - Külső kép
2017. július 16.gyerekekkel járt itt
A szálloda leggyengébb pontja az étterme, ami egyáltalán nem méltó a megadott csillagoknak. Ötlettelen kínálat, összedobott ételek, az időben való bekészítés folyamatos hiánya, esetenként íztelen ételek. A konyha csetlés-botlásait a felszolgálók közvetlensége ugyan kárpótolja, de látszik rajtuk, hogy nekik is kellemetlen a konyhai személyzet hozzá nem értése.
Kiváló 2017. június 26.gyerekekkel járt itt
Az esti órákban érkeztünk, a család egyik része bizonytalan volt, hogy odaér-e vacsora-időben. A személyzet készségesen felajánlotta, hogy elteszik a vacsorát, ha később érkezünk. Kellemes, tiszta lakosztályt kaptunk. A lakótér nagyon alkalmas több generációs családoknak is. Már másodszor voltunk itt és ismét jól éreztük magunkat.
Gyenge 2017. március 14.gyerekekkel járt itt
A személyzet kedves, segítőkész, különösen az étteremben. VISZONT: Aaz apartmanunkban a TV nézhetetlen volt, 10 másodpercenként szaggatott a kép. A házunk bejárati ajtaja nem zárt rendesen,lötyögött az ajtó, szerintem csak az nem jött be, aki nem akart. Az ágy kényelmetlen, nem vagyok izgága típus, de reggelre alig volt alattam lepedő.
2017. január 7.a párjával járt itt
Karácsonykor nagyon kellemes három napot töltöttünk ott. Az apartman minden igényt kielégítő, kényelmes, jól felszerelt. A személyzet rendkívül figyelmes, készséges, gyors. A wellness részleg szintén remek. A "kiváló" berosorlástól csupán apróságok választják el, az pl.
Duna Residence Dunaszentmiklós - Külső képDuna Residence Dunaszentmiklós - WellnessDuna Residence Dunaszentmiklós - Vendéglátás
2016. október 18.barátokkal járt itt
A panoráma szép , apartman házak tiszták és jó elrendezésűek , csendes nyugodt hely pihenni vágyóknak teljesen jó. A konyha felszerelt, fürdő hatalmas és igényes! 3 szoba hatalmas előszoba , nappali konyhával. Parkolás is tökéletes. A wellness fő épületben található elvileg reggel 8-tól, de sajnos minden reggel én ébresztettem a recepciót , hogy lassan fél 9 be kellene kapcsolni a szaunát!
Átlagos 2016. szeptember 23.a párjával járt itt
Kuponos oldalon vásároltam 3nap/ 2 éjszakás pihenést nászutunk eltöltésére a Duna Residence-be kisállattal. Háziállattal kapcsolatban pozitív a tapasztalatunk, a teraszra magunkkal vihettük volna étkezni. Vásárolt kupon tartalmazta a korai érkezés, késői távozás lehetőségét. E-mailben leegyeztettem a korai érkezést, ami 12 órát jelentett.
Duna Residence Dunaszentmiklós a térképen
2897 DunaszentmiklósÚj út 25.
+36 34 591300
• szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • csúszda
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya
• Mélygarázs, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 4 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár