Duna Residence Dunaszentmiklós

Duna Residence Dunaszentmiklós
Duna Residence DunaszentmiklósDuna Residence Dunaszentmiklós
Duna Residence DunaszentmiklósDuna Residence Dunaszentmiklós

Duna Residence Dunaszentmiklós bemutatkozása

Dunaszentmiklós büszkesége, a Duna Residence lépcsőzetes elrendezéssel kialakított teraszos házakból álló üdülőpark, mely a teljes kikapcsolódást és a luxuspihenést hivatott szolgálni. A Budapesttől 85 kilométerre található üdülőpark egyedülálló módon garantálja a feltöltődést az arra vágyóknak.

Hotel Kiss Tata - Napi árak reggelis ellátással
2025.01.01-ig
Hotel Kiss Tata
Hotel Visegrád - Tavaszi kedvezményes ajánlat
Tavaszi kedvezményes ajánlat
2024.06.15-ig

Duna Residence Dunaszentmiklós vélemények

Szörnyű 2019. április 21.családjával járt itt
A szállásunkon az edények mocskosak voltak, a falak koszosak, az ágyak katasztrofálisak, tartás nélküli, ócska, szivacsosak. A félpanziós ételválaszték nulla, ízetlen. A sülthusok, mint a cipőtalp. A reggelinél a tojásrántottában egész, sületlen tojássárgája volt.
Duna Residence Dunaszentmiklós - Vendéglátás
Szörnyű 2018. március 4.a párjával járt itt
Ez a hely max 3*! Koszos rohado apartman. A foepulet hiaba szep, nem ott lakik a vendeg. Kenyelmetlen rettenetes matracok. Az "elmenymedence" olyan hideg mintha uszomedence lenne. Nem ertettem eloszor hogy miert ures, hat ezert! Penteken du erkeztunk es este el is jottunk, mert ilyen pocsek helyen nem kivanunk egy napot sem tolteni, nemhogy 3 napot! 2 pozitivum volt: a kornyezet es a recepcios holgy hozzaallasa. Ide soha tobbe!
Duna Residence Dunaszentmiklós - Egyéb
Szörnyű 2016. február 17.gyerekekkel járt itt
Érkezésünkkor közölték, hogy az előzetesen kért és vissza is igazolt - barátainkkal szomszédos - apartmant nem kaptuk meg, mert azt már kiadták másnak egy tévedés folytán és nem is tudják megoldani a problémát mert teltház van a húsvéti hétvége miatt. Majd többszöri kérdés után kiderült, hogy csak elnézték a foglalási listát, mégis kapunk egy a barátainkhoz közeli apartmant.
Gyenge 2023. február 27.gyerekekkel járt itt
A személyzet kedves volt. A szálláson ami nem tetszett: a matrac az ágyakon borzasztó, mintha egy felfújt matracon aludtam volna. Szobába bejutás lépcső soron le, babakocsival napi 4-6x, étterembe fel lépcső soron mert nincs lift napi min. 4x babakocsival. Ez elég érdekes volt.
Gyenge 2023. január 27.a párjával járt itt
3 nap, 2 éjszaka . Olyannak nem ajánlom akinek van fogalma, illetve már látott wellness részleget. Itt olyan nincs. Ami van, és akinek az a vágya jól is érezheti magát, hidegvizes medence látvány elemekkel napozó ágyakkal, büfé kiszolgálás, melegvizű jakuzzi klóros bőven, egy finn szauna, egy gőzkabin, egy infra szauna, és egy beugróban 6 műbőr ágy, gondolom pihenő helységnek gondolta a tulaj.
Gyenge 2022. április 19.a párjával járt itt
A wellness részleg két medencéjéből az egyik rövid idő alatt nagyon meleg volt. Míg a másik pedig ahhoz hideg hogy az ember abba csak álljon. Szintén a wellnessben a “BÁR” kiszolgálás borzalmas volt a személyzet hozzáállása kritikán aluli volt munka kedv egyenlő a 0-val sok minden elfogyott.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. július 1.a párjával járt itt
1 napos 3 fogásos ebéddel egybekötött wellnessre érkeztünk ide. Azért választottuk a helyet, mert korábban nagyon jókat hallottunk a helyről. Hát ezért csalódtam én ekkorát. . . Odaérkezéskor még nagyon pozitív voltam, tetszett a kártyás beléptető rendszer, az öltöző. Aztán jött a wellness. . . nem is tudom mit mondjak?
Duna Residence Dunaszentmiklós - WellnessDuna Residence Dunaszentmiklós - WellnessDuna Residence Dunaszentmiklós - Medence/kertDuna Residence Dunaszentmiklós - WellnessDuna Residence Dunaszentmiklós - VendéglátásDuna Residence Dunaszentmiklós - Külső kép
Gyenge 2018. szeptember 12.a párjával járt itt
3 éve ismertem meg a Duna Residence-t (több mint 5-6x voltam). Sajnos azóta nagyon sok változás történt és nem előnyükre. Hosszú évek alatt azt láttam, hogy kicserélődött a személyzet, szerintem a vezetés is, és a Prémium szolgáltatás (főleg az utolsó alkalommal) nagyon nagyon átlagossá vált.
Gyenge 2018. május 15.a párjával járt itt
Gyönyörű hely, a kilátás eszméletlen. A wellness elfogadható az élmény elemek nagyon jók. És itt vége. Negatívok: az öltözőben wc papír, meleg víz nincs, a medence térben a zuhanyozó hiányzik, a víz hideg, a külső medencénél nem működik a zuhanyozó, a csúszda nem használható. Rendezvény miatt nem volt kiszolgálás a bárban. Többet ígér , mint amennyit nyújt. Nem vágyunk vissza.
Duna Residence Dunaszentmiklós - Medence/kertDuna Residence Dunaszentmiklós - Külső képDuna Residence Dunaszentmiklós - Medence/kert
Gyenge 2017. augusztus 21.a párjával járt itt
Festői helyszínen pazar kilátással fogad minket a sajátos apartmanokból összeállított hotel. A wellnes részleg is jól felszerelt, jó kialakítású, korszerű, dizájnos és kényelmes. Sajnos itt vége a pozitívumoknak. A recepción a szobákat összekverik, simán beengednek mások lakásába kíséret nélkül.
Duna Residence Dunaszentmiklós - Külső kép
Duna Residence Dunaszentmiklós a térképen
2897 DunaszentmiklósÚj út 25.
+36 34 591300
• szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • csúszda
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya
• Mélygarázs, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 4 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár