Duna Residence Dunaszentmiklós

Duna Residence Dunaszentmiklós
Duna Residence DunaszentmiklósDuna Residence Dunaszentmiklós
Duna Residence DunaszentmiklósDuna Residence Dunaszentmiklós

Duna Residence Dunaszentmiklós bemutatkozása

Dunaszentmiklós büszkesége, a Duna Residence lépcsőzetes elrendezéssel kialakított teraszos házakból álló üdülőpark, mely a teljes kikapcsolódást és a luxuspihenést hivatott szolgálni. A Budapesttől 85 kilométerre található üdülőpark egyedülálló módon garantálja a feltöltődést az arra vágyóknak.

Hotel Kiss Tata - Pihenés 60 felett - senior ajánlat
Pihenés 60 felett - senior ajánlat
Hotel Kiss Tata

Duna Residence Dunaszentmiklós vélemények

Átlagos 2016. szeptember 23.a párjával járt itt
Kuponos oldalon vásároltam 3nap/ 2 éjszakás pihenést nászutunk eltöltésére a Duna Residence-be kisállattal. Háziállattal kapcsolatban pozitív a tapasztalatunk, a teraszra magunkkal vihettük volna étkezni. Vásárolt kupon tartalmazta a korai érkezés, késői távozás lehetőségét. E-mailben leegyeztettem a korai érkezést, ami 12 órát jelentett.
Átlagos 2016. május 30.gyerekekkel járt itt
Első alkalommal voltunk a hotelben. Már a bejelentkezésnél láttuk, hogy sajnos nem 5 csillagos a színvonal. 1. recepció: egy 5 csillagos hotelben alapvető, hogy minden recepción dolgozó személy, beszéljen legalább 2 idegen nyelven, és kedvesen szóljon a vendéghez. 2. babaágyat kértünk előzetesen, de azt a férjemnek kellett felcipelnie a szobába!
Átlagos 2016. május 21.családjával járt itt
Egy hetet töltöttem itt a családommal. A táj lenyűgöző. Tényleg gyönyörű a kilátás az apartmanok teraszáról. A tisztasággal azért akadtak gondok. Innen onnan előkerültek még az előző lakó chips darabkái :) Az apartman hemzsegett a hangyáktól, amire a megoldás egy hangyacsapda volt a személyzet részéről.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Jól felszerelt, kényelmes teraszos apartmanok. Udvarias személyzet. Bőséges reggeli. Gyerekeknek játszótér. Nagyon szép, kellemes környezet. Kirándulási lehetőség. Közel van Tata,Komárom,a temető fölött egy 16 m magas kilátótorony,Neszmély Hilltop borászat. A közelében van a 427 méter magas Nagy-Somlyó hegy a háromágú tölgyfával és a két barlanggal.
Duna Residence Dunaszentmiklós - Környék
2023. június 23.a párjával járt itt
Pénteken 14 után érkeztünk, szálláshely nagyon kellemes, tiszta. A természet-közeliség megemgedte, hogy a teraszon madárnyomok, a lakrészen pedig hangyák legyenek. De kaptunk hangya-spray-t, így beszórtuk a küszöböt. Megérkezéskor szerettünk volna masszázst foglalni, a recepció nem érte el a masszőt, így nagyon kedvesen később visszahívtak.
Gyenge 2023. február 27.gyerekekkel járt itt
A személyzet kedves volt. A szálláson ami nem tetszett: a matrac az ágyakon borzasztó, mintha egy felfújt matracon aludtam volna. Szobába bejutás lépcső soron le, babakocsival napi 4-6x, étterembe fel lépcső soron mert nincs lift napi min. 4x babakocsival. Ez elég érdekes volt.
Gyenge 2023. január 27.a párjával járt itt
3 nap, 2 éjszaka . Olyannak nem ajánlom akinek van fogalma, illetve már látott wellness részleget. Itt olyan nincs. Ami van, és akinek az a vágya jól is érezheti magát, hidegvizes medence látvány elemekkel napozó ágyakkal, büfé kiszolgálás, melegvizű jakuzzi klóros bőven, egy finn szauna, egy gőzkabin, egy infra szauna, és egy beugróban 6 műbőr ágy, gondolom pihenő helységnek gondolta a tulaj.
Kiváló 2023. január 24.gyerekekkel járt itt
Fantasztikusan éreztük magunkat! A személyzet minden tagja nagyon kedves, az ételek változatosak és finomak. Az apartmanok tágasak, világosak, tiszták és kényelmesek! Aki teheti és szereti a jó svéd masszázst, keresse Lindát arany keze van s jó erős! Ha akarnék se tudnék hibát találni! Köszönjük az élményt!
2023. január 9.gyerekekkel járt itt
Kilátás, környezet csodás. A wellness kellemes, a személyzet nagyon kedves. A hálószobák és a fürdőszoba kicsit retro, az ágyak nem kényelmesek. A radiátorból dőlt a meleg és nem szabályozható, szunyogháló nincs az ablakokon. Szép minden de nem költenek a felújításra, már kezd látszani rajta (padlólapok a teraszon töredeznek, radiátor kezd rozsdásodni).
Kiváló 2022. június 14.a párjával járt itt
Ámulatba ejtett a gyönyörű panoráma, a hatalmas teraszról ! Az appartman is csodálatos volt a maga 90nm-ével és a remek elosztásával. A lakás felszereltsége is kiváló volt. Egy kis negatívum, hogy a wifi nem igazán működött a mi szobánkban, valamint hiányoltam, hogy kevés magyar csatorna jött be a tv-n ( igaz, csak a reggeli és esti órákban lett volna fontos ) Az ételek vátozatosak, ízletesek és bőségesen álltak rendelkezésre mindíg.
Duna Residence Dunaszentmiklós a térképen
2897 DunaszentmiklósÚj út 25.
+36 34 591300
• szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • csúszda
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya
• Mélygarázs, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 4 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád