Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros

Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Stáció Vecsés - Stáció Szilveszter '24
Stáció Szilveszter '24
12.28-01.03.
Hotel Stáció Vecsés

Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros vélemények

Kiváló 2014. június 5.családjával járt itt
Gyakran betérünk ebbe a Duna-parti étterembe. Az ételek nagyon finomak, ízletesek. A kiszolgálás remek, szinte már-már ismerősként fogadnak, és alkalmanként egy cigányzenekar gondoskodik a jó hangulatról. A tisztaság kiváló. Régies, hagyományos bútorzattal rendelkezik.
Kiváló 2014. január 21.családjával járt itt
Nagyon kényelmes és kellemes hely, ahol alkalmanként élőzene közben étkezhet az ember. Mind az étterem, mind a mellékhelyiségek tiszták.
A kiszolgálás kitűnő, barátságos, kedves pincérek szolgálják fel az ételeket, amik nagyon finomak.
Bátran ajánlom mindenkinek, aki szeretne egy kicsit kikapcsolódni és egy jót enni, megéri!
2018. szeptember 21.a párjával járt itt
Pozitiv:
a kiszolgalas kivalo
az ar-ertek arany jo,
az etelek minosege es a mennyisege, talalasa remek
nagy valasztek

Negativ:
a berendezes felujitasra szorul,
a zeneszek kisse megfaradtan huztak a notat,
a mosdok tisztasaga hagy maga utan nemi kivannivalot
ha nincs asztalfoglalas, akkor nem biztos, hogy kap az ember helyet
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2016. október 6.családjával járt itt
Régen voltunk itt utoljára, kellemes emlékeink miatt látogattuk meg újra a halászcsárdát. Szombat délután egyre értünk oda, a terasz is és a benti étterem rész is tele volt. Gyorsan egyeztettünk a pincérrel, kettőre lesz asztalunk. Szerencsére a környezet, camping, Dunapart, Dunasétány kifejezetten gondozott, ápolt, csendes, nyugodt, sétára hívogató.
2015. december 5.barátokkal járt itt
Ennek a helynek történelme van, a kérdés az hogy a múlt mellett jövője is lesz e. Ehhez valószínűleg váltania kell, mert az hogy este cigányzene szól az üzletpolitika, de hogy a sótartó egy nyitott edény, az erőspaprikát sem tudod előtted hányan fogták meg, valamint hogy a WC-ben meg lehet fagyni, és nem lehet bezárni az ajtaját, ezen kívül hogy öt perc után kikapcsol a világítás, az igénytelenség.
Átlagos 2022. január 25.a párjával járt itt
Hétfőn nyitva tartó éttermet kerestünk a környéken, ezt találtuk a neten. A halételek finomak, jók voltak, a harcsapaprikás túroscsuszával a pincér szerint bőséges adag, szerintünk közepes volt. És a meglepetések. Az étlapon "persze nem vettem észre a 12 százalék felszolgálói díjat, így a szokásos borravalóval már nem volt kevés, illetve az amúgy sem alacsony árak is szépen emelkedtek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. július 18.gyerekekkel járt itt
A honlapon talàlható értékelések alapjàn és a halételek miatt vàlasztottuk ezt az éttermet nyaralàsból hazafelé. Nekem kicsit felülértékeltnek tünt, de szemmel làthatóan sokan kedvelik. A környezet és a berendezés nagyon retro. Sajnos a teraszon nem lehetett ebédelni, a nagy terembe pedig egy csoportot vàrtak, így csak a hosszúkàs kis teremben lehetett enni.
Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
Átlagos 2014. február 18.családjával járt itt
Mivel sógornőm dunaújvárosi, meg-megfordulunk ehelyt, s így nem meglepő, hogy a város fontosabb vendéglőit is sorba vesszük. A Dunagyöngye az egyik „old school” hely, klopfolják a szűzérmét, túlsütik a lazacot, a süllőt sűrűn irdalják és bő olajban sütik ki. Mindez elég brutálisan hangzik.
Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - Külső képDunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - Étel/italDunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - Étel/ital
Gyenge 2015. október 24.a párjával járt itt
Hosszú idő után (15 év) látogattunk el ide újra. Remélem csak egy rossz pillanatot fogtam ki, de a halászlé messze alulmúlta várakozásainkat. Úszott a zsír a tetején, és látszott/érződött, hogy nem aznapi friss főzés. Az eredeti cigányzene miatt nem lehetett beszélgetni, de ezt megoldottuk azzal, hogy átültünk egy távolabbi asztalhoz.
Szörnyű 2022. június 12.családjával járt itt
Tegnap Dunaújvárosban nosztalgia kirándulást tettünk. 13:15-kor ebédidőben lementünk a DUNAGYÖNGYE halászcsárdába. Mi tudatlan vidékiek. ( Budapest,Üröm) Nem tudtuk, hogy ide csak helyfoglalással lehet bejutni. Na, az ott álló vendéglátós "uraktól" azonnal megkaptuk az eligazitást. Nem az a baj, hogy csak foglalással.
Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros a térképen
2400 DunaújvárosSzigeti u. 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • gyerekmenü • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar