Hunguest Hotel Flóra Eger ★★★

Hunguest Hotel Flóra Eger
Hunguest Hotel Flóra EgerHunguest Hotel Flóra Eger
Hunguest Hotel Flóra EgerHunguest Hotel Flóra Eger

Hunguest Hotel Flóra Eger bemutatkozása

A Bükk hegység déli lábánál, a síkság és a hegyvidék találkozásánál található Eger történelmi városa, Budapesttől 130 kilométerre. A híres borvidék közelsége, egyházi és közigazgatási szerepvállalása régóta központi hellyé tette e csinos kis városkát. Fürdővárosként is régóta ismert, mivel gyógyvízforrások központjában fekszik.

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Hunguest Hotel Flóra Eger vélemények

Gyenge 2016. június 30.a párjával járt itt
A szoba lepusztult, még a '80-as évekbeli. A szobához járna légkondi is -, nem külön pénzért (2. 500 Ft/éj), WC-ben a víz csordogált, az étel rossz volt. 2 busszal érkező lengyelek egész éjjel a 2. emeleten ordítoztak, vihogtak, piáltak, nem lehetett tőlük pihenni. Ezért 2 nappal előbb eljöttünk.
2016. június 12.a párjával járt itt
Havonta 1-2 alkalommal járunk a hotelbe, már 10 éve. A szállodai szobák felújítása elmaradt, vannak nagyon elhanyagolt szobák. A wellness rész átalakítása, felújítása megtörtént, de sajnos a gyógyvíz eltűnt a wellness részlegből, azaz felváltotta az erősen vegyszerezett víz. Az étterem kínálatában megállt az idő.
Kiváló 2016. június 5.a párjával járt itt
Rövid hétvégi kiruccanásnak szántuk a Flóta Hotel beli látogatásunkat május végén. A majd mindig telt házas szállodába csak egy 3. emeleti manzárd szobát tudtak ajánlani de a jó idő reményében és a meghirdetett klima berendezés tudtában nekivágtunk. .
Hunguest Hotel Flóra Eger - KörnyékHunguest Hotel Flóra Eger - Külső képHunguest Hotel Flóra Eger - Medence/kert
2016. június 5.a párjával járt itt
Először 20 éve jártam, ezen a helyen. Aztán 2010-ben ismét, azóta minden évben, szinte minden évszakban vissza-visszatérünk. Tökéletes szálloda nincs, ez sem az. Mi még is szeretjük. Télen, nyáron feltöltődést nyerhetünk a szállodával szomszédos strand és gyógyfürdőben, ahová ingyenes az átjárás, jó időben használhatjuk az óriáscsúszdát.
Hunguest Hotel Flóra Eger - Egyéb
Kiváló 2016. június 1.családjával járt itt
Mi a családdal voltunk itt 2 éjszakát terveztünk,de éppen olyan akció volt,hogy kaptunk mellé +1 ajándék éjszakát is. A hotel kinézete nem tükrözi azt,amilyen valójában. A wellness részleg ha nincsenek sokan a szállodában akkor nagyon jól el lehet ott tölteni az egész napot is akár,de ha sokan vannak akkor jó alternatíva az ingyenes átjárás a városi strandra is.
2016. május 11.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése optimális. Könnyen megközelíthető, biztonságos (fizetős) parkolás, a belváros 15 perc sétával elérhető. Már ha egyáltalán el akarod hagyni a kényeztető környezetet.
Kiváló 2016. május 6.a párjával járt itt
Tavaly jártam az egri hotelben,ahol mindenféle kényeztető dolog van. A wellness részlegük csodálatosan felszerelt. Sajnos nem tudtam mindent kipróbálni,de legközelebb nem fogom kihagyni. Az infra-és a finn szaunát ismerem, de az illat szauna csodálatos lehet elvisz egy másik világba a paradicsomi hangulatba.
Kiváló 2016. május 5.gyerekekkel járt itt
Férjemmel és két kis gyerkőcünkkel 3 napot töltöttünk ott. Kivül belül nagyon tetszett. Szobánk nagyon jó volt kényelmes bár picit kicsi igy négyünknek. A személyzet segitőkész kedves. Az étterem kiváló. A wellness részleg kitűnő. Kiemelném még a játszószobát és a strandra átjárási lehetőséget.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Ajándék hétvégét töltöttünk itt párommal. A kissé retro kinézet ellenére ragyogó élménnyel távoztunk a szállodából. A személyzet maximális segítőkészsége, odafigyelése szinte szokatlan. A vendégek szórakoztatása tökéletes, beleértve az esti vacsora alatti kellemes élőzene szolgáltatást.
2016. április 29.gyerekekkel járt itt
Közel helyezkedik el a belvároshoz, így gyalogosan minden látnivaló egy kellemes sétával megtekinthető. A szobában abszolút tisztaság volt. Az ételkínálat bőséges, amint elfogyott valami, hoztak frisset. Külön jó, hogy a városi fürdőbe is át lehet menni. A szálloda wellness része is megfelelő, bár megemlíteném, hogy a gyerekmedence 28 fokos, tehát szerintem nagyon hideg.
Hunguest Hotel Flóra Eger a térképen
3300 EgerFürdő u. 5.
+36 36 513300
• szabadtéri úszómedence • szauna • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • aromakabin • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 20 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár